Regaty

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO

14.09.2018 - 16.09.2018
Dziwnów
Logo PSKO WWW ZoR x x

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 332 Logo OPTIMIST B 5 337
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A SWE 4678 Olof Holmberg KSSS 14.09.2018 08:58:00
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 14.09.2018 00:34:21
Logo OPTIMIST A POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 14.09.2018 00:33:20
Logo OPTIMIST A POL 39 Andrzej Nycz Pkm Lok Poznań 11.09.2018 22:05:45
Logo OPTIMIST A POL 177 Kolikow Franciszek UKŻ BŁĘKITNI 10.09.2018 15:19:11
Logo OPTIMIST A POL 2212 Mateusz Graczyk CSW "OPTY" USTKA 10.09.2018 14:52:40
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 09.09.2018 20:28:29
Logo OPTIMIST A POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 08.09.2018 19:38:13
Logo OPTIMIST A POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 08.09.2018 19:38:13
Logo OPTIMIST A POL 16 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 08.09.2018 19:38:13
Logo OPTIMIST A POL 2059 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 08.09.2018 19:38:13
Logo OPTIMIST A POL 110 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 08.09.2018 19:38:13
Logo OPTIMIST A GER 12954 Mia Möllemann Berliner Yacht Club 07.09.2018 13:51:04
Logo OPTIMIST A SWE 4755 Cornelia Widestam KKKK 07.09.2018 13:36:52
Logo OPTIMIST A POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 06.09.2018 09:45:53
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 06.09.2018 09:45:53
Logo OPTIMIST A POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 06.09.2018 09:45:53
Logo OPTIMIST A POL 175 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 06.09.2018 09:45:53
Logo OPTIMIST A CZE 704 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto 06.09.2018 07:32:47
Logo OPTIMIST A CZE 703 Matyáš Dymák YC Vysoké Mýto 06.09.2018 07:29:45
Logo OPTIMIST A FIN 1073 Olav Hamel BS 05.09.2018 22:27:36
Logo OPTIMIST A CZE 765 Adam Popov Český Yacht Club 05.09.2018 21:44:55
Logo OPTIMIST A CZE 829 Matěj Kučera TJ Lanškroun - Yacht Club 05.09.2018 17:11:37
Logo OPTIMIST A GER 1015 Riccardo Honold Bodensee Yachtclub Überlingen 05.09.2018 12:04:09
Logo OPTIMIST A POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 05.09.2018 11:22:32
Logo OPTIMIST A POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 05.09.2018 11:22:32
Logo OPTIMIST A POL 1973 Zofia Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 05.09.2018 11:22:32
Logo OPTIMIST A POL 1975 Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 2027 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 05.09.2018 09:11:23
Logo OPTIMIST A POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 04.09.2018 23:55:07
Logo OPTIMIST A CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 04.09.2018 07:17:33
Logo OPTIMIST A LAT 137 Elza Cibule RJK 04.09.2018 06:34:58
Logo OPTIMIST A POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 2040 Zofia Kucharska YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 2108 Julia Wróblewska YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 03.09.2018 23:34:36
Logo OPTIMIST A POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:44:13
Logo OPTIMIST A POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:44:13
Logo OPTIMIST A POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 03.09.2018 21:44:13
Logo OPTIMIST A RUS 3339 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 03.09.2018 21:44:13
Logo OPTIMIST A LTU 450 Rokas Golubovas Bangputys 03.09.2018 14:35:17
Logo OPTIMIST A LTU 469 Deimantas Valeika Bangputys 03.09.2018 14:33:37
