Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 470,00
2 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 469,00
3 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 462,00
4 POL 1801 Oscar Wielczyk SSW MOS Iława 461,00
5 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 460,00
6 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 459,00
7 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów 457,00
8 POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 452,00
9 ---
---
---
451,00
10 POL 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 451,00
11 ---
---
---
445,00
12 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 445,00
13 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 443,00
14 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 443,00
15 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS Spójnia Warszawa 441,00
16 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 441,00
17 ---
---
---
436,00
18 ---
---
---
434,00
19 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 433,00
20 POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 432,00
21 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS Iława 432,00
22 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 423,00
23 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 413,00
24 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 411,00
25 POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 410,00
26 ---
---
---
408,00
27 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 405,00
28 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 401,00
29 POL 1708 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 398,00
30 ---
---
---
394,00
31 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 393,00
32 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 393,00
33 ---
---
---
392,00
34 POL 411 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 392,00
35 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 391,00
36 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 389,00
37 POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 388,00
38 POL 2064 Bartłomiej Heksel KŻ Horn Kraków 387,00
39 POL 1439 Szymon Wójcik Wolsztyński Klub Żeglarski 386,00
40 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 382,00
41 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 379,00
42 POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 375,00
43 ---
---
---
374,00
44 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 374,00
45 POL 1015 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 373,00
46 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 373,00
47 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 369,00
48 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 366,00
49 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań 365,00
50 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 363,00
51 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 361,00
52 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 359,00
53 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 358,00
54 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 355,00
55 POL 4704 Iwo Dudek YKP Gdynia 351,00
56 POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 350,00
57 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy 350,00
58 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 350,00
59 POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 346,00
60 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 346,00
61 POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 345,00
62 ---
---
---
342,00
63 ---
---
---
342,00
64 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 341,00
65 0 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 340,00
66 ---
---
---
339,00
67 ---
---
---
334,00
68 POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 334,00
69 POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 334,00
70 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 332,00
71 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 332,00
72 ---
---
---
326,00
73 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 323,00
74 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 321,00
75 POL 528 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 319,00
76 ---
---
---
319,00
77 POL 1265 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin 315,00
78 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy 313,00
79 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 312,00
80 0 Piotr Muchlado OPTI CWM GDYNIA 311,00
81 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 311,00
82 POL 1913 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 310,00
83 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice 310,00
84 POL 1284 Kacper Wojczulanis Olsztynski Klub Żeglarski 309,00
85 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW Mos Iława 308,00
86 POL 226 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 306,00
87 ---
---
---
305,00
88 ---
---
---
302,00
89 POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 299,00
90 POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 297,00
91 ---
---
---
295,00
