Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt
1 POL 1947 Agnieszka Pawłowska 15 CHKŻ Chojnice 1251,00
2 POL 1943 Rafał Pogorzelski 15 CHKŻ Chojnice 1249,00
3 POL 1751 Jacek Kalinowski 12 CHKŻ Chojnice 1240,50
4 POL 2177 Patryk Chełkowski 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 1223,50
5 POL 2000 Ignacy Oźminkowski 14 KS Spójnia Warszawa 1216,50
6 POL 1865 Paulina Rutkowska 13 YKP GDYNIA 1213,50
7 POL 1674 Szczepan Damasiewicz 15 YKP GDYNIA 1201,00
8 POL 1827 Ewa Lewandowska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1190,00
9 POL 1444 Oskar Ponto 14 YKP GDYNIA 1186,00
10 POL 1879 Ludwik Grzelak 15 KS Spójnia Warszawa 1182,00
11 POL 1 Jeremi Dąbrowski 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 1178,00
12 POL 188 Joanna Cymerman 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 1164,00
13 POL 2072 Gracjan Grzech 15 YKP GDYNIA 1151,00
14 POL 2552 Maciej Ilinski 14 YKP GDYNIA 1141,50
15 POL 1764 Dominika Ołowiak 14 YKP GDYNIA 1122,50
16 POL 2070 Gustaw Micinski 14 YKP GDYNIA 1121,00
17 POL 1758 Jeremi Szczukowski 12 CHKŻ Chojnice 1119,00
18 POL 1982 Jan Witkowiak 13 YKP GDYNIA 1117,00
19 POL 1867 Pola Dzik 14 YKP GDYNIA 1106,50
20 POL 1906 Gustaw Kwiek 12 KS Spójnia Warszawa 1093,50
21 POL 2071 Mateusz Gwóźdź 13 YKP GDYNIA 1093,50
22 POL 2068 Kacper Bąk 13 KŻ Horn Kraków 1078,00
23 POL 1576 Antoni Sopata 15 AZS Poznań 1062,00
24 POL 1903 Tomasz Bendlewski 14 YKP GDYNIA 1052,00
25 POL 1936 Mateusz Gigielewicz 13 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 1030,00
26 POL 1626 Alexander Ponto 14 YKP GDYNIA 1020,50
27 POL 1915 Filip Fajfer 15 KŻ Horn Kraków 1002,00
28 --- ---
---
---
986,50
29 POL 2024 Michał Jaroszek 12 KSW BALTIC DZIWNÓW 948,00
30 POL 1712 Jakub Kluk 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 930,00
31 POL 1923 Krzysztof Olejnik 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 907,50
32 POL 1999 Jakub Tomczyński 15 KS Spójnia Warszawa 883,50
33 POL 2101 Mikołaj Bazyli 13 KSW BALTIC DZIWNÓW 871,50
34 POL 1799 Iwo Reński 13 YKP GDYNIA 860,00
35 POL 1390 Kacper Młodzianowski 13 AZS Poznań 856,50
36 POL 1985 Korneliusz Dębiak 15 CHKŻ Chojnice 855,50
37 POL 1452 Antonina Ołowiak 12 YKP GDYNIA 842,50
38 POL 1660 Zuzanna Figel 15 OPTI CWM Gdynia 842,00
39 POL 1611 Antoni Nazimek 13 JKW Poznań 833,00
40 POL 920 Maksymilian Kruczyński 12 AZS Poznań 813,00
41 POL 186 Maciej Cymerman 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 786,50
42 POL 1018 Antoni Lipinski 12 LKS Charzykowy 782,50
43 --- ---
---
---
771,00
44 POL 1614 Iga Wielczyk 13 SSW MOS IŁAWA 771,00
45 POL 2033 Julia Schmidt 15 OPTI CWM Gdynia 758,00
46 --- ---
---
---
752,00
47 --- ---
---
---
748,50
48 POL 1971 Aleksandra Bobula 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 720,00
49 POL 1804 Hanna Burdziej 14 KSW BALTIC DZIWNÓW 706,00
50 POL 1923 Jakub Dąbek 14 SSW MOS IŁAWA 681,50
51 POL 2006 Amelia Potejko 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 660,50
52 --- ---
---
---
651,50
53 POL 2403 Pola Schmidt 13 OPTI CWM Gdynia 643,00
54 --- ---
---
---
636,00
55 POL 1916 Katarzyna Wajdowska 14 KŻ Horn Kraków 607,50
56 POL 2020 Emila Roszkowska 14 KS Spójnia Warszawa 586,50
57 POL 1661 Jan Gierzynski 14 KS Zatoka Puck 582,00
58 POL 0 Jan Borowiak KS Dobra Marina 560,50
59 POL 1525 Hanna Wiszniowska 13 JKW Poznań 537,00
60 POL 1981 Joanna Fabisiak 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 535,50
61 POL 1623 Alicja Przybyłek 13 AZS Poznań 532,50
62 POL 2044 Wiktor Robaczewski 15 SSW MOS IŁAWA 525,00
63 POL 1448 Szymon Rozum 13 MKS Dwójka Warszawa 523,50
64 POL 991 Karolina Gajdzinska 13 AZS Poznań 521,00
65 --- ---
---
---
513,00
66 POL 1159 Zuzanna Ołowiak 13 YKP GDYNIA 512,00
67 POL 2077 Dominika Grala 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 508,50