Logo OPTIMIST A LTU 473 Matas Kniubas Bangputys 03.09.2018 14:31:15
Logo OPTIMIST A LTU 865 Mingailė Plučaitė Bangputys 02.09.2018 19:50:35
Logo OPTIMIST A LTU 383 Rokas Rimša Bangputys 02.09.2018 19:49:03
Logo OPTIMIST A LTU 323 Saule Pajarskaite Bangputys 02.09.2018 19:45:59
Logo OPTIMIST A CZE 817 Lukas Kraus YC Ceska Lipa 02.09.2018 19:25:18
Logo OPTIMIST A POL 333 Michał "KORNIK" Skawiński KS SPÓJNIA WARSZAWA 02.09.2018 16:04:09
Logo OPTIMIST A CZE 819 Beáta Dokoupilova Jachtklub Brno 01.09.2018 19:42:53
Logo OPTIMIST A CZE 834 Linda Dokoupilova Jachtklub Brno 01.09.2018 19:39:27
Logo OPTIMIST A POL 1888 Joanna Dyja WTW WARSZAWA 01.09.2018 18:28:35
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1561 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1551 Maciej Iliński YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1869 Pola Dzik YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 30.08.2018 21:59:58
Logo OPTIMIST A CZE 550 Michal Halouzka MYK 30.08.2018 17:16:53
Logo OPTIMIST A GER 12228 Skipp Frahm BYC 30.08.2018 16:18:24
Logo OPTIMIST A CZE 615 Matyas Raza VS Duchcov 29.08.2018 18:00:32
Logo OPTIMIST A CZE 38 Jindrich Kalab VS Duchcov 29.08.2018 17:58:40
Logo OPTIMIST A POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.08.2018 15:41:41
Logo OPTIMIST A POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.08.2018 15:41:41
Logo OPTIMIST A POL 1974 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29.08.2018 15:41:41
Logo OPTIMIST A POL 2888 Wiktor Arian UKS Sailing Team Rzeszów 29.08.2018 15:41:41
Logo OPTIMIST A GER 13115 Finja Waldheuer Etuf 29.08.2018 13:32:02
Logo OPTIMIST A SWE 4539 Emil Gustavsson Lbsk 28.08.2018 20:09:43
Logo OPTIMIST A POL 825 JAN WIŚNIEWSKI MKS DWÓJKA WARSZAWA 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 1137 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 1448 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018 19:49:12
Logo OPTIMIST A SWE 4682 Lea Maurer KSSS 28.08.2018 12:40:16
Logo OPTIMIST A GER 11721 Mathilde Blaurock Potsdamer Yachtclub 28.08.2018 08:31:08
Logo OPTIMIST A CZE 858 Adam Jaros MYK 27.08.2018 23:52:34
Logo OPTIMIST A POL 1861 Sebastian Kaczanowski OPTI ODRA Wrocław 27.08.2018 20:33:41
Logo OPTIMIST A SWE 4717 Elisa Lindskog Royal Swedish Yacht Club 27.08.2018 16:21:42
Logo OPTIMIST A SWE 4684 Agnes Hagby LDSS 27.08.2018 15:33:56
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 11943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 27.08.2018 13:01:39
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 27.08.2018 07:36:09
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 27.08.2018 07:36:09
Logo OPTIMIST A POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 27.08.2018 07:36:09
Logo OPTIMIST A POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 27.08.2018 07:36:09
Logo OPTIMIST A POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 27.08.2018 07:36:09
Logo OPTIMIST A SWE 4784 Wilhelm Dahlberg Boo SS 25.08.2018 21:03:47
Logo OPTIMIST A SWE 4500 Malcolm Dahlberg Boo SS 25.08.2018 21:03:47
Logo OPTIMIST A NOR 3881 Vetle Stoen nesodden Seilforening 25.08.2018 19:56:52
Logo OPTIMIST A NOR 3887 Balder Stoen Nesodden Seilforening 25.08.2018 19:55:54
Logo OPTIMIST A NOR 3981 Philip Forslund Nesodden Seilforening 25.08.2018 19:53:13
Logo OPTIMIST A CZE 813 Vojtěch Klíma ČYK 25.08.2018 14:52:47
Logo OPTIMIST A GER 13200 Leonie Böcker PYC 25.08.2018 10:37:53
Logo OPTIMIST A POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A POL 12 Klaudia Lipińska JKW Poznań 25.08.2018 08:27:05
Logo OPTIMIST A GER 13238 Bastian Weber Yacht-Club am Tegernsee 24.08.2018 21:56:43
