Regaty

Srebrny Żagiel Optimista

03.08.2018 - 05.08.2018
jez. Kiekrz
Logo PSKO WWW ZoR x 1,6 x

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 86 Logo OPTIMIST B 283 369
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 3014 Kinga Koniarek UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP 03.08.2018 09:09:16
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 397 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 03.08.2018 08:42:57
Logo OPTIMIST B POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ WOLSZTYN 03.08.2018 08:29:53
Logo OPTIMIST B POL 1150 Maja Wójcik WKŻ WOLSZTYN 03.08.2018 08:28:15
Logo OPTIMIST B POL 224 Damian Kawiński UKŻ Środa 02.08.2018 21:55:59
Logo OPTIMIST B POL 1502 Maria Wachowiak UKŻ Środa 02.08.2018 21:55:16
Logo OPTIMIST B POL 102 Jan Cwojdziński UKŻ Środa 02.08.2018 21:54:30
Logo OPTIMIST B POL 987 Adam Langner UKŻ Środa 02.08.2018 21:53:19
Logo OPTIMIST B POL 152 Alicja Akulicz JK Orion 02.08.2018 21:52:10
Logo OPTIMIST B POL 17991 Adrianna Stempin JK Orion 02.08.2018 21:51:24
Logo OPTIMIST B POL 1527 Maria Chirowska JK Orion 02.08.2018 21:50:26
Logo OPTIMIST B POL 995 Julia Bochenek YKP Kraków 02.08.2018 21:49:15
Logo OPTIMIST B POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 02.08.2018 21:48:22
Logo OPTIMIST B POL 1407 Kuba Matysik YKP Kraków 02.08.2018 21:47:26
Logo OPTIMIST B POL 1192 Alicja Siputa WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:45:19
Logo OPTIMIST B POL 1457 Zofia Jaśniewicz WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:44:31
Logo OPTIMIST B POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:43:43
Logo OPTIMIST B POL 745 Nikolas Głowacki WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:41:59
Logo OPTIMIST B POL 1989 Filip Pańczyszyn WKŻ WOLSZTYN 02.08.2018 21:40:43
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrebska YK Stal Gdynia 02.08.2018 21:39:52
Logo OPTIMIST B POL 1284 Aleksander Łukanowski Łukanowski 02.08.2018 20:28:54
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:53:37
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:52:51
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:52:07
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:51:30
Logo OPTIMIST B POL 1987 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:50:41
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:49:57
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 02.08.2018 19:49:15
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:33:44
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:32:34
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 02.08.2018 19:31:46
Logo OPTIMIST B POL 1580 Jeremi Ślusarski KŻ MEWA POZNAŃ 02.08.2018 19:12:30
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 02.08.2018 19:11:32
Logo OPTIMIST B POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 02.08.2018 19:09:50
Logo OPTIMIST B POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 1374 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 928 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 31.07.2018 21:15:04
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 23.07.2018 23:41:39
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 23.07.2018 23:40:39
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 23.07.2018 23:39:39
Logo OPTIMIST B POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 674 OSKAR OTTO ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 20371 JAN WINKLER ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 880 MARCEL HAUFA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 671 KRZYSZTOF DZILNE ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 23:08:13
Logo OPTIMIST B POL 17131 Jan Pachla UKŻ "ŚRODA" 23.07.2018 22:23:42
Logo OPTIMIST B POL 2 Bartosz Leżała UKŻ "ŚRODA" 23.07.2018 22:23:42
Logo OPTIMIST B POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 23.07.2018 22:16:31
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1902 Igor Bogusz KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 23.07.2018 22:13:53
Logo OPTIMIST B POL 1249 Patrycja Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 1998 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 2147 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 1678 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 226 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 166 Zofia Prędki Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST B POL 22 Julia Nosal Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:41:17
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 23.07.2018 21:32:12
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 23.07.2018 21:32:12
Logo OPTIMIST B POL 53 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 23.07.2018 21:32:12
Logo OPTIMIST A POL 2080 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 23.07.2018 21:16:14
Logo OPTIMIST B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 1029 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2018 16:12:02
Logo OPTIMIST B POL 143 Weronika Śnieć Pkm Lok Poznań 23.07.2018 12:46:37
Logo OPTIMIST B POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 1627 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 25 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 1485 ANTONI RACHUTA ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 1849 Jacek Lewandowski ŻLKS Poznań 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 125 ANNA WITCZAK ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 673 Martyna Mariak ŻLKS POZNAŃ 23.07.2018 11:10:19
Logo OPTIMIST B POL 12 Klaudia Lipińska JKW Poznań 22.07.2018 22:43:23
Logo OPTIMIST B RUS 3338 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 22.07.2018 17:48:34
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 22.07.2018 12:04:31
Logo OPTIMIST A POL 1539 Pawel Sikora Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST A POL 39 Andrzej Nycz Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 401 Maria Nycz Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 1540 Magdalena Laskowska Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 400 Anna Gąsiorek Pkm Lok Poznań 22.07.2018 08:30:40
