Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 718,50
2 POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 714,00
3 POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 703,50
4 POL 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 699,00
5 POL 188 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 690,00
6 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia 685,50
7 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 678,00
8 POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 675,00
9 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 669,00
10 POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP Gdynia 661,50
11 POL 2070 Gustaw Micinski YKP Gdynia 660,00
12 POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 651,00
13 POL 1982 Jan Witkowiak YKP Gdynia 649,50
14 POL 2552 Maciej Ilinski YKP Gdynia 649,50
15 POL 1867 Pola Dzik YKP Gdynia 646,50
16 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 642,00
17 POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 640,50
18 ---
---
---
636,00
19 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 633,00
20 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 631,50
21 ---
---
---
613,50
22 POL 1444 Oskar Ponto YKP Gdynia 609,00
23 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 594,00
24 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 588,00
25 POL 2020 Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa 586,50
26 POL 1661 Jan Gierzynski KS ZATOKA Puck 582,00
27 POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 579,00
28 POL 1936 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 576,00
29 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 547,50
30 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 546,00
31 ---
---
---
538,50
32 POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 535,50
33 POL 1923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 532,50
34 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 532,50
35 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 531,00
36 POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 525,00
37 POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 522,00
38 ---
---
---
513,00
39 POL 2074 Karolina Gała WTW Warszawa 507,00
40 ---
---
---
502,50
41 POL 1348 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 487,50
42 POL 1626 Alexander Ponto YKP Gdynia 487,50
43 ---
---
---
481,50
44 POL 1804 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 481,50
45 ---
---
---
471,00
46 POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia 469,50
47 ---
---
---
460,50
48 POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 457,50
49 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 451,50
50 POL 411 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 445,50
51 ---
---
---
438,00
52 POL 2090 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 436,50
53 POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława 435,00
54 ---
---
---
432,00
55 POL 1608 Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 418,50
56 ---
---
---
403,50
57 POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 403,50
58 POL 1937 Mikołaj Merkler YKP Gdynia 402,00
59 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 400,50
60 POL 1018 Antoni Lipinski LKS Charzykowy 393,00
61 ---
---
---
390,00
62 POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań 382,50
63 POL 1806 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 370,50
64 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 369,00
65 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 360,00
66 POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 357,00
67 POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP Gdynia 357,00
68 ---
---
---
349,50
69 POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 334,50
70 POL 186 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 330,00
71 POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 328,50
72 ---
---
---
325,50
73 POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 310,50
74 ---
---
---
309,00
75 POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 301,50
76 POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 297,00
77 POL 412 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 294,00
78 ---
---
---
291,00
79 POL 1667 Marcel Bisewski YKP Gdynia 283,50
80 POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 273,00
81 POL 2077 Dominika Grala MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 265,50
82 POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 259,50
83 POL 1916 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków 259,50
84 POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia 250,50
85 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 243,00
86 POL 1448 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa 243,00
87 POL 0 Jan Borowiak Klub Dobra Marina 240,00
88 POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia 232,50
89 POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 231,00
90 POL 1739 Jakub Modzalewski ŻMKS Poznań 231,00
91 POL 991 Karolina Gajdzinska AZS Poznań 228,00
92 POL 1525 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 225,00
93 ---
---
---
223,50
94 ---
---
---
219,00
95 POL 1988 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 217,50
96 ---
---
---
213,00
97 ---
---
---
213,00
98 POL 2119 Aleksander Bury MKŻ Arka Gdynia 205,50
99 POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków 205,50
100 POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 190,50
101 POL 2075 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 186,00
102 POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina 183,00
103 POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 181,50
104 POL 1788 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 180,00
105 POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 178,50
106 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 174,00
107 POL 1559 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 168,00
108 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława 165,00
109 ---
---
---
163,50
110 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława 150,00
111 POL 1262 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 124,50
112 POL 1376 Matylda Brelinska MKŻ Żnin 123,00
113 POL 1960 Miłosz Samek KSCŻ Szczecin 120,00
114 ---
---
---
120,00
115 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 108,00
116 ---
---
---
105,00
117 ---
---
---
94,50
118 POL 1860 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 91,50
119 ---
---
---
90,00
120 ---
---
---
84,00
121 ---
---
---
82,50
122 ---
---
---
81,00
123 ---
---
---
75,00
124 POL 2206 Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa 72,00
125 POL 39 Andrzej Nycz PKM LOK POZNAŃ 64,50
126 ---
---
---
57,00
127 ---
---
---
46,50
128 ---
---
---
43,50
129 POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 37,50
130 POL 2080 Karolina Jałoszyńska Klub Żeglarski Nysa 34,50
131 ---
---
---
28,50
132 POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 25,50
133 ---
---
---
22,50
134 ---
---
---
18,00
135 ---
---
---
16,50
136 ---
---
---
16,50
137 ---
---
---
15,00
138 POL 1439 Paweł Sikora PKM LOK POZNAŃ 10,50
139 POL 1268 Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ 4,50
140 ---
---
---
4,50

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.