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2164 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 1924 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2168 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 24.08.2018 19:26:20
Logo OPTIMIST A POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST A POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST A POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST B POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST A POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST A POL 1745 Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST A POL 5 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 24.08.2018 09:52:47
Logo OPTIMIST A SWE 4793 Hugo Hovlind LJS 23.08.2018 16:24:08
Logo OPTIMIST A SWE 4752 Emil Hovlind LJS 23.08.2018 16:22:25
Logo OPTIMIST A ITA 8915 Marco Franceschini Fraglia Vela Riva 23.08.2018 13:02:50
Logo OPTIMIST A GER 1278 Matti Rodrian Fürstenberger Yachtclub FbgY 23.08.2018 11:41:15
Logo OPTIMIST A SWE 4751 Hanna Martinsson Linköpings Jolleseglarklubb 22.08.2018 08:33:04
Logo OPTIMIST A ITA 9105 MATTIVI EMMA FRAGLIA VELA RIVA 21.08.2018 22:00:46
Logo OPTIMIST A GER 1281 Willy Bo Sörensen Mühlenberger Segelclub 21.08.2018 20:16:06
Logo OPTIMIST A CZE 812 Ondřej Šindelka MYK 21.08.2018 19:55:45
Logo OPTIMIST A POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:48:10
Logo OPTIMIST B POL 15 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:48:10
Logo OPTIMIST A POL 8 AGATA GOLEC M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:48:10
Logo OPTIMIST B POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:48:10
Logo OPTIMIST A POL 935 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 21.08.2018 17:48:10
Logo OPTIMIST A GER 1187 Till Fiedler Segelclub Schwielochsee e.V. 21.08.2018 17:31:50
Logo OPTIMIST A GER 13041 Hermina Schmidtchen Segelclub Schwielochsee e.V. 21.08.2018 17:29:54
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Michalska UKS YC Sława 21.08.2018 08:36:11
Logo OPTIMIST A CZE 788 Michal Rais YC SK Štětí 20.08.2018 18:41:05
Logo OPTIMIST A CZE 827 Vojtěch Tlapák YC SK Štětí 20.08.2018 18:41:05
Logo OPTIMIST A CZE 784 Zuzana Tlapáková YC SK Štětí 20.08.2018 18:41:05
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A POL 1868 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 20.08.2018 14:54:26
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST A RUS 1301 Sergei Parfenov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST A RUS 1790 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST A RUS 1149 Igor Kamalov UKS Pionerskij Kaliningrad region 20.08.2018 14:08:26
Logo OPTIMIST A IRL 1537 Ciara O’Regan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:52:10
Logo OPTIMIST A IRL 1600 Lauren O’callaghan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:49:48
Logo OPTIMIST A IRL 1537 O’Regan O’Regan Royal Saint George Yacht Club 20.08.2018 12:48:33
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 10:40:32
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 09:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 09:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 20.08.2018 09:45:04
Logo OPTIMIST A SWE 4749 Filippa Boman HjBK 19.08.2018 07:32:57
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST A POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST A POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 19.08.2018 03:07:37
Logo OPTIMIST A CZE 809 Kristýna Eva Flosmanová TJ Jiskra Třeboň 18.08.2018 22:00:19
Logo OPTIMIST A ITA 8913 MOSE' BELLOMI FRAGLIA VELA RIVA 18.08.2018 21:43:54
Logo OPTIMIST A ITA 8118 MALIKA BELLOMI FRAGLIA VELA RIVA 18.08.2018 21:41:47