Logo OPTIMIST B POL 11 Torkil Smółka AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 2075 Iwo Barański AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 22.07.2018 08:26:47
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 1506 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 22.07.2018 08:12:33
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev Kaliningrad 21.07.2018 23:50:29
Logo OPTIMIST B POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 21.07.2018 15:10:04
Logo OPTIMIST B POL 11917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.07.2018 11:19:59
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.07.2018 11:19:59
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2164 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 1924 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2168 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST A POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 19.07.2018 22:28:34
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST B POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 19.07.2018 20:33:05
Logo OPTIMIST A POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1767 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 427 Ada Wilińska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST B POL 1 Łucja Borkowska AZS Poznań 18.07.2018 22:19:58
Logo OPTIMIST A POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 2002 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 1656 Lidia Jakubowska KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 1670 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST B POL 1625 Sebastian Schmidt KS ZATOKA Puck 18.07.2018 19:13:48
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1561 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1867 Pola Dzik YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 18.07.2018 00:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 17.07.2018 18:10:28
Logo OPTIMIST B POL 938 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1739 Adrian Johs Kurzawa ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 187 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 198 Antoni Krzyżaniak ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST B POL 1240 Adam Jakubowski ŻMKS Poznań 16.07.2018 22:42:02
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 180 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 806 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:26:40
Logo OPTIMIST B POL 1158 Maksymilian Stanko Klub Port Mechelinki 14.07.2018 19:27:51
Logo OPTIMIST B POL 10 Damian Malcher UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 16:02:59
Logo OPTIMIST B POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1257 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1053 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 1405 Zuzanna Rzadkowska UKS Yacht Club Sława 14.07.2018 15:50:18
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 14.07.2018 13:51:28
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST A POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 13.07.2018 10:08:16
Logo OPTIMIST B POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 424 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 121 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1658 Adam Onisk UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1451 Witold Onisk UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 12.07.2018 11:42:20
Logo OPTIMIST B POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 11.07.2018 17:36:35
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 11.07.2018 07:13:14
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 08.07.2018 20:03:47
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 1664 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST A POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 10:48:05
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 5 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:45:16
Logo OPTIMIST B POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 2051 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 2052 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1532 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1077 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1964 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1716 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 02.07.2018 23:51:45
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 11943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.07.2018 14:26:07
Logo OPTIMIST B POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 02.07.2018 13:03:43
Logo OPTIMIST B POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1139 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST B POL 1768 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2018 09:59:29
Logo OPTIMIST A POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 30.06.2018 15:19:32
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 29.06.2018 08:14:22
Logo OPTIMIST B POL 1798 Hanna Ługowska WTW WARSZAWA 28.06.2018 18:50:57
Logo OPTIMIST B POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 28.06.2018 18:50:57
Logo OPTIMIST B POL 131 Zofia Jachymska Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 1784 Jan Pifczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 976 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 246 Wiktoria Grima Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 1852 Igor Tomczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 222 Wiktoria Harnasz Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 1023 Jakub Oblonk Ts Kuźnia Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 7 Janek Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 603 Matylda Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 174 Marta Orlińska Ts 'Kuźnia" Rybnik 28.06.2018 07:05:07
Logo OPTIMIST B POL 698 Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 1450 Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 415 Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:42:25
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 25.06.2018 23:26:48
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.