Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K Kat 9
1 POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA 663,00 1000 1000
2 POL 1624 Piotr Grabski 12 YC Zefir Drakkar Poraj 663,00 1000 1000
3 POL 1245 Adam Turczynowicz 12 KS Spójnia Warszawa 661,00 1000 1000
4 POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice 660,00 1000 1000
5 POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA 654,00 1000 1000
6 POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA 652,00 1000 1000
7 POL 1939 Igor Rudek 11 MKŻ ARKA Gdynia 648,00 1000 1000
8 POL 1638 Stanisław Radojewski 13 JKW Poznań 646,00 1000 1000
9 POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA 643,00 1000 1000
10 POL 1975 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA 642,00 1000 1000
11 POL 1751 Jacek Kalinowski 11 UKS Żeglarz Wrocław 641,00 1000 1000
12 POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM Gdynia 639,00 1000 1000
13 POL 1805 Michał Jaroszek 11 KSW Baltic 639,00 1000 1000
14 POL 2117 Alicja Tutkowska 10 YK Stal Gdynia 638,00 1000 1000
15 POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA 634,00 1000 1000
16 POL 1018 Antoni Lipinski 11 LKS Charzykowy 628,00 1000 1000
17 POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA 627,00 1000 1000
18 POL 412 Filip Olszewski 11 KS Spójnia Warszawa 617,00 1000 1000
19 POL 1803 Zofia Czerniawska 13 YK Stal Gdynia 614,00 1 1000
20 POL 2101 Mikołaj Bazyli 12 KSW BALTIC 610,00 1000 1000
21 POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA 609,00 1000 1000
22 POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA 609,00 1000 1000
23 POL 1713 Danuta Grudzień 11 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 608,00 1000 1000
24 POL 1867 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA 608,00 1000 1000
25 POL 2090 Maria Suchocka 11 MKŻ ARKA Gdynia 607,00 1000 1000
26 POL 920 Maksymilian Kruczyński 11 AZS Poznań 601,00 1000 1000
27 POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM Gdynia 599,00 1000 1000
28 POL 2605 Magdalena Skórnóg 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 596,00 1000 1000
29 POL 769 Brunon Herman 12 WTW WARSZAWA 589,00 1000 1000
30 POL 2077 Dominika Grala 11 MOS Pisz 585,00 1000 1000
31 POL 966 Lena Cituk 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 582,00 1000 1000
32 POL 2065 Igor Wierzbowski 10 KŻ Horn Kraków 581,00 1000 1000
33 POL 1 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW 579,00 1000 1000
34 POL 1960 Miłosz Samek 12 KSCŻ Szczecin 575,00 1000 1000
35 POL 1645 Michał Biedalak 12 JKW Poznań 575,00 1000 1000
36 POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM Gdynia 571,00 1000 1000
37 POL 1860 Filip Lenart 12 UKS Opti Odra Wrocław 565,00 1000 1000
38 POL 333 Michał Skawinski-Kornik 10 WTW WARSZAWA 565,00 1000 1000
39 POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW Poznań 564,00 1000 1000
40 POL 1904 Igor Wójcik 11 YK Stal Gdynia 563,00 1000 1000
41 POL 958 Alicja Koczorowski 10 AZS Poznań 561,00 1000 1000
42 POL 2200 Kaja Śledzińska 10 KS Spójnia Warszawa 553,00 1000 1000
43 POL 1703 Janka Dmochowska 11 MKŻ ARKA Gdynia 547,00 1000 1000
44 POL 1201 Krzysztof Ciborowski 10 WTW WARSZAWA 539,00 1000 1000
45 POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA 533,00 1000 1000
46 POL 1834 Lidia Łukasik 10 UKS Żegluj Lublin 525,00 1000 1000
47 POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 521,00 1000 1000