Logo OPTIMIST A SWE 4634 Rasmus Wannfors BooSS 18.08.2018 20:31:25
Logo OPTIMIST A CZE 8 Barbora Valenová JK Olomouc 17.08.2018 21:35:14
Logo OPTIMIST A SWE 4735 Malcolm Graner Boo SS 17.08.2018 21:27:35
Logo OPTIMIST A IRL 1611 Richard Mc Sweeney ROYAL CORK YACHT CLUB 16.08.2018 22:30:57
Logo OPTIMIST A IRL 1570 Jamie Venner ROYAL CORK YACHT CLUB 16.08.2018 22:29:42
Logo OPTIMIST A IRL 1614 Ben O Shaughnessy ROYAL CORK YACHT CLUB 16.08.2018 22:28:20
Logo OPTIMIST A ITA 9101 Lorenzo Ghirotti Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:48:54
Logo OPTIMIST A ITA 8937 Manuel Henk Vos Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:45:54
Logo OPTIMIST A ITA 8163 Gabriele De Noe Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:44:15
Logo OPTIMIST A ITA 8802 Matteo Ciaglia Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:42:46
Logo OPTIMIST A ITA 8801 Mia Benamati Fraglia Vela Malcesine 16.08.2018 14:41:26
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 15.08.2018 22:50:44
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 15.08.2018 15:46:24
Logo OPTIMIST A ITA 8917 Alex Demurtas Fraglia Vela Riva 15.08.2018 14:26:27
Logo OPTIMIST A SWE 4715 Simon Hardner KKKK 15.08.2018 12:55:16
Logo OPTIMIST A SWE 4426 Levi Bernhardtz RÖSS 15.08.2018 09:03:56
Logo OPTIMIST A SWE 4632 Leo Fagerberg KKKK 14.08.2018 22:19:14
Logo OPTIMIST A SWE 4659 SELMA HÅRD KKKK 14.08.2018 20:25:28
Logo OPTIMIST A GER 1250 Roepke Eleonora SGS Scwielochsee e.V. 14.08.2018 14:26:55
Logo OPTIMIST A SWE 4628 Erik Norlén KSSS 14.08.2018 11:37:20
Logo OPTIMIST A GER 13083 Henrik Kulik Eisenbahner Segelverein Kirchmöser 13.08.2018 23:10:52
Logo OPTIMIST A SWE 4764 Ida Elfving KSSS 13.08.2018 21:40:20
Logo OPTIMIST A CZE 4456 324 234 tgm 13.08.2018 20:56:02
Logo OPTIMIST A GER 13649 Hannes Braune Segelclub Märkischer Adler e.V. 13.08.2018 09:48:49
Logo OPTIMIST A SWE 4507 Julius Balkfors Skanörs Båtklubb 12.08.2018 21:08:39
Logo OPTIMIST A SWE 4610 Hanna Gaskell-Brown Råå Jolleklubb 11.08.2018 20:34:10
Logo OPTIMIST A GER 13612 Theodor Schwanebeck RSVM 09.08.2018 08:19:51
Logo OPTIMIST A SWE 472 Jakob Graner KSSS 08.08.2018 19:22:07
Logo OPTIMIST A SWE 4788 Sebastian Delgado MSS 08.08.2018 09:49:49
Logo OPTIMIST A SWE 4686 Alice Bergelin LerSS 07.08.2018 22:01:56
Logo OPTIMIST A SWE 4744 Leo Birgersson MSS 07.08.2018 11:36:50
Logo OPTIMIST A SWE 4633 Julia Leuckfeld Royal Swedish Yacht Club 07.08.2018 10:55:20
Logo OPTIMIST A SWE 4781 Lukas Lindström KKKK 06.08.2018 20:53:50
Logo OPTIMIST A POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:21:46
Logo OPTIMIST A POL 396 Paweł Romanowicz UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:21:46
Logo OPTIMIST A POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.08.2018 20:21:46
Logo OPTIMIST A SWE 4763 Philip Bjorkman MSS 06.08.2018 17:12:52
Logo OPTIMIST A GER 1221 Franz Krause RSC92 05.08.2018 22:59:51
Logo OPTIMIST A GER 1314 Carl Krause RSC92 05.08.2018 22:58:26
Logo OPTIMIST A GER 1333 Luna Von Weidenbach Bayerischer Yacht Club 05.08.2018 15:54:00
Logo OPTIMIST A SWE 4461 Annie Hinton Röss 04.08.2018 18:39:45
Logo OPTIMIST A POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 13:59:09
Logo OPTIMIST A POL 7 Janek Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 04.08.2018 13:59:09
Logo OPTIMIST A SWE 4624 TEA ZEEBERG LDSS 03.08.2018 18:00:04
Logo OPTIMIST A SWE 4605 Julia Werton LDSS 03.08.2018 09:33:08
Logo OPTIMIST A SWE 4700 Max Zetterström BoSS 03.08.2018 08:33:18
Logo OPTIMIST A SWE 4658 Maxine Hjort KSSS 02.08.2018 18:11:33
Logo OPTIMIST A GER 1232 Valentina Steinlein Bayerischer Yacht-Club 30.07.2018 12:35:51
