Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

IV Regaty o Puchar Admirała

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 6,00 1 1 1 1 1 1 (ocs)
2 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 10,00 (9) 1 1 2 2 2 2
3 POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 18,00 2 3 5 4 3 (7) 1
4 POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 26,00 1 4 3 8 4 (24) 6
5 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 28,00 3 2 3 3 12 5 (13)
6 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 30,00 3 2 7 10 (16) 3 5
7 POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 33,00 5 3 5 2 (14) 11 7
8 POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 45,00 7 12 4 9 (17) 9 4
9 POL 1964 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 47,00 4 (27) 2 7 15 16 3
10 POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 47,00 8 4 7 10 (30) 4 14
11 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 49,00 6 9 (13) 6 6 12 10
12 POL 127 Franciszek Kolikow Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 57,00 12 7 (17) 15 9 6 8
13 POL 5119 Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 59,00 8 17 9 1 (27) 13 11
14 POL 2052 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 65,00 6 10 14 8 19 8 (23)
15 POL 1237 RAFAŁ KRĘŻOŁEK JACHT KLUB KOSZALIN 70,00 5 6 11 (21) 13 14 21
16 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 71,00 19 5 4 9 18 (31) 16
17 POL 884 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 74,00 (29) 16 6 3 7 22 20
18 POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 75,00 2 16 8 11 23 15 (24)
19 POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 76,00 11 9 11 15 (43) 21 9
20 POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 79,00 16 8 20 5 10 20 (32)
21 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 82,00 19 10 12 12 11 18 (30)
22 POL 1586 Małgorzata Górnisiewicz Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 83,00 13 6 12 7 (31) 30 15
23 POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 87,00 10 14 24 6 5 28 (33)
24 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 88,00 13 19 8 11 25 (39) 12
25 POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 91,00 11 5 15 14 21 25 (dnc)
26 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 96,00 14 13 6 5 (42) 41 17
27 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 96,00 16 15 9 21 8 27 (42)
28 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 99,00 15 15 10 22 (34) 10 27
29 POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 101,00 17 18 13 12 (35) 19 22
30 POL 11 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 109,00 10 14 21 19 (46) 26 19
31 POL 1856 Amelia Tram MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 112,00 7 7 17 14 20 47 (dnc)
32 POL 1077 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 115,00 14 11 14 16 24 (43) 36
33 POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 118,00 (dnc) 8 2 4 38 29 37
34 POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 119,00 22 20 19 13 22 23 (41)
35 POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 121,00 4 20 18 22 26 (38) 31
36 POL 1114 Jakub Hippler MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 124,00 9 17 16 18 (47) 36 28
37 POL 964 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 125,00 12 11 15 17 37 33 (38)
38 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 126,00 20 21 10 19 (40) 17 39
39 POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 131,00 23 22 20 20 28 (44) 18
40 POL 1408 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 132,00 15 19 21 13 (39) 35 29
41 POL 104 Wojciech Juszczak Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni 133,00 17 13 18 23 (41) 37 25
42 POL 2051 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 136,00 23 21 16 18 (32) 32 26
43 POL 1479 Zuzanna Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 145,00 18 12 19 27 (36) 34 35
44 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 151,00 18 22 22 20 29 (40) 40
45 CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 162,00 20 18 24 24 (44) 42 34
46 POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 171,00 22 25 32 16 33 (46) 43
