Mc Nr Zawodnik Klub Pkt
1 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 637,30
2 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 607,60
3 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 601,30
4 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn 600,50
5 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn 576,40
6 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn 559,40
7 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 551,70
8 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn 533,50
9 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 522,00
10 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 513,40
11 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 481,60
12 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikołajki 475,90
13 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 463,40
14 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot 452,70
15 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy 447,50
16 P 74 Jerzy Taber YKP Warszawa 444,10
17 P 341 Rafał Ługowski YKP Warszawa 442,80
18 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 429,50
19 P 247 Maciej Brosz SFPDN 420,60
20 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 400,50
21 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 390,00
22 P 146 Andrzej Jojko YKP Warszawa 388,85
23 P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn 379,10
24 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP Warszawa 376,70
25 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 367,00
26 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 360,10
27 P 451 Robert Kozioł SFPDN 343,50
28 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 338,00
29 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 322,00
30 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN 302,80
31 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez 299,80
32 P 380 Stefan Kalinowski VI-KING Człuchów 298,50
33 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo 293,95
34 P 338 Maciej Żarnowski UKS Navigo Sopot 253,50
35 P 14 Michał Jaworski YKP Warszawa 243,40
36 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN 233,40
37 P 44 JANUSZ MAREK TABER YKP Warszawa 227,30
38 P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa 210,70
39 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn 189,20
40 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN 173,00
41 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów 170,90
42 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 169,00
43 P 289 Artur Wissuwa Olsztyński Klub Zeglarski 169,00
44 P 235 Adam Baranowski SFPDN 165,00
45 402 STEFAN SCHLEIFER UKS Navigo Sopot 155,40
46 P 402 STEFAN SCHLEIFER UKS Navigo Sopot 155,40
47 P 20 Paweł Kalota YKP Warszawa 135,80
48 P 4 Maria Oleksy YKP Warszawa 132,50
49 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 126,60
50 P 51 Bogdan Eder SFPDN 103,40
51 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP Warszawa 97,25
52 P 35 Marcin Czałbowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 89,10
53 P 355 Jarosław Miarczyński SFPDN 84,00
54 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 74,00
55 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 71,00
56 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań 65,60
57 P 136 Adam Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 58,40
58 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn 53,25
59 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo 51,75
60 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn 50,40
61 P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin 48,00
62 P 81 Jarosław Górski SFPDN 41,00
63 P 98 Leszek Przybysz AZS UWM Olsztyn 39,60
64 P 134 Ryszard Szumowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 37,00
65 P 186 Maciej Chmielewski UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 34,00
66 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 32,00
67 P 48 Jacek Kamiński YKP Warszawa 31,20
68 P 5 Jacek Stanisławski LKS Charzykowy 31,00
69 P 65 Piotr Bernat Baza Mrągowo 30,00

Informacje

Ranking SFDN tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów i zawierających nr licencji PZŻ.

Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na liście członków dostępnej u skarbnika klasy.

Ranking w trakcie tworzenia! Kolejne regaty będą systematycznie dodawane. Na koniec sezonu zostanie stworzona klasyfikacje z podziałem na kat. wiekowe i klubowe

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.