48 POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM Gdynia 521,00 1000 1000
49 POL 1497 Wiktor Borkowski 11 AZS Poznań 520,00 1000 1000
50 POL 1578 Marta Richert 11 MKŻ ARKA Gdynia 517,00 1000 1000
51 POL 2080 Karolina Jałoszyńska 11 Klub Żeglarski Nysa 516,00 2 1000
52 POL 1262 Wiktoria Halawaty 12 MKŻ Opti 515,00 1000 1000
53 POL 1735 Filip Kurczewski 14 MKŻ Żnin 515,00 1000 1000
54 POL 1623 Alicja Przybyłek 12 AZS Poznań 510,00 1000 1000
55 POL 1271 Sara Wiśniewska 12 TKŻ TORUŃ 505,00 3 1000
56 POL 991 Karolina Gajdzinska 12 AZS Poznań 503,00 1000 1000
57 POL 2119 Aleksander Bury 12 UKS Bryg Wrocław 503,00 1000 1000
58 POL 2017 Krystyna Szpor 11 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 503,00 1000 1000
59 POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA 502,00 1000 1000
60 POL 1226 Teresa Masztalerz 11 TKŻ TORUŃ 498,00 1000 1000
61 POL 99 Joanna Lichwa 10 KN Lider Kraków 496,00 1000 1000
62 POL 1833 Bartosz Dąbrowski 13 UKŻ 7 Białystok 495,00 1000 1000
63 POL 1352 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 494,00 1000 1000
64 POL 1140 Aleksandra Borucka 11 AZS Poznań 494,00 1000 1000
65 POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS BARNIM GOLENIÓW 489,00 1000 1000
66 POL 1522 Tymoteusz Wysocki 12 OKŻ Olsztyn 483,00 1000 1000
67 POL 1368 Klara Matysik 12 YKP Kraków 481,00 4 1000
68 POL 16 Maksymilian Kowalczyk 12 KŻ Horn Kraków 476,00 1000 1000
69 POL 1776 Michał Maziarka 12 UKS Navigo Sopot 475,00 1000 1000
70 POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA 474,00 1000 1000
71 POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 472,00 1000 1000
72 POL 1981 Oliwia Dróżyńska 13 TKŻ TORUŃ 469,00 1000 1000
73 POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM Gdynia 467,00 1000 1000
74 POL 1593 Rafał Balicki 10 UKS Żeglarz Wrocław 462,00 1000 1000
75 POL 411 Gabriela Fajdasz 12 KS Spójnia Warszawa 455,00 1000 1000
76 POL 1627 Maria Majchrzycki 13 ŻLKS Poznań 454,00 1000 1000
77 POL 1362 Kamil Stemplewski 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 454,00 1000 1000
78 POL 1559 Jan Suchocki 10 MKŻ ARKA Gdynia 452,00 1000 1000
79 POL 1852 Karolina Tomczyk 13 TS Kuznia Rybnik 451,00 1000 1000
80 POL 1278 Adam Cwojdzinski 11 ŻMKS Poznań 450,00 1000 1000
81 POL 1448 Szymon Rozum 12 MKS Dwójka Warszawa 449,00 1000 1000
82 POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 12 UKS OPTI ODRA WROCŁAW 444,00 1000 1000
83 POL 1229 Zofia Pospieszna 10 AZS Poznań 442,00 1000 1000
84 POL 1364 Jan Fuk 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 441,00 1000 1000
85 POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA 441,00 1000 1000
86 POL 1420 Marcel Skubański 12 Klub Żeglarski Nysa 440,00 1000 1000
87 POL 1988 Michalina Pawelczyk 11 MKS Dwójka Warszawa 437,00 1000 1000
88 POL 133 Maciej Wójcik 13 TS Kuznia Rybnik 432,00 1000 1000
89 POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM Gdynia 431,00 1000 1000
90 POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW Poznań 426,00 1000 1000
91 POL 1888 Joanna Dyja 12 WTW WARSZAWA 424,00 1000 1000
92 POL 2114 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ Chojnice 422,00 1000 1000
93 POL 2586 Aleksandra Mańkowska 12 TKŻ TORUŃ 421,00 5 1000
94 POL 2625 Kornelia Dobaczewska 12 MKŻ Żnin 420,00 1000 1000
95 POL 146 Wojciech Stefaniak 11 ŻMKS Poznań 419,00 1000 1000
