Regaty

Puchar Lata

07.07.2018 - 08.07.2018
Charzykowy
Logo PSKO ZoR x 1

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 26 Logo OPTIMIST B 117 144
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 07.07.2018 09:34:19
Logo OPTIMIST B POL 1176 Jędrzej Strzelczyk OPTY Ustka 07.07.2018 09:33:16
Logo OPTIMIST B POL 17101 Antoni Smagoń OPTY Ustka 07.07.2018 09:32:14
Logo OPTIMIST B POL 1178 Wojciech Słomka OPTY Ustka 07.07.2018 09:31:18
Logo OPTIMIST B POL 11 Tobiasz Zabiegałowski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:30:11
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:29:15
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:28:29
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:27:42
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:26:36
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:25:29
Logo OPTIMIST B POL 1767 Miłosz Królikowski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:24:31
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:23:34
Logo OPTIMIST B POL 51 Zofia Glaza UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:22:30
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:18:48
Logo OPTIMIST B POL 1710 Alek Ćwigioń-Słomkowski CSW OPTY ustka 07.07.2018 09:12:41
Logo OPTIMIST B POL 1815 Mateusz Graczyk CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:11:00
Logo OPTIMIST B POL 1651 Karol Radomski CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:09:51
Logo OPTIMIST B POL 1650 Artur Radomski CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:08:48
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Sikorski CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz AZS AWFiS Gdańsk 06.07.2018 20:21:24
Logo OPTIMIST B POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Sódemka Białystok 06.07.2018 19:49:23
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 06.07.2018 19:48:28
Logo OPTIMIST B POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 06.07.2018 19:47:34
Logo OPTIMIST B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 06.07.2018 19:46:16
Logo OPTIMIST B POL 516 Stanisław Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.07.2018 19:33:42
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.07.2018 19:30:23
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 06.07.2018 19:09:26
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1902 Igor Bogusz KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 02.07.2018 23:48:27
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1224 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1739 Adrian Johs Kurzawa ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 21.06.2018 18:54:58
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemańśki TKŻ TORUŃ 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ TORUŃ 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 2043 Liliana Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1549 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:21:55
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzynska CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.06.2018 00:25:49
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 142 Filip Bil YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 18.06.2018 13:55:18
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 110 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 11138 Przemysław Żukowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 1489 Paweł Koliński LKS Carzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 779 Karolina Wielewska LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 550 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 08.06.2018 22:17:42
Logo Laser 4.7 POL 197815 Kamila Wietki YKP Kraków 08.06.2018 22:17:42
Logo OPTIMIST B POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:46:05
Logo OPTIMIST B POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:46:05
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.