Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Inter Puchar Zagłębia

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1716 HEKSEL BARTŁOMIEJ KŻ HORN KRAKÓW 4,00 (2) 2 1 1
2 POL 2500 KACZMARSKA JULIA YC BERGLINE WROCŁAW 5,00 1 1 (4) 3
3 POL 1624 SAJDAK WIKTORIA SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 11,00 5 4 2 (7)
4 POL 1241 PODWOJSKI KONSTANTY KW LOK GARLAND GLIWICE 12,00 3 5 (7) 4
5 POL 1084 MAZIARZ JULIA KS ENERGETYK JAWORZNO 12,00 4 (7) 3 5
6 POL 1861 KACZANOWSKI SEBASTIAN UKS OPTI ODRA WROCŁAW 16,00 6 (12) 8 2
7 POL 1965 RUSIN KAROL KW LOK GARLAND GLIWICE 24,00 8 8 (dns) 8
8 POL 1086 ZAPOROWSKI JAN KS ENERGETYK JAWORZNO 26,00 7 13 (20) 6
9 POL 1329 VAN DER VOORT GITA KŻ HORN KRAKÓW 26,00 (13) 6 10 10
10 POL 171 JAWORSKI JAKUB UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 27,00 10 3 (18) 14
11 POL 1635 GROCHOLSKI MACIEJ UKS POGORIA DĄBROWA G. 34,00 (22) 10 15 9
12 POL 1415 MUSIOŁ MIKOŁAJ UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 35,00 14 (16) 5 16
13 POL 1912 KURAŚ JAKUB KŻ HORN KRAKÓW 36,00 9 (38) 6 21
14 POL 1530 WIETKI ADELINA YKP KRAKÓW 39,00 (25) 19 9 11
15 POL 2051 RUBINKOWSKI OLIWIER KW LOK GARLAND GLIWICE 43,00 11 14 (29) 18
16 POL 1916 POCHOPIEŃ ANDRZEJ KŻ HORN KRAKÓW 44,00 16 15 13 (17)
17 POL 124 MACIĄG ALICJA KŻ HORN KRAKÓW 46,00 20 11 (33) 15
18 POL 1077 STYŚ JAN KW LOK GARLAND GLIWICE 50,00 19 (36) 12 19
19 POL 2052 OTTO MAGDALENA KW LOK GARLAND GLIWICE 51,00 15 (22) 14 22
20 POL 980 MAZURKIEWICZ IGOR KŻ HORN KRAKÓW 54,00 (29) 17 17 20
21 POL 1021 SZYMASZEK DOMINIK UKS POGORIA DĄBROWA G. 55,00 30 9 16 (38)
22 POL 1693 FARANA MIKOŁAJ UKŻ MORiS PSZCZYNA 55,00 21 21 (31) 13
23 POL 1606 SOBOTA ALICJA SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 62,00 23 (32) 11 28
24 POL 381 LENART ALEKSANDER UKS OPTI ODRA WROCŁAW 63,00 32 (42) 19 12
25 POL 600 DUTKA BORYS KS YC BERGLINE WROCŁAW 65,00 12 (31) 26 27
26 POL 826 SOBOTA TOMASZ SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 69,00 (28) 20 24 25
27 POL 1416 CAMPR KAROL UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 69,00 (24) 23 23 23
28 POL 1011 POZIEMSKI KAJETAN KŻ HORN KRAKÓW 73,00 (26) 26 21 26
29 POL 6 WINIARSKA MAGDA YKP KRAKÓW 78,00 18 (41) 28 32
30 POL 1125 TOLIŃSKI JERZY KŻ HORN KRAKÓW 82,00 31 (40) 27 24
31 POL 964 MALITOWSKI MACIEJ KW LOK GARLAND GLIWICE 83,00 27 25 (35) 31
32 POL 1586 SZPAK MARTYNA UKS WIKING ZARZECZE 89,00 (38) 18 36 35
33 POL 120 STĘPLOWSKI KACPER KW LOK GARLAND GLIWICE 89,00 (34) 30 25 34
34 POL 95 LISEK JAKUB YC BERGLINE WROCŁAW 95,00 (37) 37 22 36
35 POL 1532 STYŚ WOJCIECH KW LOK GARLAND GLIWICE 98,00 35 33 (38) 30
36 POL 1756 CIERNIA KONRAD KŻ HORN KRAKÓW 100,00 17 27 (dns) dns
37 POL 75 HAJDUGA WIKTOR JK POGORIA III DĄBROWA G. 105,00 (44) 44 32 29
38 POL 1408 GODLEWSKI MICHAŁ KW LOK GARLAND GLIWICE 113,00 33 24 (dns) dns
39 POL 1907 MICHALKIEWICZ ANNA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚL. 114,00 43 (dns) 34 37
40 POL 1327 FENGLER ADAM KŻ HORN KRAKÓW 117,00 (39) 39 39 39
41 POL 1087 MAZIARZ EMILIA KS ENERGETYK JAWORZNO 119,00 (dns) dns 30 33
42 POL 8 URBAŃSKA WIKTORIA UKS WIKING ZARZECZE 122,00 41 (43) 40 41
43 POL 1247 RABKA FILIP UKS POGORIA DĄBROWA G. 123,00 (47) 46 37 40
44 POL 1085 MAZIARZ KAMILA KS ENERGETYK JAWORZNO 126,00 42 28 (dns) dns
45 POL 888 BARON WIKTORIA UKS WIKING ZARZECZE 126,00 40 45 41 (dns)
46 POL 688 SZLACHETKA KINGA JK POGORIA III DĄBROWA G. 127,00 36 35 (dns) dns
47 POL 1326 SZLACHETKA KAMIL JK POGORIA III DĄBROWA G. 130,00 45 29 (dns) dns
48 POL 1681 FARANA HENRYK UKŻ MORiS PSZCZYNA 136,00 46 34 (dns) dns
49 POL 503 MATEUSIAK JAKUB UKS POGORIA DĄBROWA G. 151,00 48 47 (dns) dns
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.