Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

III Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3
1 POL 1975 Maja Kwiek WTW WARSZAWA 5,00 1 3 1
2 POL 2036 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 11,00 4 2 5
3 POL 1888 Joanna Dyja WTW WARSZAWA 14,00 3 9 2
4 POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 17,00 2 4 11
5 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 20,00 6 1 13
6 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW WARSZAWA 27,00 9 11 7
7 POL 1700 Dante Luciani UKS Zegluj Lublin 33,00 15 6 12
8 POL 1798 Hanna Ługowska WTW WARSZAWA 35,00 7 5 23
9 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 36,00 13 20 3
10 POL 1555 Blanka Bobula Yacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 39,00 11 22 6
11 POL 1908 Malina Pietrzak WTW WARSZAWA 43,00 5 23 15
12 POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 44,00 27 8 9
13 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 46,00 14 12 20
14 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 48,00 23 21 4
15 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Zegluj Lublin 51,00 20 10 21
16 POL 1603 Tomasz Zadora UKS Zegluj Lublin 52,00 18 26 8
17 POL 879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 52,00 10 18 24
18 POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 53,00 26 13 14
19 POL 1873 Lena Kazan Yacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 56,00 8 32 16
20 POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 58,00 21 7 30
21 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Zegluj Lublin 59,00 30 19 10
22 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 61,00 17 17 27
23 POL 1349 Łukasz Grzebyk Yacht Klub Nisko 62,00 12 33 17
24 POL 1666 Katarzyna Płaza Yacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 65,00 22 15 28
25 POL 2787 Maciej Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 73,00 19 25 29
26 POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 75,00 39 14 22
27 POL 1601 Marcel Cichosz UKS Zegluj Lublin 81,00 35 28 18
28 POL 1655 Mikołaj Cieślak UKS Zegluj Lublin 83,00 33 24 26
29 POL 11444 Mikołaj Grudzień UKS Zegluj Lublin 87,00 16 30 41
30 POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 88,00 38 16 34
31 POL 1972 Zofia Michałeczko Yacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 95,00 29 29 37
32 POL 1971 Jan Bobula Yacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 97,00 31 31 35
33 POL 1546 Mateusz Grzebyk Yacht Klub Nisko 105,00 40 40 25
34 POL 984 Maciej Lewiński UKS Zegluj Lublin 107,00 25 37 45
35 POL 1265 Aleksandra Czajkowska UKS Zegluj Lublin 110,00 32 36 42
36 POL 310 Tymon Szkołut UKS Zegluj Lublin 111,00 37 27 47
37 POL 1143 Amelia Wolska UKS Zegluj Lublin 113,00 28 41 44
38 POL 120 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 129,00 dnf 47 19
39 POL 1391 Mikołaj Waszkiewicz Yacht Klub Nisko 134,00 dnf 39 32
40 POL 284 Ewa Mazurek UKS Zegluj Lublin 142,00 dnf 48 31
41 POL 1974 Oskar Niezbitowski Yacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 144,00 dnf 45 36
42 POL 834 Szymon Wrzosek UKS Zegluj Lublin 149,00 dnf 53 33
43 POL 1677 Tomasz Tęcza Yacht Klub Nisko 149,00 dnf 46 40
44 POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 161,00 dnf 43 55
45 POL 39 Mateusz Pyzel UKS Nad Jeziorkiem 161,00 dnf 49 49
46 POL 657 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS Zegluj Lublin 163,00 dnf 50 50
47 POL 2785 Stefan Mazurowski UKS Nad Jeziorkiem 166,00 dnf 52 51
48 POL 306 Anna Ścisłowska UKS Zegluj Lublin 176,00 dnf 55 58
49 POL 2786 Zuzanna Kamińska UKS Nad Jeziorkiem 183,00 dnf dnf 57
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.