96 POL 1220 Maciej Ilnicki 13 CHKŻ Chojnice 417,00 1000 1000
97 POL 125 Anna Witczak 13 ŻLKS Poznań 415,00 1000 1000
98 POL 1270 Weronika Maciejczuk 11 UKŻ 7 Białystok 414,00 1000 1000
99 POL 1138 Michał Kuchtyn 10 UKS Bryg Wrocław 414,00 1000 1000
100 POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12 MKS Dwójka Warszawa 409,00 1000 1000
101 POL 2064 Bartłomiej Heksel 13 KŻ Horn Kraków 409,00 1000 1000
102 POL 2120 Michał Karnacewicz 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 405,00 1000 1000
103 POL 1861 Sebastian Kaczanowski 13 UKS Żeglarz Wrocław 402,00 1000 1000
104 POL 1597 Piotr Raszczyk 12 UKŻ Pisz 401,00 1000 1000
105 POL 777 August Sobczak 9 MKS Dwójka Warszawa 400,00 1000 1
106 POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM Gdynia 398,00 1000 1000
107 POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA 397,00 1000 1000
108 POL 1204 Igor Tomczyk 12 TS Kuznia Rybnik 397,00 1000 1000
109 POL 1 Rafał Małota 15 KN Lider Kraków 393,00 1000 1000
110 POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM Gdynia 387,00 1000 1000
111 POL 1801 Oscar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA 385,00 1000 1000
112 POL 1964 Karol Głąbik 14 KW LOK Garland Gliwice 385,00 1000 1000
113 POL 1407 Kuba Matysik 12 YKP Kraków 383,00 1000 1000
114 POL 1822 Jakub Marciniak 12 KSW Baltic 383,00 1000 1000
115 POL 698 Marek Mazur 13 UKS Opti Odra Wrocław 381,00 1000 1000
116 POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 380,00 1000 1000
117 POL 174 Julia Kozubowicz 13 TS Kuznia Rybnik 379,00 1000 1000
118 POL 2016 Malina Pietrzak 10 WTW WARSZAWA 379,00 1000 1000
119 POL 1887 Mikołaj Strupinski 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 378,00 1000 2
120 POL 1186 Michał Paciorek 13 UKS SZKWAŁ Legionowo 376,00 1000 1000
121 POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA 376,00 1000 1000
122 POL 0 Mateusz Balicki 10 UKS Żeglarz Wrocław 376,00 1000 1000
123 POL 1965 Piotr Hofman 14 KW LOK Garland Gliwice 375,00 1000 1000
124 POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS BARNIM GOLENIÓW 373,00 1000 1000
125 POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA 372,00 1000 1000
126 POL 2005 Michał Kuczmarski 11 MKS Dwójka Warszawa 369,00 1000 1000
127 POL 1306 Igor Gruszczyński 10 UKS Yacht Club Sława 365,00 1000 1000
128 POL 1016 Zuzanna Zielinska 11 MKŻ Żnin 359,00 1000 1000
129 POL 1245 Hanna Słyk 12 KS Spójnia Warszawa 365,00 1000 1000
130 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10 YK Stal Gdynia 358,00 1000 1000
131 POL 0 Wiktor Polaczek 10 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 358,00 1000 1000
132 POL 723 Jakub Szczepanski 11 LKS Charzykowy 358,00 1000 1000
133 POL 416 Mateusz Smolakowski 12 UKS Opti Odra Wrocław 355,00 1000 1000
134 POL 2 Piotr Kosowski 9 Qbryk Gdynia 354,00 1000 3
135 POL 1517 Pola Petrykowska 11 UKS SZKWAŁ Legionowo 353,00 6 1000
136 POL 1788 Antoni Kiliszek 11 MKS Dwójka Warszawa 351,00 1000 1000
137 POL 20 Oskar Hawliczek 12 KS Spójnia Warszawa 351,00 1000 1000
138 POL 1798 Hanna Ługowska 12 WTW WARSZAWA 351,00 7 1000
139 POL 244 Jan Macugowski 12 KŻ VI-KING Człuchów 350,00 1000 1000
140 POL 1297 Mateusz Buło 13 BAZA Mrągowo 348,00 1000 1000
141 POL 1630 Bolesław Nesterowicz 11 UKŻ Pisz 347,00 1000 1000
142 POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA 346,00 1000 1000
143 POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ Chojnice 346,00 1000 1000