92 POL 1391 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 294,00
93 POL 3 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 294,00
94 ---
---
---
293,00
95 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 291,00
96 ---
---
---
290,00
97 POL 1883 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 290,00
98 POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 290,00
99 POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 287,00
100 POL 1016 Zuzanna Zielinska MKŻ Żnin 287,00
101 POL 1071 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 282,00
102 0 Adam Chamier Cieminski CHKŻ Chojnice 282,00
103 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 281,00
104 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 280,00
105 POL 988 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 278,00
106 POL 1376 Matylda Brelinska MKŻ Żnin 275,00
107 POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 275,00
108 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 274,00
109 POL 1204 Igor Tomczyk TS Kuznia Rybnik 272,00
110 POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 272,00
111 POL 1249 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 271,00
112 POL 1548 Andrzej Thomas UKS Navigo Sopot 270,00
113 ---
---
---
269,00
114 POL 2816 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 268,00
115 POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 267,00
116 POL 1254 Franciszek Thomas UKS Navigo Sopot 266,00
117 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 266,00
118 POL 77 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 266,00
119 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 263,00
120 POL 2 Piotr Kosowski YKP Gdynia 260,00
121 POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin 258,00
122 ---
---
---
258,00
123 POL 1361 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 257,00
124 POL 1403 Kacper Kibiersza UKS Navigo Sopot 254,00
125 POL 7521 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 251,00
126 ---
---
---
250,00
127 0 Anna Gasiorek PKM LOK POZNAN 249,00
128 POL 1028 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 247,00
129 POL 1965 Piotr Hofman KW LOK Garland Gliwice 247,00
130 ---
---
---
247,00
131 POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 245,00
132 ---
---
---
245,00
133 POL 1819 Paweł Piankowski YKP Gdynia 245,00
134 ---
---
---
242,00
135 POL 2067 Mateusz Kolba KN LIder Kraków 241,00
136 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 237,00
137 POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS Navigo Sopot 235,00
138 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP Gdynia 233,00
139 POL 1241 Konstantyn Podwojski KW LOK Garland Gliwice 233,00
140 0 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 232,00
141 POL 95 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 231,00
142 POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 231,00
143 POL 2918 Piotr Rodziewicz UKS Navigo Sopot 230,00
144 POL 0 Mateusz Tokarski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 229,00
145 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 228,00
146 0 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 228,00
147 POL 0 Adrian Kurzawa ŻMKS Poznań 228,00
148 POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 227,00
149 ---
---
---
224,00
150 POL 226 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski NYSA 222,00
151 POL 844 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 221,00
152 ---
---
---
221,00
153 ---
---
---
220,00
154 0 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 219,00
155 ---
---
---
218,00
156 ---
---
---
218,00
157 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 215,00
158 ---
---
---
215,00
159 POL 1884 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 214,00
160 POL 1139 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 211,00
161 POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 209,00
162 ---
---
---
208,00
163 POL 246 Wiktoria Grima TS Kuznia Rybnik 208,00
164 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 207,00
165 POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 207,00
166 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 205,00
167 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 202,00
168 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 199,00
169 POL 1320 Kondrat Kunc KLUB PORT MECHELINKI 198,00
170 0 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 196,00
171 ---
---
---
195,00
172 POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 193,00
173 POL 1780 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 192,00
174 0 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 192,00
175 POL 1240 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 191,00
176 ---
---
---
190,00
177 ---
---
---
189,00
178 ---
---
---
188,00
179 POL 0 Tymon Kosobucki YKP Gdynia 187,00
180 ---
---
---
185,00
181 ---
---
---
185,00
182 ---
---
---
184,00
183 ---
---
---
184,00
184 ---
---
---
183,00
185 POL 550 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 183,00
186 ---
---
---
180,00
187 POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 180,00
