Regaty

Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej

09.06.2018 - 10.06.2018
jez. Siecino
Logo PSKO ZoR x 1

Liczba zgłoszeń 77


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 22 Wojciech Juszczak Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 05.06.2018 21:46:58
Logo OPTIMIST B POL 22 Wiktor Wiecki Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 05.06.2018 21:46:58
Logo OPTIMIST B POL 22 Maja Stormann Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 05.06.2018 21:46:58
Logo OPTIMIST B POL 155 Małgorzata Górnisiewicz Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 05.06.2018 21:33:33
Logo OPTIMIST B POL 970 Maja Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 05.06.2018 21:33:33
Logo OPTIMIST B POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 05.06.2018 21:33:33
Logo OPTIMIST B POL 1477 Szymon Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 05.06.2018 21:33:33
Logo OPTIMIST B POL 1513 Szymon Barański Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 05.06.2018 21:01:48
Logo EUROPA SWE 4 JACEK BARYŁA JACHT KLUB KAMIEŃ POMORSKI 05.06.2018 18:13:15
Logo OPTIMIST B POL 1007 KSAWERY SOSNOWSKI M.U.K.ŝ. BAŁTYK MIELNO 05.06.2018 15:55:41
Logo OPTIMIST B POL 336 AGATA GOLEC M.U.K.ŝ. BAŁTYK MIELNO 05.06.2018 12:07:18
Logo OPTIMIST B POL 201 INKA KOZA M.U.K.ŝ. BAŁTYK MIELN 05.06.2018 12:04:14
Logo OPTIMIST B POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.ŝ. BAŁTYK MIELNO 05.06.2018 11:59:11
Logo OPTIMIST B POL 285 WOJCIECH WALKOWIAK JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:57:23
Logo OPTIMIST B POL 281 PIOTR BOHDZIEWICZ JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:53:59
Logo OPTIMIST B POL 959 SZYMON RUBANOWICZ JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:53:59
Logo OPTIMIST B POL 1238 WOJCIECH RZEMIENIEWSKI JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:53:59
Logo EUROPA POL 131 HANNA GRONEK JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:45:40
Logo OPTIMIST B POL 1325 WOJCIECH GRONEK JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:45:40
Logo OPTIMIST B POL 237 ANNA GRONWALD JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:37:18
Logo EUROPA POL 24 BORYS BORATYŃSKI JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:00:49
Logo EUROPA POL 116 MARTA KOZIEŁ JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:00:49
Logo EUROPA POL 30 MARCIN STANIEWICZ JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 11:00:49
Logo OPTIMIST B POL 289 ELIZA KAŁUŻNA JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 10:49:05
Logo OPTIMIST B POL 284 KAJETAN BOREK JACHT KLUB KOSZALIN 05.06.2018 10:49:05
Logo OPTIMIST B POL 1091 Piotr Wojtołowicz MOSW CHOSZCZNO 04.06.2018 14:48:53
Logo OPTIMIST B POL 1237 RAFAŁ KRĘŻOŁEK JACHT KLUB KOSZALIN 04.06.2018 10:53:48
Logo EUROPA POL 30 MARCIN STANIEWICZ JACHT KLUB KOSZALIN 04.06.2018 10:45:04
Logo EUROPA POL 116 MARTA KOZIEŁ JACHT KLUB KOSZALIN 04.06.2018 10:39:42
Logo EUROPA POL 24 BORYS BORATYŃSKI JACHT KLUB KOSZALIN 04.06.2018 10:37:22
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 03.06.2018 21:05:29
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 03.06.2018 21:05:29
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 03.06.2018 21:05:29
Logo OPTIMIST A POL 1664 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 03.06.2018 21:05:29
Logo OPTIMIST A POL 18681 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 03.06.2018 21:05:29
Logo OPTIMIST B POL 1648 Jakub Zakrzewski JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 163 Jan Kamieński JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST B POL 978 Grzegorz Janicki JKW Poznań 01.06.2018 19:59:14
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 18 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 113 Dawid Piechota Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1506 Mateusz Hrymajło Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 28.05.2018 07:59:14
Logo OPTIMIST B POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST B POL 1884 Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST B POL 188 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST B POL 1708 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST B POL 664 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST B POL 1745 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST B POL 884 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 24.05.2018 11:32:04
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 2136 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 20.05.2018 14:52:48
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 16.05.2018 11:27:53
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 16.05.2018 11:27:53
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 16.05.2018 11:27:53
Logo OPTIMIST B POL 779 Paweł Koliński LKS Carzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 18 Karolina Wielewska LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 1930 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
Logo OPTIMIST B POL 1076 Szymon Mastrolorito LKS Charzykowy 14.05.2018 07:09:59
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.