144 POL 1405 Joanna Michalska 10 UKS Yacht Club Sława 344,00 1000 1000
145 POL 978 Jan Karnowski 11 KS Spójnia Warszawa 343,00 1000 1000
146 POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA 343,00 1000 1000
147 POL 1436 Sylwia Fryziak 13 UKS SZKWAŁ Legionowo 341,00 8 1000
148 POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 341,00 1000 1000
149 POL 959 Maciej Placzke 11 UKS FIR Warszawa 340,00 1000 1000
150 POL 1600 Radosław Parzych 12 BAZA Mrągowo 340,00 1000 1000
151 POL 415 Łukasz Smolakowski 12 UKS Opti Odra Wrocław 340,00 1000 1000
152 POL 479 Maciej Żmijewski 12 MKŻ ARKA Gdynia 339,00 1000 1000
153 POL 1050 Szymon Rossa 11 ŻMKS Poznań 339,00 1000 1000
154 POL 1361 Kacper Karbownik 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 338,00 1000 1000
155 POL 1585 Mateusz Grabowski 9 LKS Charzykowy 334,00 1000 4
156 POL 1802 Piotr Trella 9 MKŻ ARKA Gdynia 332,00 1000 5
157 POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA 331,00 1000 1000
158 POL 1415 Julia Walus 12 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 330,00 1000 1000
159 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11 UKS Navigo Sopot 330,00 1000 1000
160 POL 1224 Michał Grzesiek 12 ŻMKS Poznań 328,00 1000 1000
161 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska 12 CHKŻ Chojnice 325,00 1000 1000
162 POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 325,00 1000 1000
163 POL 39 Andrzej Nycz 11 PKM LOK POZNAŃ 323,00 1000 1000
164 POL 1451 Witold Onisk 11 UKS FIR Warszawa 323,00 1000 1000
165 POL 1424 Jakub Wegiera 11 UKS FIR Warszawa 320,00 1000 1000
166 POL 1387 Michał Krzemiński 11 UKS SZKWAŁ Legionowo 311,00 1000 1000
167 POL 1324 Jakub Oblonk 11 TS Kuznia Rybnik 309,00 1000 1000
168 POL 1241 Konstantyn Podwojski 12 KW LOK Garland Gliwice 307,00 1000 1000
169 POL 3 Mateusz Kluczka 11 Qbryk Gdynia 304,00 1000 1000
170 POL 1268 Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ 304,00 1000 1000
171 POL 11716 Karol Rusin 11 KW LOK Garland Gliwice 303,00 1000 1000
172 POL 1185 Aleksander Daniszewsk 11 UKS Navigo Sopot 302,00 1000 1000
173 POL 1084 Julia Maziarz 11 KS Energetyk 302,00 9 1000
174 POL 1606 Alicja Sobota 11 YC Zefir Drakkar Poraj 299,00 1000 1000
175 POL 938 Aleksandra Długołęcka 12 ŻMKS Poznań 299,00 1000 1000
176 POL 442 Adrian Manista 13 OKŻ Olsztyn 298,00 1000 1000
177 POL 1376 Matylda Brelinska 11 MKŻ Żnin 298,00 1000 1000
178 POL 1015 Marta Chomik 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 293,00 1000 1000
179 POL 1209 Wanda Szylinska 12 KSCŻ Szczecin 291,00 1000 1000
180 POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 290,00 1000 1000
181 POL 1752 Jakub Korga 13 MKŻ Żnin 289,00 1000 1000
182 POL 1456 Maciej Małachowski 14 UKŻ 7 Białystok 288,00 1000 1000
183 POL 2500 Julia Kaczmarska 10 KS Yacht Club Bergline Wrocław 287,00 1000 1000
184 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 9 KS Spójnia Warszawa 287,00 1000 6
185 POL 1439 Paweł Sikora 13 PKM LOK POZNAŃ 284,00 1000 1000
186 POL 2099 Szymon Maruszczak 12 OKŻ Olsztyn 283,00 1000 1000
187 POL 844 Franciszek Siwek 10 KS Spójnia Warszawa 282,00 1000 1000
188 POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA 281,00 1000 7
189 POL 2206 Hanna Korsak 11 MKS Dwójka Warszawa 280,00 1000 1000
190 POL 11758 Magdalena Rejniak 13 UKS SZKWAŁ Legionowo 277,00 10 1000
191 POL 1700 Jakub Kosowski 10 UKS FIR Warszawa 276,00 1000 1000
