Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar Dni Morza

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1084 MAZIARZ JULIA KS ENERGETYK JAWORZNO 6,00 (4 ) 2 3 1
2 SVK 919 KANUKOVA KRISTINA YC GOLF&YACHTING 6,00 2 (3 ) 2 2
3 POL 1624 SAJDAK WIKTORIA SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 7,00 1 1 (ocs ) 5
4 POL 1019 MUSIOŁ MIKOŁAJ UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 8,00 (6 ) 4 1 3
5 SVK 2207 ROLIK MICHAL TJ SLAVIA DOLNY KUBIN 12,00 3 (5 ) 5 4
6 POL 7 ŁUKANOWSKI ALEKSANDER TS KUŹNIA RYBNIK 24,00 13 (16 ) 4 7
7 POL 1693 FARANA MIKOŁAJ UKŻ MORiS PSZCZYNA 27,00 5 6 (17 ) 16
8 POL 171 JAWORSKI JAKUB UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 27,00 7 9 11 (13)
9 POL 1085 MAZIARZ KAMILA KS ENERGETYK JAWORZNO 29,00 15 7 7 (23)
10 POL 812 BARON WIKTORIA UKS WIKING ZARZECZE 30,00 8 8 (22 ) 14
11 POL 1494 KOSTARZ KACPER UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 30,00 9 10 (14 ) 11
12 POL 16061 SOBOTA TOMASZ SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 32,00 16 (17 ) 10 6
13 POL 1606 SOBOTA ALICJA SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 32,00 11 (13 ) 12 9
14 POL 688 SZLACHETKA KINGA JK POGORIA III DĄBROWA G. 38,00 (23 ) 14 16 8
15 POL 1087 MAZIARZ EMILIA KS ENERGETYK JAWORZNO 39,00 (22 ) 18 9 12
16 POL 1326 SZLACHETKA KAMIL JK POGORIA III DĄBROWA G. 40,00 14 11 15 (21)
17 POL 1907 MICHALKIEWICZ ANNA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 43,00 18 19 6 (dnc)
18 POL 1586 SZPAK MARTYNA UKS WIKING ZARZECZE 43,00 12 12 19 (dnc)
19 POL 1416 CAMPR KAROL UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 45,00 10 (21 ) 20 15
20 POL 75 HAJDUGA WIKTOR JK POGORIA III DĄBROWA G. 45,00 17 (30 ) 18 10
21 R 101 HARNASZ PIOTR TS KUŹNIA RYBNIK 45,00 (24 ) 15 13 17
22 POL 1 GAJ KAROL TS KUŹNIA RYBNIK 47,00 21 (24 ) 8 18
23 POL 12511 PYTLOWANY SZYMON UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 63,00 (27 ) 20 21 22
24 POL 8 URBAŃSKA WIKTORIA UKS WIKING ZARZECZE 66,00 20 22 24 (dnc)
25 R 104 WIŚNIEWSKI OLIWIER TS KUŹNIA RYBNIK 70,00 19 26 25 (dnc)
26 POL 949 MATYSZKIEWICZ ZOFIA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 71,00 (29 ) 23 29 19
27 POL 5 FERENC AMELIA TS KUŹNIA RYBNIK 76,00 30 (31 ) 26 20
28 R 103 JANIK LENA TS KUŹNIA RYBNIK 76,00 28 25 23 (dnc)
29 POL 2 PSIUK MAGDA TS KUŹNIA RYBNIK 80,00 26 27 27 (dnc)
30 POL 1681 FARANA HENRYK UKŻ MORiS PSZCZYNA 82,00 25 29 28 (dnc)
31 ARG 2 KONIK JULIA TS KUŹNIA RYBNIK 104,00 (dnc ) 28 30 dnc
32 POL 3 STANDO WERONIKA TS KUŹNIA RYBNIK 110,00 (dnc ) 32 32 dnc
33 POL 469 JASTRZĄB HANNA UKS WIKING ZARZECZE 112,00 31 35 (dnc) dnc
34 ARG 6 KLUCZNIOK FRANCISZEK TS KUŹNIA RYBNIK 114,00 (dnc ) 33 35 dnc
35 POL 261 STAŃCZYK FRANCISZKA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 115,00 32 37 (dnc) dnc
36 POL 188 CZAJKA FRANCISZKA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 116,00 34 36 (dnc) dnc
37 ARG 7 RYZIŃSKI WOJCIECH TS KUŹNIA RYBNIK 123,00 (dnc) dnc 31 dnc
38 ARG 3 STĘCLIK MATEUSZ TS KUŹNIA RYBNIK 125,00 (dnc) dnc 33 dnc
39 POL 1899 SZKLARSKA JULIA UKS WIKING ZARZECZE 125,00 33 (dnc) dnc dnc
40 ARG 8 KONIK ROBERT TS KUŹNIA RYBNIK 126,00 (dnc) dnc 34 dnc
41 R 102 KRUCZKOWSKA ALICJA TS KUŹNIA RYBNIK 126,00 (dnc ) 34 dnc dnc
42 R 105 FERENC MAJA TS KUŹNIA RYBNIK 130,00 (dnc ) 38 dnc dnc
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.