188 POL 1077 Magdalena Otto KW LOK Garland Gliwice 180,00
189 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA 180,00
190 POL 15981 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 178,00
191 POL 1417 Oliwier Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 175,00
192 ---
---
---
175,00
193 POL 0 Antoni Kasprzyk KN LIder Kraków 175,00
194 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 175,00
195 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 174,00
196 ---
---
---
174,00
197 ---
---
---
172,00
198 POL 884 Anna Chomont UKS Barnim Goleniów 172,00
199 POL 1269 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 170,00
200 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 170,00
201 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 170,00
202 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 169,00
203 ---
---
---
168,00
204 ---
---
---
166,00
205 POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 166,00
206 POL 1700 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 164,00
207 POL 0 Mikołaj Cieslak UKS ŻEGLUJ Lublin 164,00
208 ---
---
---
160,00
209 ---
---
---
160,00
210 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOs Iława 160,00
211 POL 844 Aleksandra Główki KS Spójnia Warszawa 159,00
212 0 Kamila Maziarz KS Energetyk 159,00
213 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 158,00
214 POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 156,00
215 POL 0 Marta Gajdzinska AZS Poznań 155,00
216 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM GDYNIA 155,00
217 POL 1672 Kacper Barszczyk UKS Navigo Sopot 153,00
218 POL 428 Lena Gaweł AZS Poznań 153,00
219 ---
---
---
151,00
220 POL 5119 Kajetan Kaska KSCŻ Szczecin 150,00
221 POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 150,00
222 POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 147,00
223 POL 0 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 146,00
224 POL 0 Igor Mirowski KU AZS UW 145,00
225 POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 145,00
226 POL 1678 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa 145,00
227 ---
---
---
144,00
228 ---
---
---
143,00
229 0 Wiktoria Sajdek YC Zefir Drakkar Poraj 143,00
230 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 142,00
231 POL 0 Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia 141,00
232 POL 1324 Jakub Oblonk TS Kuznia Rybnik 140,00
233 POL 1 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 139,00
234 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 138,00
235 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 137,00
236 POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 136,00
237 POL 18 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin 135,00
238 POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 135,00
239 POL 1117 Magdalena Laskowska PKM LOK POZNAN 134,00
240 POL 1769 Sonia Dobrzynska KS Spójnia Warszawa 134,00
241 POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO SOPOT 134,00
242 POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 134,00
243 ---
---
---
134,00
244 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS Navigo Sopot 133,00
245 ---
---
---
132,00
246 ---
---
---
132,00
247 ---
---
---
131,00
248 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 130,00
249 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN 127,00
250 ---
---
---
127,00
251 POL 1274 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 126,00
252 POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 126,00
253 0 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 125,00
254 POL 1529 Aleksander Nowak UKS FIR Warszawa 125,00
255 ---
---
---
125,00
256 ---
---
---
124,00
257 POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 124,00
258 ---
---
---
123,00
259 ---
---
---
123,00
260 ---
---
---
123,00
261 ---
---
---
122,00
262 POL 0 Maksymilian Klaeszcz Uczniowski Klub Sportowy Żeglarz 122,00
263 POL 326 Zofia Jachymska TS Kuznia Rybnik 121,00
264 0 Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA 120,00
265 POL 0 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 119,00
266 ---
---
---
119,00
267 0 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 118,00
268 POL 139 Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ 118,00
269 POL 222 Wiktoria Harnasz TS Kuznia Rybnik 118,00
270 ---
---
---
117,00
271 0 Bartosz Żmudzinski MKŻ Żnin 116,00
272 ---
---
---
115,00
273 POL 1606 Alicja Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 115,00
274 0 Jan Styś KW LOK Garland Gliwice 115,00
275 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA 114,00
276 POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 114,00
277 POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ Toruń 113,00
278 POL 1023 Jan Pifczyk TS Kuźnia Rybnik 113,00
279 GER 8864 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 112,00
280 POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 111,00
281 ---
---
---
111,00
282 0 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 110,00
283 ---
---
---
109,00
284 ---
---
---
108,00
285 ---
---
---
108,00
286 POL 18 Borys Podumis UKS Navigo Sopot 107,00
287 ---
---
---
107,00