192 POL 1249 Kacper Kulawiak 12 Klub Żeglarski Nysa 276,00 1000 1000
193 POL 2066 Jakub Lipowski 10 KŻ Horn Kraków 275,00 1000 1000
194 POL 1772 Angelina Zubel 11 MKŻ Żnin 273,00 1000 1000
195 POL 1348 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 269,00 1000 1000
196 POL 1479 Hanna Sadecka 13 TKŻ TORUŃ 269,00 1000 1000
197 POL 1891 Kacper Warywoda 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 268,00 1000 1000
198 POL 1246 Franciszek Massalski 9 MKS Dwójka Warszawa 268,00 1000 8
199 POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 267,00 1000 1000
200 POL 1766 Weronika Przeździecka 9 KS Spójnia Warszawa 264,00 1000 9
201 POL 1026 Jakub Gil 11 TKŻ TORUŃ 264,00 1000 1000
202 POL 2555 Jan Sawicki 9 PKM LOK POZNAŃ 263,00 1000 10
203 POL 1570 Michał Ciechanowicz 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 263,00 1000 11
204 POL 2113 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ Chojnice 262,00 1000 1000
205 POL 1550 Antoni Szyca 12 LKS Charzykowy 262,00 1000 1000
206 POL 1222 Szymon Wójcik 12 Wolsztyński Klub Żeglarski 261,00 1000 1000
207 POL 1269 Zuzanna Zasada 11 KS ZATOKA Puck 258,00 1000 1000
208 POL 1418 Aleksandra Szczepańska 14 KN Lider Kraków 257,00 1000 1000
209 POL 1285 Justyna Jurkowska 11 MKŻ Żnin 257,00 1000 1000
210 POL 2918 Piotr Rodziewicz 11 UKS Navigo Sopot 254,00 1000 1000
211 POL 210003 Natalia Burczyńska 12 OKŻ Olsztyn 252,00 1000 1000
212 POL 255 Jan Kamieński 11 PKM LOK POZNAŃ 252,00 1000 1000
213 POL 1830 Mikołaj Grudzień 11 UKS Żegluj Lublin 251,00 1000 1000
214 POL 2067 Mateusz Kolba 11 KŻ Horn Kraków 249,00 1000 1000
215 POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM Gdynia 249,00 1000 1000
216 POL 11488 Eliza Kołtak 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 246,00 1000 1000
217 POL 396 Paweł Romanowicz 12 UKS Żeglarz Wrocław 237,00 1000 1000
218 POL 1823 Gustaw Zalewski 10 TKŻ TORUŃ 237,00 1000 1000
219 POL 9 Hanna Borkowska 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 232,00 1000 12
220 POL 1997 Tymoteusz Mika 11 KŻ Horn Kraków 230,00 1000 1000
221 POL 222 Wiktoria Harnasz 12 TS Kuznia Rybnik 227,00 11 1000
222 POL 1237 Marcin Staniewicz 15 Jacht Klub Koszalin 227,00 1000 1000
223 POL 2306 Wojciech Reck 11 JKW Poznań 227,00 1000 1000
224 POL 1857 Szymon Szykowny 13 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 225,00 1000 1000
225 POL 0 Wiktoria Sajdak 11 YC Zefir Drakkar Poraj 225,00 12 1000
226 POL 1284 Anna Porwoł 14 TS Kuznia Rybnik 223,00 1000 1000
227 POL 77 Marek Szczepankowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 217,00 1000 1000
228 POL 126 Jan Paciorek 13 UKS SZKWAŁ Legionowo 217,00 1000 1000
229 POL 186 Aleksandra Kamińska 12 UKŻ 7 Białystok 215,00 1000 1000
230 POL 1916 Katarzyna Wajdowska 13 KŻ Horn Kraków 214,00 1000 1000
231 POL 1 Aleksander Kosowski 11 Qbryk Gdynia 212,00 1000 1000
232 POL 1678 Paweł Szota 13 Klub Żeglarski Nysa 211,00 1000 1000
233 POL 1137 Marianna Gębicka 11 MKS Dwójka Warszawa 211,00 1000 1000
234 POL 105 Amelia Wolska 12 UKS Żegluj Lublin 211,00 1000 1000
235 POL 25 Mikołaj Majchrzycki 10 ŻLKS Poznań 210,00 1000 1000
236 POL 1671 Antoni Osiński 11 TKŻ TORUŃ 207,00 1000 1000
237 POL 879 Igor Grzelak 10 WTW WARSZAWA 207,00 1000 1000
238 POL 1599 Anastazja Pastuszka 11 UKŻ Pisz 205,00 1000 1000
239 POL 4 Adrian Majdosz 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 203,00 1000 1000
