Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar TKŻ

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ ŻNIN 9,00 2 3 2 (4) 2
2 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ ŻNIN 11,00 1 2 3 5 (13)
3 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ ŻNIN 14,00 3 1 6 (7) 4
4 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ ŻNIN 15,00 4 8 (ufd) 2 1
5 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ 16,00 (7) 4 5 1 6
6 POL 2634 Angela Zubel MKŻ ŻNIN 20,00 5 6 (ufd) 6 3
7 POL 2010 Jakub Gil TKŻ 23,00 8 (16) 4 3 8
8 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ 26,00 9 5 1 (14) 11
9 POL 1657 Zofia Szcześniak KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 31,00 (12) 7 7 8 9
10 POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ ŻNIN 34,00 6 10 (15) 11 7
11 POL 67 Hieronim Hendler TKŻ 52,00 13 12 9 (26) 18
12 POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ 53,00 15 11 13 (16) 14
13 POL 26 Antoni Wiśniewski TKŻ 54,00 20 (27) 10 12 12
14 POL 143 Magda Laskowska PKM LOK POZNAŃ 55,00 14 14 14 13 (25)
15 POL 1772 Witold Safijan MKŻ ŻNIN 56,00 10 (24) 8 19 19
16 POL 989 Anna Gąsiorek PKM LOK POZNAŃ 58,00 11 15 11 (21) 21
17 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ 62,00 24 (28) 12 10 16
18 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ 65,00 16 (17) 17 17 15
19 POL 139 Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ 66,00 21 20 16 9 (24)
20 POL 165 Stanisław Chilewski KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 69,00 17 (22) 20 22 10
21 POL 1828 Martyna Molus TKŻ 69,00 18 13 21 (28) 17
22 POL 1483 Jakub Podsiadlikowski KST WŁÓKNIARZ CHEŁMŻA 80,00 19 18 18 25 (35)
23 POL 1225 Jan Lemański TKŻ 87,00 23 19 (ufd) 23 22
24 POL 1153 Wiktor Szymański TKŻ 89,00 27 9 25 (29) 28
25 POL 7 KAROL WOJTERA BTŻ POJEZIERZE BRODNICA 93,00 28 21 24 20 (32)
26 POL 15 MARTYNA TWAROGOWSKA BTŻ POJEZIERZE BRODNICA 95,00 22 (29) 22 24 27
27 POL 1100 Miłosz Bulge KST EKETRYK GRUDZIĄDZ 99,00 32 (dns) dns 15 5
28 POL 1375 Charaszkiewicz Jakub KS AQUA Włocłąwek 102,00 30 26 19 27 (31)
29 POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ 102,00 26 25 28 (32) 23
30 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 108,00 (ufd) 23 ufd 18 20
31 POL 1030 Jan Kozłowski KS AQUA WŁOCŁAWEK 119,00 29 30 30 (37) 30
32 POL 6 Filip Wojtera BTŻ POJEZIERZE BRODNICA 126,00 35 (36) 29 36 26
33 POL 1131 Szymon Maślanka KS AQUA WŁOCŁAWEK 127,00 25 32 23 (dns) dns
34 POL 7721 Mikołaj Breliński MKŻ ŻNIN 127,00 37 (dns) 26 30 34
35 POL 1919 Stanisław Szymański TKŻ 133,00 (40) 37 33 34 29
36 POL 1034 Artur Chlewicki KS AQUA WŁOCŁĄWEK 136,00 34 33 32 (dns) 37
37 POL 1285 Magda Rumińska MKŻ ŻNIN 138,00 33 (dns) 27 31 dns
38 POL 1051 Leon Jankowski KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 140,00 31 31 31 (dns) dns
39 POL 1509 Amelia Jesionowska KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 147,00 (dnc) 34 dns 33 33
40 POL 2851 Piotr Czajka MKŻ ŻNIN 156,00 36 35 (dns) 38 dns
41 POL 891 Oliwier Dyrcz KS AQUA WŁOCŁAWEK 164,00 42 (dnf) dns 39 36
42 POL 828 Adam Jesiółkowski TKŻ 168,00 39 (dns) dns 35 dns
43 POL 1026 Zofia Gil TKŻ 179,00 38 (dns) dns dns dns
44 POL 1771 Nina Kozerska TKŻ 182,00 41 (dns) dns dns dns
45 POL 1080 Marcel Frydrychowicz TKŻ 184,00 43 (dns) dns dns dns
46 POL 1647 Bartłomiej Karolkiewicz KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 185,00 44 (dns) dns dns dns
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.