Regaty

Puchar Trenerów

28.06.2018 - 30.06.2018
Gdynia
Logo PSKO 1,6

Liczba zgłoszeń 230


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO Sopot 20.06.2018 11:01:56
Logo OPTIMIST B POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 20.06.2018 11:01:56
Logo OPTIMIST B Polska 1916 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 20.06.2018 11:01:56
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 18.06.2018 23:48:47
Logo OPTIMIST B POL 825 JAN WIŚNIEWSKI MKS "Dwójka" Warszawa 18.06.2018 22:40:17
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 18.06.2018 14:00:14
Logo OPTIMIST B 1017 Jakub L:ipowski KN Lider Kraków 15.06.2018 21:25:48
Logo OPTIMIST B POL 1234 Wiktor Wierzbowski K.S. Omega Kraków 15.06.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 1235 Franek Ostrowski K.S. Omega Kraków 15.06.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 123 Miłosz Orszulak Y.C. PTTK Beskid Nowy Sącz 15.06.2018 20:51:12
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 15.06.2018 20:33:43
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1362 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B 3339 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 14.06.2018 21:22:13
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14.06.2018 09:14:47
Logo OPTIMIST B POL 829 Anna Geyer KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:38:11
Logo OPTIMIST B POL 19111 Dawid Pachuta KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:38:11
Logo OPTIMIST B POL 1997 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1 Aleksandra Geyer KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1911 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 10041 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 2069 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 13.06.2018 16:06:21
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 12.06.2018 17:23:15
Logo OPTIMIST B POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1245 Aleksander Główka K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 2158 Weronika Przeździecka K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 333 Michał Skawiński K.S Spójnia Warszawa 12.06.2018 00:08:59
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 142 Ignacy Moritz UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1075 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1200 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1658 Adam Onisk UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1451 Witold Onisk UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 11.06.2018 11:49:07
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 1312 Michalina Maciejak UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 11138 Przemysław Żukowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:43:23
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 08.06.2018 23:27:41
Logo OPTIMIST B POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:45:14
Logo OPTIMIST B POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:45:14
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 08.06.2018 10:55:36
Logo OPTIMIST B POL 2062 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1912 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 22 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1797 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1004 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1 Magda Winiarska YKP Kraków 08.06.2018 08:47:30
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 07.06.2018 20:08:58
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 07.06.2018 15:06:37
Logo OPTIMIST B P 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 06.06.2018 21:42:11
Logo OPTIMIST B POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 06.06.2018 21:42:11
Logo OPTIMIST B POL 1051 Leon Jankowski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 06.06.2018 21:42:11
Logo OPTIMIST B POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 958 Lena Gaweł AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1499 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 05.06.2018 18:15:32
Logo OPTIMIST B POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 05.06.2018 14:40:31
Logo OPTIMIST B POL 131 Zofia Jachymska Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1784 Jasiek Pifczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 976 Jakub Szafarczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 246 Wiktoria Grima Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1852 Igor Tomczyk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B 222 Wiktoria Harnasz Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1023 Jakub Oblonk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 9 Piotr Grendziak Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1284 Janek Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1204 Matylda Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 174 Marta Orlińska Ts 'Kuźnia" Rybnik 05.06.2018 12:07:43
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 21 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 01.06.2018 22:30:30
Logo OPTIMIST B POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 163 Jan Kamieński JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 01.06.2018 20:18:08
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 165 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski Opti CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska Opti CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 31.05.2018 21:24:37
Logo OPTIMIST B POL 2139 Paweł Piankowski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1602 Jakub Szmagliński YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1818 Nadia Burghard YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1812 Matteo Rastelli YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1813 Mikołaj Mierzwicki YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 51 Natasza Micewicz YKP Gdynia 31.05.2018 11:51:33
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1041 Jakub Częczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2018 11:07:09
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 936 maurycy kosmowski Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 30.05.2018 09:00:28
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 29.05.2018 13:55:37
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.