Regaty

IV Regaty o Puchar Admirała

07.07.2018 - 08.07.2018
Dźwiżyno
Logo PSKO ZoR 0,5

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 1 Logo OPTIMIST B 115 149
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B Polska 0 Marcel Hnyda CŻ Szczecin 06.07.2018 21:18:39
Logo Laser Standard POL 193512 Aleksander Pikuła CŻ Szczecin 06.07.2018 21:02:17
Logo OPTIMIST B Polska 0 Aurelia Zgorzałek CŻ Szczecin 06.07.2018 20:37:14
Logo OPTIMIST B Polska 0 Zuzanna Paszkowska CŻ Szczecin 06.07.2018 20:36:21
Logo OPTIMIST B POL 0 Macelina Miłoś CŻ Szczecin 06.07.2018 20:34:15
Logo OPTIMIST B POL 8 Szymon Kijańczuk CŻ Szczecin 06.07.2018 20:16:33
Logo Laser Radial POL 186834 Maja Brzezińska CŻ Szczecin 06.07.2018 20:12:38
Logo Laser 4.7 POL 186837 Katarzyna Miłoś CŻ Szczecin 06.07.2018 20:11:43
Logo OPTIMIST B POL 51 Natalia Przebinda CŻ Szczecin 06.07.2018 20:10:52
Logo OPTIMIST B POL 6 Mariusz Widuto CŻ Szczecin 06.07.2018 20:09:32
Logo OPTIMIST B POL 91 Nicola Wolańska CŻ Szczecin 06.07.2018 20:07:53
Logo OPTIMIST B POL 1 Kuba Stankiewicz CŻ Szczecin 06.07.2018 20:07:05
Logo OPTIMIST B Polska 0 Karolina Brzezińska CŻ Szczecin 06.07.2018 20:05:28
Logo OPTIMIST B POL 121 Oliwer Brynkiewicz Błękitni UKŻ 06.07.2018 18:21:41
Logo ISA 407 POL 2 Hieronim Norkiewicz UKS Szkwał Złocieniec 06.07.2018 17:40:17
Logo ISA 407 POL 95 Michał Ślusarczyk UKS Szkwał Złocieniec 06.07.2018 17:39:16
Logo ISA 407 POL 3 Jakub Kusiak UKS Szkwał Złocieniec 06.07.2018 17:38:19
Logo ISA 407 POL 7 Mateusz Cogiel UKS Szkwał Złocieniec 06.07.2018 17:37:23
Logo ISA 407 POL 91 Julia Lisowiec UKS Szkwał Złocieniec 06.07.2018 17:36:14
Logo OPTIMIST B POL 2851 Magda Rumińska MKŻ ŻNIN 06.07.2018 17:05:24
Logo Laser Radial POL 186834 Majka Brzezińska UKS Osiemnastka 06.07.2018 16:19:14
Logo Laser 4.7 POL 111 Honorata Pikuła CŻ Szczecin 06.07.2018 16:17:02
Logo EUROPA POL 849 Jacek Baryła Jacht Klub Kamień Pmorski 06.07.2018 16:09:38
Logo Laser Radial POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK Garland Giliwce 06.07.2018 16:07:36
Logo OPTIMIST B POL 923 Michał Skubisz Błękitni UKŻ 06.07.2018 16:00:18
Logo OPTIMIST B POL 1007 Michał Kozłowski MUKŻ BAŁTYK 06.07.2018 15:41:32
Logo OPTIMIST B POL 20 Hanna Kozłowska MUKŻ BAŁTYK 06.07.2018 15:40:22
Logo OPTIMIST B POL 1237 RAFAŁ KRĘŻOŁEK JACHT KLUB KOSZALIN 04.07.2018 02:10:52
Logo OPTIMIST B POL 1238 KAJETAN BOREK JACHT KLUB KOSZALIN 04.07.2018 02:10:52
Logo EUROPA POL 24 BORYS BORATYŃSKI JACHT KLUB KOSZALIN 04.07.2018 02:10:52
Logo EUROPA POL 116 MARTA KOZIEŁ JACHT KLUB KOSZALIN 04.07.2018 02:10:52
Logo EUROPA NOR 434 Marcin Kozieł Jacht Klub Koszalin 04.07.2018 02:10:52
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 04.07.2018 00:24:01
Logo Laser 4.7 POL 193512 Gabriel Małecki KS CŻ Szczecin 03.07.2018 22:06:05
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:44:05
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:44:05
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:44:05
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:44:05
Logo OPTIMIST B POL 884 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 03.07.2018 21:44:05
Logo Laser 4.7 POL 186834 Mateusz Kaup Ks cż Szczecin 03.07.2018 20:22:28
Logo Laser 4.7 POL 197949 Igor Haufa Żlks Poznań 03.07.2018 16:24:25
Logo Laser 4.7 POL 189084 Hubert Roszyk Żlks Poznań 03.07.2018 16:24:25
Logo Laser Radial POL 20 Maurycy Robakowski Żlks Poznań 03.07.2018 16:24:25
Logo Laser Radial POL 206489 Alicja Panasiewicz Żlks Poznań 03.07.2018 16:24:25
