Regaty

Regaty Pomarańczowe im. M. Skubija

26.05.2018 - 27.05.2018
jez. Jeziorak, Iława
Logo PSKO WWW ZoR 1

Liczba zgłoszeń 149


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 9 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 25.05.2018 20:09:24
Logo OPTIMIST B POL 1607 Nadia Onichimowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 1903 Marta Juńczyk NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 1601 Paulina Jasińska, Jasińska NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 1505 Weronika Borodulin NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 3006 Oliwia Węgrzynowska NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 980 Marcin Krawczyk NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 3110 Nikola Berbecka NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 1207 Bartek Kozioł NAUTICUS Yacht Club Olsztyn 25.05.2018 00:05:42
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia 24.05.2018 23:16:26
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 24.05.2018 23:16:26
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 24.05.2018 20:44:58
Logo OPTIMIST B POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 23.05.2018 20:05:40
Logo OPTIMIST B POL 396 Ewa Wojtacka KS AZS UWM Olsztyn 23.05.2018 08:56:47
Logo OPTIMIST B POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn 23.05.2018 08:56:47
Logo OPTIMIST B POL 934 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 23.05.2018 08:56:47
Logo OPTIMIST B POL 863 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 23.05.2018 08:56:47
Logo OPTIMIST B POL 168 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 23.05.2018 08:56:47
Logo OPTIMIST B POL 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia 21.05.2018 20:51:53
Logo OPTIMIST B POL 930 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 21.05.2018 17:33:22
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 51 Zosia Glaza OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 10 Orest Trembacz Gdański Klub Żeglarski 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 11 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 21.05.2018 00:56:44
Logo OPTIMIST B POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 1200 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 1429 Maksymilian Kajdy UKS FIR WARSZAWA 20.05.2018 20:37:20
Logo OPTIMIST B POL 193 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 20.05.2018 09:34:36
Logo OPTIMIST B POL 2138 Max Berliński YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1970 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 4 Piotr Kosowski YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 19.05.2018 20:22:51
Logo OPTIMIST B POL 1876 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 1612 Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 2070 Jacek Dyguś MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 704 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 19.05.2018 16:49:55
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 2442 Antoni Knitter CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 15.05.2018 12:10:39
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:45:45
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 14.05.2018 23:45:45
Logo OPTIMIST B POL 165 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:45:45
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 14.05.2018 23:45:45
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 14.05.2018 23:45:45
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 14.05.2018 23:45:45
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YKl Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 09.05.2018 21:40:36
Logo OPTIMIST B POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1365 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1362 Maja Szwejk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 1361 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 3339 Ivan Mikhalev MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO 08.05.2018 09:16:55
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Klub Port Mechelinki 02.05.2018 19:52:15
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Klub Port Mechelinki 01.05.2018 12:40:24
Logo OPTIMIST B POL 936 Maurycy Kosmowski Klub Port Mechelinki 01.05.2018 12:40:24
Logo OPTIMIST B POL 1007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 01.05.2018 12:40:24
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Klub Port Mechelinki 01.05.2018 12:40:24
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1596 Zuzia Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1704 Franiszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 29.04.2018 13:20:04
Logo OPTIMIST B POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 11943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 1041 Jakub Częczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 941 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.04.2018 18:59:46
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
Logo OPTIMIST B POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 22.04.2018 21:04:36
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.