240 POL 1422 Krzysztof Junczyk 9 UKS FIR Warszawa 201,00 1000 13
241 POL 1893 Maciej Chybiński 12 UKS Żeglarz Wrocław 200,00 1000 1000
242 POL 1028 Szymon Małachowski 11 UKŻ 7 Białystok 198,00 1000 1000
243 POL 326 Zofia Jachymska 11 TS Kuznia Rybnik 198,00 1000 1000
244 POL 10 Andrzej Pochopien 11 KŻ Horn Kraków 197,00 1000 1000
245 POL 1417 Oliwier Rubinkowski 13 KW LOK Garland Gliwice 196,00 1000 1000
246 POL 3002 Maria Retecka 12 UKS NAVIGO SOPOT 195,00 1000 1000
247 POL 1365 Oliwia Siedlecka 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 193,00 1000 1000
248 POL 1598 Maksymilian Pastuszka 10 UKŻ Pisz 192,00 1000 1000
249 POL 1917 Filip Nowosad 9 KN Lider Kraków 192,00 1000 14
250 POL 1700 Natalia Kilar 12 UKS Navigo Sopot 191,00 1000 1000
251 POL 2107 Marta Piotrowska 10 WTW WARSZAWA 190,00 13 1000
252 POL 1334 Kacper Hodun 12 KS Spójnia Warszawa 190,00 1000 1000
253 POL 0 Tomasz Zadora 10 UKS Żegluj Lublin 190,00 1000 1000
254 POL 1388 Natalia Nadrzewia 12 UKS Zalew Kielce 189,00 1000 1000
255 POL 1756 Konrad Ciernia 11 KŻ Horn Kraków 188,00 1000 1000
256 POL 1356 Danuta Wilska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 186,00 1000 1000
257 POL 1338 Radosław Gałecki 14 KS Energetyk 185,00 1000 1000
258 POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA 185,00 1000 15
259 POL 1274 Jakub Szafarczyk 12 TS Kuźnia Rybnik 184,00 1000 1000
260 POL 2062 Piotr Kużniarski 10 KŻ Horn Kraków 183,00 1000 1000
261 POL 1283 Jan Ptasiński 12 ŻMKS Poznań 182,00 1000 1000
262 POL 1086 Jan Zaporowski 11 KS Energetyk 181,00 1000 1000
263 POL 1227 Mikołaj Głąb 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 179,00 1000 16
264 POL 14 Mikołaj Dąbrowski 12 UKS Żeglarz Wrocław 179,00 1000 1000
265 POL 0 Bartosz Marek 10 KS Energetyk 179,00 1000 1000
266 POL 1089 Kuba Zakrzewski 11 JKW Poznań 176,00 1000 1000
267 POL 102 Damian Kawiński 14 UKŻ ŚRODA Wielk. 175,00 1000 1000
268 POL 1780 Mikołaj Bujalski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 172,00 1000 1000
269 POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA 169,00 1000 1000
270 POL 1485 Antoni Rachuła 12 ŻLKS Poznań 169,00 1000 1000
271 POL 1187 Szymon Miłowski 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 168,00 1000 1000
272 POL 1077 Magdalena Otto 12 KW LOK Garland Gliwice 168,00 14 1000
273 POL 226 Kacper Michalski 9 Klub Żeglarski Nysa 168,00 1000 17
274 POL 1760 Max Niziałkowski 11 UKS Bryg Wrocław 168,00 1000 1000
275 POL 1139 Hanna Gębicka 9 MKS Dwójka Warszawa 167,00 1000 18
276 POL 2205 Piotr Vogel 12 PKM LOK POZNAŃ 166,00 1000 1000
277 POL 1750 Filip Nosol 10 UKS Żeglarz Wrocław 166,00 1000 1000
278 POL 246 Wiktoria Grima 12 TS Kuznia Rybnik 164,00 1000 1000
279 POL 550 Marcel Wieliński 12 LKS Charzykowy 163,00 1000 1000
280 POL 1620 Remigiusz Dzierbun 14 SKŻ DRAWA Drawno 160,00 1000 1000
281 POL 0 Jakub Targowski 10 OPTI CWM Gdynia 160,00 1000 1000
282 POL 758 January Szczukowski 9 CHKŻ Chojnice 160,00 1000 19
283 POL 1518 Klara Piotrowska 10 WTW WARSZAWA 159,00 15 1000
284 POL 0 Adam Słodownik 10 UKS SZKWAŁ Legionowo 159,00 1000 1000
285 POL 1474 Agnieszka Jankowiak 12 ŻMKS Poznań 159,00 1000 1000
286 POL 1023 Jan Pifczyk 12 TS Kuźnia Rybnik 158,00 1000 1000
287 POL 1581 Aniela Graczyk 11 OKŻ Olsztyn 158,00 16 1000
288 POL 2816 Rozalia Rozum 10 MKS Dwójka Warszawa 155,00 1000 1000