Logo EUROPA POL 114 Anna Zabłocka Żlks Poznań 03.07.2018 16:24:25
Logo Laser Radial POL 186834 Julia Kowalczyk UKS osiemnastka 02.07.2018 22:59:59
Logo Laser 4.7 POL 186837 Karolina Daśko UKS Osiemnastka Szczecin 02.07.2018 22:59:49
Logo Laser Radial POL 210946 Katarzyna Król KS CŻ Szczecin 02.07.2018 22:35:58
Logo Laser Radial POL 1 Mateusz Szymczak Klub sportowy centrum żeglarskie szczecin 02.07.2018 22:35:14
Logo Laser Standard POL 31 Michał Maciaszczyk KS CŻ Szczecin 02.07.2018 22:34:49
Logo Laser Radial POL 210943 Jędrzej Bering KS CŻ SZCZECIN 02.07.2018 22:33:57
Logo Laser Standard 185392 Jakub Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo 02.07.2018 22:32:29
Logo OPTIMIST B POL 111 Dominik Solczak Centrum Żeglarskie Szczecin 02.07.2018 16:19:50
Logo OPTIMIST B POL 1114 Jakub Hippler MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 01.07.2018 21:45:48
Logo OPTIMIST B POL 11 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 01.07.2018 21:45:48
Logo Laser 4.7 POL 1855 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 01.07.2018 21:45:48
Logo OPTIMIST B POL 1856 Amelia Tram MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 01.07.2018 21:45:48
Logo OPTIMIST B POL 8455 Bogna Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 01.07.2018 21:45:48
Logo OPTIMIST B POL 1462 Kornelia Zapalska MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 01.07.2018 21:45:48
Logo OPTIMIST B POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 30.06.2018 16:11:56
Logo OPTIMIST B POL 10 Claudia Gorczak-Kałuc Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.06.2018 12:40:58
Logo OPTIMIST B POL 5 Oliwer Grządkowski Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.06.2018 12:40:58
Logo OPTIMIST B POL 101 Dominika Smyk Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 30.06.2018 12:40:58
Logo OPTIMIST B POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 29.06.2018 15:12:07
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 29.06.2018 15:12:07
Logo ISA 407 POL 106 Adam Jarosz Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście 29.06.2018 10:56:44
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 2851 Piotr Czajka MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 7721 Mikołaj Breliński MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo ISA 407 POL 55 Julia Żmudzińska MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo ISA 407 POL 50 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 28.06.2018 16:54:32
Logo OPTIMIST B POL 942 Adrian Górecki UKŻ Błękitni Grzybowo 27.06.2018 20:42:22
Logo OPTIMIST B POL 976 Teodor Susid Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 27.06.2018 20:42:22
Logo OPTIMIST B POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 27.06.2018 14:41:50
Logo OPTIMIST B POL 8 Maksymilian Woś UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 13:01:37
Logo OPTIMIST B POL 7000 Adrian Koprowski UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 13:00:25
Logo OPTIMIST B POL 6 Mateusz Łapko UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 12:59:13
Logo OPTIMIST B POL 0 Nina Radtke UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 12:57:55
Logo OPTIMIST B POL 4 Amelia Wiśniewska UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 12:56:37
Logo OPTIMIST B POL 3 Julia Żółtowska UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 12:55:23
Logo OPTIMIST B RUS 31 Anna Iakelis YC SLAWSK 27.06.2018 12:52:21
Logo OPTIMIST B RUS 744 Mikhail Shadrukhin YC SLAWSK 27.06.2018 12:52:21