Logo OPTIMIST A GER 12211 Annabelle Maxima Knoop Potsdamer Yacht Club 30.07.2018 08:47:55
Logo OPTIMIST A GER 1005 Samuel Tolckmitt Potsdamer Yacht Club 29.07.2018 12:36:12
Logo OPTIMIST A GER 1173 Clara Held PYC 29.07.2018 12:23:10
Logo OPTIMIST A GER 1059 Moritz Peschke Potsdamer Yacht Club 29.07.2018 10:35:59
Logo OPTIMIST A GER 1102 Martin Erdmann WSC 1925 28.07.2018 21:07:44
Logo OPTIMIST A GER 12414 Marit Krüger Segel-Club "AHOI" (SCA) 28.07.2018 18:47:53
Logo OPTIMIST A GER 1169 Emma Mahnke RSVM 27.07.2018 12:55:26
Logo OPTIMIST A GER 1261 Philipp Riedel Potsdamer Yacht Club 22.07.2018 09:33:34
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 15.07.2018 22:28:19
Logo OPTIMIST A GER 1259 Theodor Eddy Von Bülow PYC 14.07.2018 13:23:11
Logo OPTIMIST A GER 1001 Hannah Lanzinger Chiemsee Yacht Club 10.07.2018 21:31:09
Logo OPTIMIST A SWE 4099 Jonatan Roijer LDSS 10.07.2018 11:25:09
Logo OPTIMIST A GER 1300 Constantin Bötsch Bayerischer Yachtclub 05.07.2018 17:50:42
Logo OPTIMIST A GER 1310 Anna Barth MSC 02.07.2018 13:39:55
Logo OPTIMIST A SWE 4636 Jakob Back LBSK 27.06.2018 22:02:41
Logo OPTIMIST A GER 1103 Reamonn Theiner Segelverein Schwanenhalbinsel 27.06.2018 08:33:00
Logo OPTIMIST A GER 1090 Mathilda Schäfer Münchner Yacht Club 25.06.2018 21:01:18
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 22.06.2018 11:34:44
Logo OPTIMIST A POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR WARSZAWA 22.06.2018 09:20:11
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 22.06.2018 09:20:11
Logo OPTIMIST A GER 1233 Johann Emmer Verein Seglerhaus am Wannsee 21.06.2018 12:42:30
Logo OPTIMIST A SWE 4775 Erik Bengtsson BKSS 20.06.2018 14:36:27
Logo OPTIMIST A GER 1325 Celine Möbius HSC 19.06.2018 11:49:42
Logo OPTIMIST A POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A POL 2043 Lilia Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:13
Logo OPTIMIST A THA 18 M.L.Weka Bhanubandh Thailand 18.06.2018 13:42:38
Logo OPTIMIST A GER 1231 Julius Steiner MYC 18.06.2018 11:34:31
Logo OPTIMIST A GER 1320 Severin Gericke YCaT 17.06.2018 21:20:42
Logo OPTIMIST A GER 11776 Max Meindl Berliner Yacht-Club 16.06.2018 20:58:32
Logo OPTIMIST A GER 1164 Benedikt Knapp YCSS 16.06.2018 18:49:02
Logo OPTIMIST A GER 1301 Louisa Müller BYC 16.06.2018 15:59:43
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST A POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST A POL 1451 Witold Onisk UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST A POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 16.06.2018 09:47:38
Logo OPTIMIST A GER 13132 Vincenzo Reuter MYC 15.06.2018 12:13:13
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT SP. Z O.O. - Klub Żeglarski 15.06.2018 10:20:31
Logo OPTIMIST A GER 13428 Johanna Von Lepel Berliner Yacht-Club 15.06.2018 08:06:26
Logo OPTIMIST A GER 1011 Xaver Schwarz CYC 14.06.2018 16:52:22
Logo OPTIMIST A GER 1311 Caspar ILGENSTEIN Mühlenberger Segel-Club 14.06.2018 15:53:08
Logo OPTIMIST A GER 12877 Hannes Schuetze Berliner Yacht Club 14.06.2018 15:38:54
Logo OPTIMIST A GER 1014 David Buchler Berliner Yacht-Club 14.06.2018 15:16:02
Logo OPTIMIST A GER 1009 Frederik Steuerer ASC 14.06.2018 15:07:21
Logo OPTIMIST A GER 1277 Moritz Wagner DTYC 14.06.2018 15:00:35
Logo OPTIMIST A GER 1317 Lea Adolph DTYC 14.06.2018 14:57:19
Logo OPTIMIST A GER 1210 Henrik Peters Mühlenberger Segel-Club e.V. 14.06.2018 14:56:39
Logo OPTIMIST A POL 1110 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
Logo OPTIMIST A POL 1778 Michał Maziara MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:34
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.