68 POL 2074 Karolina Gała 13 KS Spójnia Warszawa 507,00
69 POL 1140 Aleksandra Borucka 12 AZS Poznań 505,00
70 POL 2605 Magdalena Skórnóg 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 496,50
71 POL 1348 Maria Konarzewska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 487,50
72 POL 1645 Michał Biedalak 13 JKW Poznań 486,00
73 --- ---
---
---
481,50
74 POL 1757 Rafał Górski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 481,00
75 POL 1624 Piotr Grabski 13 YC Zefir Drakkar Poraj 477,00
76 POL 1763 Julian Podwalski 13 SSW MOS IŁAWA 473,50
77 --- ---
---
---
465,00
78 POL 1362 Kamil Stemplewski 13 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 458,50
79 POL 2112 Jerzy Sukow 14 YKP GDYNIA 446,00
80 POL 411 Dominika Fajdasz 13 KS Spójnia Warszawa 445,50
81 POL 2090 Maria Suchocka 12 MKŻ ARKA Gdynia 436,50
82 --- ---
---
---
432,00
83 POL 2119 Aleksander Bury 13 MKŻ ARKA Gdynia 425,50
84 POL 1608 Jakub Kaminski 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 418,50
85 POL 1806 Zuzanna Dominikowska 15 KSW BALTIC DZIWNÓW 417,00
86 POL 1788 Antoni Kiliszek 12 MKS Dwójka Warszawa 415,50
87 POL 2100 Bianka Śledzińska 13 KS Spójnia Warszawa 415,00
88 POL 1739 Jakub Modzalewski 14 ŻMKS Poznań 414,50
89 POL 1978 Patryk Furmanek 13 SSW MOS IŁAWA 411,00
90 --- ---
---
---
403,50
91 POL 1937 Mikołaj Merkler 14 YKP GDYNIA 402,00
92 POL 1428 Stefan Marciniak 15 AZS POZNAŃ 382,50
93 POL 1522 Tymoteusz Wysocki 13 YKP GDYNIA 357,00
94 POL 1851 Patrycja Kurpiewska 13 MKS Dwójka Warszawa 351,50
95 --- ---
---
---
349,50
96 POL 1246 Franciszek Massalski 10 MKS Dwójka Warszawa 345,00
97 POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina 339,00
98 POL 203 Małgorzata Figel 12 OPTI CWM Gdynia 331,50
99 POL 412 Filip Olszewski 12 KS Spójnia Warszawa 294,00
100 POL 1667 Marcel Bisewski 13 YKP GDYNIA 283,50
101 POL 1988 Michalina Pawelczyk 12 MKS Dwójka Warszawa 265,50
102 POL 1959 Michał Koczorowski 13 AZS Poznań 257,50
103 POL 1114 Szymon Szczech 15 SSW MOS IŁAWA 252,00
104 POL 1443 Hubert Łobaczewski 13 YKP GDYNIA 250,50
105 POL 39 Andrzej Nycz 12 PKM LOK Poznań 246,50
106 POL 1926 Miłosz Michalak 13 YKP GDYNIA 237,00
107 POL 1262 Wiktoria Hałabaty 13 KSW BALTIC DZIWNÓW 236,00
108 POL 2206 Hanna Korsak 12 MKS Dwójka Warszawa 226,00
109 POL 1860 Filip Lenart 13 KSW BALTIC DZIWNÓW 223,50
110 --- ---
---
---
223,50
111 --- ---
---
---
213,00
112 --- ---
---
---
213,00
113 POL 16 Maksymilian Kowalczyk 13 KŻ Horn Kraków 205,50
114 POL 2075 Paweł Gerłachowski 14 YKP GDYNIA 186,00
115 POL 1973 Aleksandra Mac 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 181,50
116 --- ---
---
---
172,50
117 POL 1559 Jan Suchocki 11 MKŻ ARKA Gdynia 168,00
118 POL 1460 Aleksandra Jakubowska 14 ŻMKS Poznań 159,00
119 POL 1960 Miłosz Samek 13 KSCŻ Szczecin 154,50
120 POL 926 Zofia Prądzyńska 12 CHKŻ Chojnice 126,00
121 POL 1209 Wanda Szylinska 13 KSCŻ Szczecin 121,00
122 --- ---
---
---
120,00
123 --- ---
---
---
108,00
124 --- ---
---
---
94,50
125 --- ---
---
---
90,00
126 --- ---
---
---
82,50
127 --- ---
---
---
81,00
128 --- ---
---
---
78,00
129 POL 2080 Karolina Jałoszyńska 12 Klub Żeglarski Nysa 66,00
130 POL 1474 Agnieszka Jankowiak 13 ŻMKS Poznań 46,50
131 --- ---
---
---
46,50
132 --- ---
---
---
43,50
133 POL 1974 Hanna Michaleczko 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 40,50
134 --- ---
---
---
28,50
135 --- ---
---
---
28,50
136 POL 1870 Teodor Kasprzyk 13 ŻMKS Poznań 28,50
137 --- ---
---
---
16,50
138 --- ---
---
---
15,00
139 POL 1622 Stanisław Cholewicki 11 JKW Poznań 14,50
140 POL 1439 Paweł Sikora 14 PKM LOK Poznań 12,00
141 POL 255 Illya Zaradny PKM LOK Poznań 4,50
142 --- ---
---
---
4,50

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.