288 0 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 107,00
289 ---
---
---
107,00
290 POL 381 Aleksander Lenart UkS Opti Odra Wrocłąw 106,00
291 POL 0 Nina Mirowska KU AZS UW 106,00
292 POL 0 Dawid Pihotaec Klub Sportowy Centrum Żeglarskie Szczecin 105,00
293 POL 1832 Anna Gierasimiuk UKŻ Siódemka Białystok 105,00
294 ---
---
---
104,00
295 POL 444 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 104,00
296 0 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 104,00
297 0 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA 103,00
298 ---
---
---
103,00
299 ---
---
---
102,00
300 ---
---
---
102,00
301 ---
---
---
101,00
302 ---
---
---
101,00
303 ---
---
---
101,00
304 POL 0 Adam Onisk UKS FIR Warszawa 100,00
305 0 Patrycja Chiniewicz Klub Żeglarski MUKŻ Bałtyk Mielno 99,00
306 ---
---
---
99,00
307 POL 0 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 99,00
308 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 98,00
309 ---
---
---
97,00
310 ---
---
---
97,00
311 POL 416 Mateusz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 97,00
312 ---
---
---
96,00
313 ---
---
---
94,00
314 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 94,00
315 POL 698 Marek Mazur UKS Opti Odra Wrocław 94,00
316 ---
---
---
94,00
317 ---
---
---
94,00
318 ---
---
---
94,00
319 ---
---
---
93,00
320 ---
---
---
92,00
321 ---
---
---
92,00
322 ---
---
---
92,00
323 0 Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA 92,00
324 ---
---
---
92,00
325 ---
---
---
91,00
326 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 90,00
327 POL 415 Łukasz Smolakowski UKS Opti Odra Wrocław 89,00
328 0 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 89,00
329 ---
---
---
89,00
330 ---
---
---
88,00
331 ---
---
---
87,00
332 POL 143 Jerzy Gałęza JKW Poznań 85,00
333 ---
---
---
85,00
334 ---
---
---
85,00
335 POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 85,00
336 POL 0 Leon Jankowski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 84,00
337 ---
---
---
84,00
338 POL 738 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 82,00
339 ---
---
---
82,00
340 ---
---
---
82,00
341 POL 0 Szymon Szymanowicz UKŻ Błękitni G rzybowo 82,00
342 ---
---
---
81,00
343 POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot 81,00
344 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 80,00
345 POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 79,00
346 ---
---
---
78,00
347 ---
---
---
78,00
348 0 Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN 77,00
349 POL 0 Magdalena Psiuk TS Kużnia Rybnik 77,00
350 ---
---
---
76,00
351 ---
---
---
75,00
352 POL 0 Maja Filipska YK Stal Gdynia 75,00
353 ---
---
---
75,00
354 ---
---
---
75,00
355 0 Wojciech Styś KW LOK Garland Gliwice 74,00
356 POL 0 Makss Czarnecki AZS Poznań 74,00
357 POL 943 Bartek Bilicki SSW Mos Iława 74,00
358 POL 0 Inka Koza MUKŻ Bałtyk Mielno-Unieście 74,00
359 ---
---
---
73,00
360 POL 522 Jan Rohde SSW Mos Iława 72,00
361 POL 1812 Mateo Rastelli YKP GDYNIA 71,00
362 ---
---
---
71,00
363 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice 71,00
364 POL 969 Hubert Szulczewski SSW Mos Iława 69,00
365 ---
---
---
69,00
366 ---
---
---
69,00
367 POL 0 Hubert Bruggemann 68,00
368 POL 0 Amelia Kałużynska ŻMKS Poznan 68,00
369 0 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 67,00
370 POL 1434 Marcin Małota KN Lider Krakow 66,00
371 ---
---
---
66,00
372 ---
---
---
66,00
373 ---
---
---
65,00
374 POL 0 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 64,00
375 POL 0 Przemek Żukowski UKS Bryg Wrocław 64,00
376 POL 0 Ewa Fabisiak UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO NIEGOCIN 64,00
377 POL 0 Ewa Fabisiak UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWEGO NIEGOCIN 64,00
378 0 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 64,00
379 ---
---
---
64,00
380 ---
---
---
63,00
381 ---
---
---
62,00
382 ---
---
---
62,00
383 ---
---
---
62,00
384 POL 0 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 60,00
385 POL 0 Piotr Wojtowicz MOSW Choszczno 60,00
386 POL 0 Piotr Harnasz 59,00
387 ---
---
---
59,00
388 ---
---
---
58,00
389 POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków 58,00
390 POL 0 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznan 58,00
391 POL 1628 0 Iga Dębecka - Strzyżewska 58,00
392 ---
---
---
57,00
393 POL 0 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 57,00
394 ---
---
---
57,00
395 ---
---
---
56,00
396 ---
---
---
56,00
397 POL 0 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa 56,00
398 ---
---
---
55,00
399 ---
---
---
55,00
400 ---
---
---
55,00
401 POL 1150 Maja Wójcik Wolsztyński klub zeglarski 53,00
402 ---
---
---
53,00
403 POL 0 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 52,00
404 POL 0 Michalina Poskrobko UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI'SIÓDEMKA' 52,00
405 POL 1158 Karolina Mendyk KN Lider Krakow 51,00
406 POL 0 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 50,00
407 ---
---
---
49,00
408 POL 0 Marta Juńczyk FPSWDiM NAUTICUS 49,00
409 POL 0 Nela Kasprzyk ŻMKS Poznan 49,00
410 POL 0 Kostek Kosinski UKŻ Siódemka Białystek 48,00
411 ---
---
---
48,00
412 ---
