Regaty

Puchar K.S. Zatoka Puck

02.05.2018 - 05.05.2018
Puck
Logo PSKO WWW ZoR x x

Zgłoszenia do regat

Logo OPTIMIST A 159 Logo OPTIMIST B 1 160
Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1817 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.04.2018 22:39:07
Logo OPTIMIST A POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.04.2018 22:39:07
Logo OPTIMIST A POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 30.04.2018 18:04:02
Logo OPTIMIST A POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK Beskid N. Sacz 30.04.2018 10:33:58
Logo OPTIMIST A LTU 452 Domas Janciukas Bangputys 30.04.2018 07:41:27
Logo OPTIMIST A POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 29.04.2018 22:12:36
Logo OPTIMIST A LTU 155 Vilius Vasiulis Ziemys 29.04.2018 09:37:18
Logo OPTIMIST A LTU 111 Nojus Mockus Ziemys 29.04.2018 09:35:26
Logo OPTIMIST A LTU 555 Macevicius Jonas Ziemys 29.04.2018 09:31:33
Logo OPTIMIST A LTU 456 Matas Kniubas Bangputys 29.04.2018 06:29:56
Logo OPTIMIST A LTU 454 Deimantas Valeika Bangputys 29.04.2018 06:28:54
Logo OPTIMIST A LTU 456 Matas Kniubas Bangputys 29.04.2018 06:27:16
Logo OPTIMIST A LTU 475 Jonas Drasutavicius Bangputys 29.04.2018 06:24:34
Logo OPTIMIST A LTU 314 Rukas Strelciunas Bangputys 29.04.2018 06:21:53
Logo OPTIMIST A LTU 393 Laurynas Vilkas Bangputys 29.04.2018 06:20:03
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 27.04.2018 14:56:19
Logo OPTIMIST A POL 2888 Wiktor Arian UKS Sailing Team Rzeszów 27.04.2018 13:19:45
Logo OPTIMIST A POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 27.04.2018 13:06:43
Logo OPTIMIST A POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 27.04.2018 13:06:43
Logo OPTIMIST A POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 26.04.2018 22:08:38
Logo OPTIMIST A POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 26.04.2018 22:08:38
Logo OPTIMIST A POL 12 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 26.04.2018 22:08:38
Logo OPTIMIST A POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:06:00
Logo OPTIMIST A POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 26.04.2018 09:06:00
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1869 Pola Dzik YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2075 Paweł Gerlachowski YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1866 Mikołaj Merkler YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1926 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1667 Marcel Bisewski YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 25.04.2018 18:35:27
Logo OPTIMIST A LTU 410 MEDA RIMAITE NERINGOS SPORTO MOKYKLA 25.04.2018 15:34:47
Logo OPTIMIST A LTU 445 KRISTUPAS ALSEIKA NERINGOS SPORTO MOKYKLA 25.04.2018 15:29:56
Logo OPTIMIST A LTU 50 VYKINTAS MIZGIRIS NERINGOS SPORTO MOKYKLA 25.04.2018 15:18:48
Logo OPTIMIST A LTU 56 GUSTAS PIPIRAS NERINGOS SPORTO MOKYKLA 25.04.2018 15:15:20
Logo OPTIMIST A LTU 51 KAJUS KARTANOVIČIUS NERINGOS SPORTO MOKYKLA 25.04.2018 15:11:29
Logo OPTIMIST A POL 2058 Piotr Grabski SYC Zefir-Drakkar Poraj 25.04.2018 10:28:49
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 24.04.2018 23:18:04
Logo OPTIMIST A POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 24.04.2018 23:18:04
Logo OPTIMIST A POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 24.04.2018 23:18:04
Logo OPTIMIST A POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 24.04.2018 19:32:09
Logo OPTIMIST A POL 2017 Krystyna Szpor UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski 24.04.2018 19:32:09
Logo OPTIMIST A POL 1825 Michał Gonciarz UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 24.04.2018 19:32:09
Logo OPTIMIST A POL 1723 Julia Walus UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski 24.04.2018 19:32:09
Logo OPTIMIST A POL 2156 Nikolas Urba UKS BARNIM GOLENIÓW 23.04.2018 21:17:27
Logo OPTIMIST A POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 23.04.2018 10:40:01
Logo OPTIMIST A POL 1739 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 23.04.2018 10:40:01
Logo OPTIMIST A POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 23.04.2018 10:40:01
Logo OPTIMIST A POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 23.04.2018 10:40:01
Logo OPTIMIST A POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 23.04.2018 10:40:01