47 POL 1238 KAJETAN BOREK JACHT KLUB KOSZALIN 242,00 (dsq) 30 ocs 26 45 45 dnc
48 POL 1601 Maja Stormann UKŻ Kołobrzeg 84,00 27 24 29 (dnc) 1 1 2
49 POL 1532 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 84,00 26 23 (29) 17 4 4 10
50 POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 89,00 (27) 24 25 27 2 6 5
51 POL 960 Maja Harasimowicz - Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 91,00 25 (27) 22 25 11 7 1
52 POL 20 Hanna Kozłowska MUKŻ BAŁTYK 92,00 (28) 28 27 25 3 3 6
53 POL 8455 Bogna Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 98,00 28 28 25 (29) 12 2 3
54 POL 9 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 101,00 21 (26) 26 24 6 8 16
55 POL 7 Filip Bochniak UKŻ Zgorzelec 107,00 (32) 30 23 26 5 12 11
56 POL 1478 Szymon Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 109,00 26 23 23 23 7 (dnc) 7
57 POL 930 Mateusz Olejnik UKŻ Kołobrzeg 110,00 (dnc) 29 27 30 10 10 4
58 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 119,00 (33) 31 31 28 9 11 9
59 POL 923 Michał Skubisz Błękitni UKŻ 128,00 (35) 33 32 33 13 9 8
60 POL 1705 Lena Florys UKŻ Kołobrzeg 132,00 25 26 28 30 18 5 (dnc)
61 POL 427 Ada Wilińska AZS Poznań 136,00 30 29 26 29 8 (dnc) 14
62 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 149,00 29 31 28 28 17 16 (dnc)
63 POL 1462 Kornelia Zapalska MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 156,00 (dnc) dnc 30 31 20 15 12
64 POL 95 Łucja Borkowska AZS Poznań 177,00 36 (dnc) dnc dnc 16 14 15
65 POL 972 Kacper Rodziewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 202,00 (dnc) 32 dnc dnc dnc 13 13
66 POL 121 Oliwer Brynkiewicz Błękitni UKŻ 209,00 24 34 (dnc) 32 23 dns dnc
67 POL 976 Teodor Susid Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo 212,00 31 32 30 31 40 (dnc) dnc
68 POL 942 Adrian Górecki UKŻ Błękitni Grzybowo 213,00 31 (dnc) dnc dnc 21 17 dnc
69 POL 201 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 227,00 21 25 (dnc) dnc 37 dnc dnc
70 POL 958 Jakub Chudyk UKŻ Kołobrzeg 230,00 (dnc) 33 31 dnc 22 dnc dnc
71 LTU 14 Laima Maciulevićiute Yacht Club Silute 236,00 30 (dnc) dnc dnc 14 dns dns
72 POL 336 AGATA GOLEC M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 252,00 24 (dnc) dnc dnc 36 dnc dnc
73 POL 91 Nicola Wolańska CŻ Szczecin 254,00 34 (dnc) dnc dnc 28 dnc dnc
74 POL 1007 Michał Kozłowski MUKŻ BAŁTYK 255,00 (dnc) dnc dnc dnc 15 dns dnc
75 LTU 22 Arvydas Alachverdijevas Yacht Club Silute 259,00 (dnc) dnc dnc dnc 19 dnc dnc
76 POL 101 Dominika Smyk Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 264,00 (dnc) dnc dnc dnc 24 dnc dnc
77 POL 111 Dominik Solczak Centrum Żeglarskie Szczecin 265,00 (dnc) dnc dnc dnc 25 dnc dnc
78 POL 51 Natalia Przebinda CŻ Szczecin 266,00 (dnc) dnc dnc dnc 26 dnc dnc
79 POL 77 Paweł Witkowski UKS "FALA" Trzebież 267,00 (dnc) dnc dnc dnc 27 dnc dnc
80 LTU 12 Egidijus Curankovas Yacht Club Silute 269,00 (dnc) dnc dnc dnc 29 dnc dnc
81 LTU 7265 Gabriele Bartkute Yacht Club Silute 270,00 (dnc) dnc dnc dnc 30 dnc dnc
82 POL 1 Kuba Stankiewicz CŻ Szczecin 271,00 (dnc) dnc dnc dnc 31 dnc dnc
83 POL 5 Oliwer Grządkowski Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 272,00 (dnc) dnc dnc dnc 32 dnc dnc
84 POL 6 Mariusz Widuto CŻ Szczecin 273,00 (dnc) dnc dnc dnc 33 dnc dnc
85 POL 8 Szymon Kijańczuk CŻ Szczecin 274,00 (dnc) dnc dnc dnc 34 dnc dnc
86 POL 10 Claudia Gorczak-Kałuc Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 275,00 (dnc) dnc dnc dnc 35 dnc dnc
87 POL 262 Kacper Korpak UKS "FALA" Trzebież 278,00 (dnc) dnc dnc dnc 38 dnc dnc
88 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 279,00 (dnc) dnc dnc dnc 39 dnc dnc
89 RUS 31 Anna Iakelis YC SLAWSK 281,00 (dnc) dnc dnc dnc 41 dnc dnc
90 RUS 41 Zachar Rudenkow YC SLAWSK 282,00 (dnc) dnc dnc dnc 42 dnc dnc
91 RUS 744 Mikhail Shadrukhin YC SLAWSK 283,00 (dnc) dnc dnc dnc 43 dnc dnc
92 RUS 746 Aleksandra Shevchuk YC SLAWSK 284,00 (dnc) dnc dnc dnc 44 dnc dnc
93 POL 2851 Magda Rumińska MKŻ ŻNIN 285,00 (dnc) dnc dnc dnc 45 dnc dnc
94 POL 7721 Mikołaj Breliński MKŻ Żnin 286,00 (dnc) dnc dnc dnc 46 dnc dnc
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.