Logo OPTIMIST B RUS 41 Zachar Rudenkow YC SLAWSK 27.06.2018 12:52:21
Logo OPTIMIST B 4 Mariia Malakhova YC SLAWSK 27.06.2018 12:52:21
Logo OPTIMIST B RUS 746 Aleksandra Shevchuk YC SLAWSK 27.06.2018 12:52:21
Logo OPTIMIST B POL 262 Kacper Korpak UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 12:51:00
Logo OPTIMIST B POL 77 Paweł Witkowski UKS "FALA" Trzebież 27.06.2018 12:49:20
Logo OPTIMIST B POL 972 Kacper Rodziewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 22.06.2018 19:23:40
Logo OPTIMIST B LTU 14 Laima Maciulevićiute Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B LTU 0 Ruta Maciulevićiute Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B LTU 10 Lndraja Petrauskaite Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B LTU 140 Ksenija Fiodorova Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B LTU 7265 Gabriele Bartkute Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B LTU 22 Arvydas Alachverdijevas Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B LTU 12 Egidijus Curankovas Yacht Club Silute 22.06.2018 15:43:08
Logo OPTIMIST B POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 22.06.2018 15:20:31
Logo OPTIMIST B POL 7 Filip Bochniak UKŻ Zgorzelec 21.06.2018 19:44:04
Logo OPTIMIST B POL 95 Łucja Borkowska AZS Poznań 20.06.2018 21:20:25
Logo OPTIMIST B POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 19.06.2018 21:31:16
Logo OPTIMIST B POL 201 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 19.06.2018 21:31:16
Logo OPTIMIST B POL 336 AGATA GOLEC M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 19.06.2018 21:31:16
Logo OPTIMIST B POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 9 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 427 Ada Wilińska AZS Poznań 18.06.2018 16:16:24
Logo OPTIMIST B POL 15 Mateusz Olejnik UKŻ Kołobrzeg 14.06.2018 20:03:35
Logo OPTIMIST B POL 1479 Zuzanna Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 14.06.2018 20:03:35
Logo OPTIMIST B POL 1705 Lena Florys UKŻ Kołobrzeg 14.06.2018 20:03:35
Logo OPTIMIST B POL 19 Aleksander Kuś UKŻ Kołobrzeg 14.06.2018 20:03:35
Logo OPTIMIST B POL 958 Jakub Chudyk UKŻ Kołobrzeg 13.06.2018 22:36:22
Logo OPTIMIST B POL 127 Franciszek Kolikow Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 13.06.2018 22:36:22
Logo OPTIMIST B POL 930 Mateusz Olejnik UKŻ Kołobrzeg 13.06.2018 22:36:22
Logo OPTIMIST B POL 1586 Małgorzata Górnisiewicz Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B POL 960 Maja Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B POL 1478 Szymon Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B POL 104 Wojciech Juszczak Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B POL 0 Wiktor Wiecki Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B POL 1601 Maja Stormann UKŻ Kołobrzeg 13.06.2018 22:25:49
Logo OPTIMIST B CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 13.06.2018 10:34:00
Logo OPTIMIST B POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 2051 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 964 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 2052 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 1532 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 1077 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 1964 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 1408 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
Logo OPTIMIST B POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 13.06.2018 09:36:05
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.