Regaty

Puchar YKP Gdynia

17.05.2018 - 20.05.2018
Gdynia
Logo PSKO ZoR x x x

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 146 146
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 09:12:40
Logo OPTIMIST A POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 09:10:34
Logo OPTIMIST A POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 09:09:26
Logo OPTIMIST A POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 09:06:34
Logo OPTIMIST A POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 09:04:36
Logo OPTIMIST A POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 09:01:25
Logo OPTIMIST A POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 08:59:32
Logo OPTIMIST A POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 08:58:07
Logo OPTIMIST A POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 08:56:01
Logo OPTIMIST A POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 17.05.2018 08:53:27
Logo OPTIMIST A LTU 445 Tomas Blinstrubas NSM Litwa 16.05.2018 18:52:06
Logo OPTIMIST A LTU 410 Meda Rimaite NSM Litwa 16.05.2018 18:51:11
Logo OPTIMIST A LTU 51 Kristupas Alseika NSM Litwa 16.05.2018 18:50:13
Logo OPTIMIST A LTU 50 Vykintas Mizgiris NSM Litwa 16.05.2018 18:49:15
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antek Sopata AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:42:33
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:41:23
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:40:00
Logo OPTIMIST A POL 1427 Stefan Marciniak AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:36:23
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:34:45
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:33:01
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:32:02
Logo OPTIMIST A POL 1497 Wiktor Borkowski AZS OŚ Poznań 16.05.2018 18:30:48
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 16.05.2018 11:31:26
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 16.05.2018 11:31:26
Logo OPTIMIST A POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:04:47
Logo OPTIMIST A POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:04:47
Logo OPTIMIST A POL 1916 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:04:47
Logo OPTIMIST A POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 15.05.2018 05:04:47
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 14.05.2018 23:42:35
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 14.05.2018 09:28:01
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 14.05.2018 09:28:01
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 14.05.2018 09:28:01
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 14.05.2018 09:28:01
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 110 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA Gdynia 14.05.2018 08:17:12
Logo OPTIMIST A POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 13.05.2018 22:24:37
Logo OPTIMIST A POL 1817 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.2018 21:18:48
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.2018 21:18:48
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.2018 21:18:48
Logo OPTIMIST A POL 1352 Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.2018 21:18:48
Logo OPTIMIST A POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.2018 21:18:48
Logo OPTIMIST A LTU 106 Rapolas Norvaišas Sailing club "Vejo sparnai" 13.05.2018 20:21:58
Logo OPTIMIST A LTU 2055 Vilius Pocius Sailing club "Vejo sparnai" 13.05.2018 20:21:58
Logo OPTIMIST A LTU 2050 Domas Gudauskas Sailing club Vejo sparnai 13.05.2018 20:21:58
Logo OPTIMIST A LTU 628 Rimvydas Mazunavicius Sports school Atzalynas Siauliai 13.05.2018 20:04:00
Logo OPTIMIST A LTU 688 Greta Kalinauskaite Sports school Atzalynas Siauliai 13.05.2018 20:04:00
Logo OPTIMIST A LTU 751 Rojus Stankevičius Sports school Atzalynas Siauliai 13.05.2018 20:04:00
Logo OPTIMIST A LTU 750 Ruta Mazunaviciute Sports school Atzalynas Siauliai 13.05.2018 19:57:01
Logo OPTIMIST A LTU 456 Matas Kniubas Bangputys 13.05.2018 18:22:21
Logo OPTIMIST A LTU 454 Deimantas Valeika Bangputys 13.05.2018 18:22:21
Logo OPTIMIST A LTU 475 Jonas Drasutavicius Bangputys 13.05.2018 18:22:21
Logo OPTIMIST A LTU 450 Rokas Golubovas Bangputys 13.05.2018 18:22:21
Logo OPTIMIST A LTU 455 Rokas Germanavicius Bangputys 13.05.2018 18:22:21
Logo OPTIMIST A LTU 451 Asta Aperaviciute Bangputys 13.05.2018 18:22:21
Logo OPTIMIST A LTU 555 Jonas Macevicius Ziemys 13.05.2018 14:55:16
Logo OPTIMIST A LTU 111 Nojus Mockus Ziemys 13.05.2018 14:55:16
Logo OPTIMIST A LTU 133 Benas Bestauskas Ziemys 13.05.2018 14:55:16
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 1807 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 13.05.2018 08:14:48
Logo OPTIMIST A POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS IŁAWA 11.05.2018 09:03:25
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 11.05.2018 09:03:25
Logo OPTIMIST A POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 11.05.2018 09:03:25
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 11.05.2018 09:03:25
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 11.05.2018 09:03:25
Logo OPTIMIST A POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 11.05.2018 09:03:25
Logo OPTIMIST A POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10.05.2018 18:48:18
Logo OPTIMIST A POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10.05.2018 18:48:18
Logo OPTIMIST A POL 1972 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10.05.2018 18:48:18
Logo OPTIMIST A POL 18681 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 10.05.2018 11:46:03
Logo OPTIMIST A POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 10.05.2018 11:44:52
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 10.05.2018 11:38:00
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 10.05.2018 11:38:00
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 10.05.2018 11:38:00
Logo OPTIMIST A POL 1664 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 10.05.2018 11:38:00
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:41:53
Logo OPTIMIST A POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:41:53
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:41:53
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 1924 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 1936 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 08.05.2018 22:29:05
Logo OPTIMIST A POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 08.05.2018 08:33:30
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 08.05.2018 08:33:30
Logo OPTIMIST A POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 08.05.2018 08:33:30
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 1891 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 19431 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 07.05.2018 22:08:55
Logo OPTIMIST A POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 07.05.2018 15:34:03
Logo OPTIMIST A POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 07.05.2018 15:34:03
Logo OPTIMIST A POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS Dwójka Warszawa 07.05.2018 15:34:03
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 07.05.2018 15:34:03
Logo OPTIMIST A POL 1448 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 07.05.2018 15:34:03
Logo OPTIMIST A POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 07.05.2018 15:34:03
Logo OPTIMIST A POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 07.05.2018 14:13:47
Logo OPTIMIST A POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 07.05.2018 14:13:47
Logo OPTIMIST A POL 1739 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 07.05.2018 14:13:47
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 07.05.2018 14:13:47
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 07.05.2018 14:13:47
Logo OPTIMIST A POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 07.05.2018 14:13:47
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1869 Pola Dzik YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 2075 Paweł Gerlachowski YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1866 Mikołaj Merkler YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1926 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1667 Marcel Bisewski YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 07.05.2018 11:43:12
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.