289 POL 844 Aleksandra Główki 10 KS Spójnia Warszawa 155,00 1000 1000
290 POL 1943 Wiktor Łasak 11 UKŻ Lamelka 154,00 1000 1000
291 POL 1312 Michalina Maciejak 9 UKS Bryg Wrocław 153,00 17 20
292 POL 0 Jan Borowiak 12 KS Dobra Marina 152,00 1000 1000
293 POL 1870 Teodor Kasprzyk 12 ŻMKS Poznań 152,00 1000 1000
294 POL 1087 Emilia Maziarz 9 KS Energetyk 149,00 18 21
295 POL 5119 Kajetan Kaska 12 KSCŻ Szczecin 149,00 1000 1000
296 POL 175 Igor Kawałko 10 OPTI CWM Gdynia 148,00 1000 1000
297 POL 1622 Stanisław Cholewicki 10 JKW Poznań 148,00 1000 1000
298 POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA 147,00 1000 1000
299 POL 32 Laura Tomikowska 13 ŻLKS Poznań 146,00 19 1000
300 POL 143 Jerzy Gałęza 10 LOK Poznań 143,00 1000 1000
301 POL 1325 Hanna Gronek 14 Jacht Klub Koszalin 143,00 20 1000
302 POL 670 Jermiasz Konieczny 10 ŻLKS Poznań 141,00 1000 1000
303 POL 1820 Amelia Kwiatkowska 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 141,00 1000 1000
304 POL 0 Patryk Gobiec 10 UKŻ Michałowo 139,00 1000 1000
305 POL 1657 Zofia Szcześniak 11 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 139,00 1000 1000
306 POL 0 Stanisław Ługowski 10 WTW WARSZAWA 138,00 1000 1000
307 POL 925 Nina Zygo 9 MKS Dwójka Warszawa 138,00 21 22
308 POL 0 Jakub Wolski 10 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 136,00 1000 1000
309 POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA 135,00 1000 1000
310 POL 1530 Adelina Wietki 11 YKP Kraków 135,00 1000 1000
311 POL 1391 Filip Rostek 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 135,00 1000 1000
312 POL 1253 Maria Kisłowska 13 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 135,00 1000 1000
313 POL 988 Jan Wiśniewski 10 MKS Dwójka Warszawa 133,00 1000 1000
314 POL 139 Cezary Popielski 12 AZS Poznań 133,00 1000 1000
315 POL 1754 Michał Szklarz 12 KS Dobra Marina 132,00 1000 1000
316 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 10 KŻ Horn Kraków 132,00 1000 1000
317 POL 1769 Sonia Dobrzynska 10 KS Spójnia Warszawa 131,00 1000 1000
318 POL 1240 Piotr Jakubowski 11 ŻMKS Poznań 130,00 1000 1000
319 POL 1228 Olga Kanikowska 10 AZS Poznań 130,00 1000 1000
320 POL 528 Maciej Dudek 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 129,00 1000 23
321 POL 1193 Igor Bogusz 12 KN Lider Kraków 129,00 1000 1000
322 POL 1118 Alicja Żuber 11 KS AZS UWM Olsztyn 128,00 1000 1000
323 POL 932 Jakub Częczek 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 127,00 1000 1000
324 POL 4704 Iwo Dudek 8 Gdański Klub Żeglarski 127,00 1000 24
325 POL 1832 Anna Gierasimiuk 12 UKŻ Siódemka Białystok 126,00 1000 1000
326 POL 926 Zofia Prądzyńska 11 CHKŻ Chojnice 126,00 1000 1000
327 POL 7521 Marcel Rumiński 9 MKŻ Żnin 125,00 1000 25
328 POL 1175 Alicja Dampc 9 CHKŻ Chojnice 125,00 1000 26
329 POL 1786 Leon Sapijaszko 11 KS Spójnia Warszawa 124,00 1000 1000
330 POL 0 Adrian Nowak 10 PMOS Pisz 123,00 1000 1000
331 POL 1524 Dario Kukiełko 11 UKS MOS EŁK 123,00 1000 1000
332 POL 1913 Gita Van Der Voort 10 KŻ Horn Kraków 123,00 1000 1000
333 POL 1591 Oliwia Żynda 12 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 123,00 1000 1000
334 POL 1529 Aleksander Nowak 8 UKS FIR Warszawa 122,00 1000 27
335 POL 237 Wojciech Gronek 11 Jacht Klub Koszalin 122,00 1000 1000
336 POL 1828 Martyna Molus 11 TKŻ TORUŃ 122,00 22 1000
337 POL 1642 Oskar Skóra 10 YKP Kraków 122,00 1000 1000
338 POL 1296 Antoni Kużminski 11 BAZA Mrągowo 121,00 1000 1000
