Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 637,30
2 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 607,60
3 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 601,30
4 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn 600,50
5 P 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 576,40
6 P 13 Darek Kardas AZS-UWM Olsztyn 559,40
7 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 551,70
8 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn 533,50
9 P 107 MareK Stefaniuk MBSW Giżycko 522,00
10 P 104 Wojciech Baranowski MBSW Giżycko 513,40
11 P 254 Rafał Sielicki MBSW Giżycko 481,60
12 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikolajki 475,90
13 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 463,40
14 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 452,70
15 POL 125 Dariusz Kosecki Lks Charzykowy 447,50
16 P 74 Jerzy Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 444,10
17 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 442,80
18 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 429,50
19 P 247 Maciej Brosz SFPDN 420,60
20 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 407,60
21 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 400,50
22 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 388,85
23 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA 376,70
24 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 367,00
25 P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ MIKOŁAJKI 360,10
26 P 451 Robert Kozioł SFPDN 343,50
27 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 322,00
28 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 302,80
29 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 299,80
30 P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 298,50
31 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mragowo 293,95
32 P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn 291,50
33 P 338 Maciej Żarnowski UKS NAVIGO 253,50
34 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA 243,40
35 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 233,40
36 P 44 JANUSZ MAREK TABER YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 227,30
37 P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 210,70
38 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 189,20
39 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 173,00
40 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 170,90
41 289 Artur Wissuwa Olsztyński Klub Zeglarski 169,00
42 P 235 Adam Baranowski SFPDN 165,00
43 P 402 STEFAN SCHLEIFER UKS NAVIGO 155,40
44 402 STEFAN SCHLEIFER UKS NAVIGO 155,40
45 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA 135,80
46 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA 132,50
47 P 211 Borys Michniewicz UKŻ ''Wiking" Toruń 126,60
48 POL 51 Bogdan Eder SFPDN 103,40
49 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA 97,25
50 P 35 Marcin Czałbowski MBSW Giżycko 89,10
51 POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 84,00
52 POL 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO 74,00
53 P 251 Roger Rowecki Poznański Klub Morski LOK 71,00
54 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK POZNAŃ 65,60
55 P 136 Adam Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 58,40
56 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 53,25
57 P 90 Cezary Sternicki Klub Sportowy "BAZA" Mrągowo 51,75
58 P 442 Krzysztof Prot 50,40
59 P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin 48,00
60 P 81 Jarosław Górski SFPDN 41,00
61 P 98 Leszek Przybysz KS AZS UWM Olsztyn 39,60
62 P 134 Ryszard Szumowski AZS AWFiS Gdańsk 37,00
63 POL 48 Jacek Kamiński Yacht Klub Polski Warszawa 31,20
64 P 5 Jacek Stanisławski LKS Charzykowy 31,00
65 65 Piotr Bernat KS BAZA MRĄGOWO 30,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.