---
---
48,00
413 ---
---
---
48,00
414 ---
---
---
48,00
415 ---
---
---
48,00
416 POL 0 Karol Rak 47,00
417 ---
---
---
47,00
418 POL 26 Antoni Wiśniewski TKŻ Toruń 46,00
419 ---
---
---
45,00
420 POL 937 Jan Pawłowicz KN Lider Krakow 44,00
421 ---
---
---
44,00
422 ---
---
---
44,00
423 ---
---
---
43,00
424 POL 1490 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 41,00
425 POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 41,00
426 ---
---
---
41,00
427 POL 1434 Filip Mendyk KN Lider Krakow 41,00
428 ---
---
---
40,00
429 POL 0 Krzysztof Rysz KN LIder Kraków 40,00
430 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 40,00
431 ---
---
---
40,00
432 ---
---
---
39,00
433 ---
---
---
39,00
434 POL 1011 Aleksandra Szczepara KŻ Horn Kraków 39,00
435 ---
---
---
38,00
436 POL 0 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 37,00
437 ---
---
---
37,00
438 ---
---
---
36,00
439 ---
---
---
36,00
440 ---
---
---
35,00
441 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Zeglarski 35,00
442 ---
---
---
34,00
443 POL 0 ZUZANNA Szymanowicz UKŻ Błękitni G rzybowo 33,00
444 ---
---
---
33,00
445 POL 1997 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 33,00
446 ---
---
---
33,00
447 ---
---
---
33,00
448 POL 985 Jakub Darkowski SSW Mos Iława 32,00
449 POL 986 Adam Jesiółkowski TKŻ Toruń 32,00
450 POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 32,00
451 POL 1501 Szymon Barański KS CŻ Szczecin 32,00
452 ---
---
---
32,00
453 POL 174 Aleksandra Czajkowska UKS ŻEGLUJ LUBLIN 31,00
454 POL 5 Natasza Micewicz YKP Gdynia 31,00
455 ---
---
---
31,00
456 ---
---
---
31,00
457 POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 30,00
458 POL 1300 Natasza Tarnawska OPTI CWM Gdynia 30,00
459 ---
---
---
30,00
460 ---
---
---
30,00
461 ---
---
---
28,00
462 POL 0 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 28,00
463 POL 0 Julianna Ponto UKS Kotwica 27,00
464 POL 0 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 27,00
465 ---
---
---
27,00
466 ---
---
---
26,00
467 ---
---
---
25,00
468 POL 0 Paulina Jasińska FPSWDiM NAUTICUS 25,00
469 ---
---
---
25,00
470 0 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 25,00
471 ---
---
---
25,00
472 ---
---
---
24,00
473 ---
---
---
24,00
474 POL 0 Jan Marjanski KS AZS AWFiS Gdansk 24,00
475 ---
---
---
23,00
476 ---
---
---
23,00
477 ---
---
---
23,00
478 ---
---
---
22,00
479 POL 0 SATURNIN Smółka MKS Dwójka Warszawa 21,00
480 ---
---
---
21,00
481 ---
---
---
21,00
482 ---
---
---
21,00
483 POL 0 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 20,00
484 ---
---
---
20,00
485 ---
---
---
19,00
486 POL 0 Maciej Streubel YKP Gdynia 18,00
487 ---
---
---
18,00
488 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 18,00
489 0 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA 17,00
490 POL 0 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 17,00
491 ---
---
---
16,00
492 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 16,00
493 POL 0 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 15,00
494 ---
---
---
15,00
495 ---
---
---
14,00
496 ---
---
---
14,00
497 POL 0 Ada Wilinska AZS Poznań 14,00
498 ---
---
---
14,00
499 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14,00
500 POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 11,00
501 POL 0 Maja Józkowicz YKP Gdynia 10,00
502 POL 0 Piotr Toczek YKP Gdynia 10,00
503 ---
---
---
9,00
504 ---
---
---
8,00
505 POL 0 Kajetan Liszewski 7,00
506 POL 1637 Oskar Syłka YKP Gdynia 7,00
507 POL 0 Rafał Ołowiak YKP Gdynia 6,00
508 0 Mateusz Pyzel UKS Nad Jieziorkiem 6,00
509 POL 0 Gustaw Trybek YKP Gdynia 6,00
510 POL 1193 Igor Bogusz KN Lider Kraków 6,00
511 ---
---
---
6,00
512 POL 0 Natan Dziedzik SSW MOS IŁAWA 5,00
513 POL 0 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdansk 4,00
514 POL 2072 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 4,00
515 POL 535 Mikołaj Łoboda OPTI CWM GDYNIA 4,00
516 ---
---
---
3,00
517 POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA 3,00
518 ---
---
---
3,00
519 ---
---
---
2,00
520 ---
---
---
2,00
521 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 2,00
522 POL 1319 Nikodem Różanski SSW Mos Iława 2,00
523 ---
---
---
2,00
524 POL 0 Karolina Wielawska LKS Charzykowy 2,00
525 POL 0 Bartosz Osowski YKP Gdynia 2,00
526 ---
---
---
2,00
527 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 2,00
528 ---
---
---
2,00
529 POL 516 Stanisław Nosol UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 2,00
530 POL 0 Agata Targowska 2,00
531 POL 0 Piotr Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE 1,00
532 POL 0 Antoni Krzyzaniak ŻMKS Poznan 1,00
533 ---
---
---
1,00
534 ---
---
---
1,00
535 ---
---
---
1,00
536 ---
---
---
1,00
537 POL 0 Miłosz Ciechanowicz UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSTWA REGATOWE GO NIEGOCIN 1,00
538 ---
---
---
1,00
539 ---
---
---
1,00
540 ---
---
---
1,00
541 ---
---
---
1,00
542 POL 0 Agata Golec MUKŻ Bałtyk Mielno 1,00
543 ---
---
---
1,00
544 POL 0 Mikołaj Mierzwicki YKP Gdynia 1,00
545 ---
---
---
1,00
546 POL 0 Torkil Smółka MKS Dwójka Warszawa 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.