Logo OPTIMIST A POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ Legionowo 19.04.2018 13:00:15
Logo OPTIMIST A POL 1755 Magda Rejniak UKS SZKWAŁ Legionowo 19.04.2018 13:00:15
Logo OPTIMIST A POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 1497 Wiktor Borkowski AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 19.04.2018 12:30:45
Logo OPTIMIST A POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 18.04.2018 20:23:00
Logo OPTIMIST A POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 18.04.2018 20:23:00
Logo OPTIMIST A POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS Dwójka Warszawa 18.04.2018 20:23:00
Logo OPTIMIST A POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 18.04.2018 20:23:00
Logo OPTIMIST A POL 1448 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 18.04.2018 20:23:00
Logo OPTIMIST A POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 18.04.2018 20:23:00
Logo OPTIMIST A LTU 106 RAPOLAS NORVAISAS SAILING CLUB "VEJO SPARNAI" 18.04.2018 18:07:01
Logo OPTIMIST A POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 18.04.2018 11:19:05
Logo OPTIMIST A POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 18.04.2018 11:19:05
Logo OPTIMIST A POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 18.04.2018 11:19:05
Logo OPTIMIST A POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 17.04.2018 14:35:30
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 17.04.2018 14:35:30
Logo OPTIMIST A POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 17.04.2018 14:35:30
Logo OPTIMIST A POL 1664 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 17.04.2018 14:35:30
Logo OPTIMIST A LTU 751 ROJUS STANKEVIČIUS SPORTS SCHOOL ATŽALYNAS 17.04.2018 10:27:52
Logo OPTIMIST A LTU 688 GRETA KALINAUSKAITE SPORTS SCHOOL ATZALYNAS 17.04.2018 10:24:56
Logo OPTIMIST A LTU 755 Ruta Mazunavichte Sports school Atzalynas 17.04.2018 10:21:16
Logo OPTIMIST A LTU 735 Rumvydas Mazunavicius Sports School AtĹžalynas 17.04.2018 10:17:59
Logo OPTIMIST A LTU 8 NOJUS VOLUNGEVICIUS NBA-POSEIDONAS-ESSC 17.04.2018 05:09:27
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 16.04.2018 23:31:03
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 16.04.2018 23:31:03
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 16.04.2018 23:31:03
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 16.04.2018 23:31:03
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 110 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziarka MKŻ ARKA Gdynia 16.04.2018 08:45:04
Logo OPTIMIST A POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS IŁAWA 15.04.2018 20:18:52
Logo OPTIMIST A POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 15.04.2018 20:18:52
Logo OPTIMIST A POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 15.04.2018 20:18:52
Logo OPTIMIST A POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 15.04.2018 20:18:23
Logo OPTIMIST A POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 15.04.2018 20:18:23
Logo OPTIMIST A POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 15.04.2018 20:18:23
Logo OPTIMIST A POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 2167 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST A POL 1936 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 13.04.2018 11:55:09
Logo OPTIMIST B POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 11.04.2018 12:29:32
Logo OPTIMIST A POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 10.04.2018 21:14:15
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.04.2018 15:13:26
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.04.2018 15:13:26
Logo OPTIMIST A POL 1352 Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.04.2018 15:13:26
Logo OPTIMIST A POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.04.2018 15:13:26
Logo OPTIMIST A POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 10.04.2018 12:39:56
Logo OPTIMIST A POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 10.04.2018 12:39:56
Logo OPTIMIST A POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 10.04.2018 12:39:56
Logo OPTIMIST A POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 10.04.2018 00:04:11
Logo OPTIMIST A LTU 8 Ema Kuodyte Ziemys 01.01.1 00:00:00
Logo OPTIMIST A LTU 133 Benas Bestauskas Ziemys 01.01.1 00:00:00
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.