339 POL 243 Zofia Gołębiowska 11 Baza Mragowo 121,00 1000 1000
340 POL 157 Mikołaj Mataczyński 9 AZS Poznań 120,00 1000 28
341 POL 1637 Aleksandra Zastawna 11 MKŻ ARKA Gdynia 120,00 1000 1000
342 POL 1444 Ewa Czapla 12 UKS Żegluj Lublin 120,00 23 1000
343 POL 1071 Hubert Baranowski 13 UKŻ Siódemka Białystok 120,00 1000 1000
344 POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS BARNIM GOLENIÓW 120,00 1000 1000
345 POL 1856 Amelia Tram 12 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 120,00 24 1000
346 POL 1254 Franciszek Thomas 11 UKS Navigo Sopot 120,00 1000 1000
347 POL 1830 Emil Siwko 14 UKS Żegluj Lublin 119,00 1000 1000
348 POL 1621 Patryk Włodarczyk 15 Jacht Klub ORION 119,00 1000 1000
349 POL 1489 Dawid Sikorski 14 UKŻ Michałowo 119,00 1000 1000
350 POL 449 Mateusz Niebrzydowski 11 UKS MOS EŁK 118,00 1000 1000
351 POL 1455 Weronika Żochowska 15 UKŻ Siódemka Białystok 117,00 1000 1000
352 POL 1527 Alicja Akulicz 11 Jacht Klub Orion Ostrzeszów 116,00 25 1000
353 POL 1784 Nina Sibon 12 TS Kuznia Rybnik 116,00 1000 1000
354 POL 187 Teresa Zawal 13 ŻMKS Poznań 116,00 1000 1000
355 POL 0 Maciej Wolski 10 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 115,00 1000 1000
356 POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM Gdynia 114,00 1000 1000
357 POL 1812 Mateo Rastelli 12 YKP GDYNIA 113,00 1000 1000
358 POL 1872 Rafał Krężelewski 14 Jacht Klub Koszalin 112,00 1000 1000
359 POL 1114 Jakub Hippler 11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 112,00 1000 1000
360 POL 1702 Eryk Rózga 11 MKŻ ARKA Gdynia 112,00 1000 1000
361 POL 0 Wojciech Kulawiak 10 TKKF OGNISKO ECHO 110,00 1000 1000
362 POL 0 Arkadiusz Beski 8 CHKŻ Chojnice 110,00 1000 29
363 POL 0 Filip Sikorski 10 Opty Ustka 109,00 1000 1000
364 POL 0 Maciej Karpinski 10 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 109,00 1000 1000
365 POL 3 Jan Kisiewicz 11 Wolsztyński klub zeglarski 108,00 1000 1000
366 POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM Gdynia 108,00 1000 30
367 POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM Gdynia 108,00 1000 31
368 POL 4821 Paweł Koliński 12 LKS Charzykowy 107,00 1000 1000
369 POL 1831 Izabela Baranowska 13 UKŻ 7 Białystok 107,00 1000 1000
370 POL 1500 Bartosz Luśnia 13 KSCŻ Szczecin 107,00 1000 1000
371 POL 1555 Blanka Bobula 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 106,00 1000 1000
372 POL 1518 Kazimierz Chmielewski 10 UKS FIR Warszawa 106,00 1000 1000
373 POL 2069 Jakub Kuraś 10 KŻ Horn Kraków 105,00 1000 1000
374 POL 11444 Marcel Pawłowski 13 UKS Żegluj Lublin 105,00 1000 1000
375 POL 1141 Tola Szukaj 10 TKŻ TORUŃ 104,00 1000 1000
376 POL 1749 Maciej Lewiński 11 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 104,00 1000 1000
377 POL 226 Witold Jarecki 10 TKŻ TORUŃ 102,00 1000 1000
378 POL 14861 Jakub Rusiniak 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 102,00 1000 1000
379 POL 1353 Aleksandra Piątkowska 12 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 102,00 1000 1000
380 POL 9 Alicja Siputa 12 Wolsztyński klub zeglarski 101,00 26 1000
381 POL 1914 Antonina Liro 9 KŻ Horn Kraków 101,00 27 32
382 POL 953 Dorian Grenda 12 MKS Szkuner Myślibórz 101,00 1000 1000
383 POL 165 Stanisław Chilewski 10 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 101,00 1000 1000
384 POL 1258 Jakub Kleban 11 UKS MOS EŁK 101,00 1000 1000
385 POL 0 Piotr Grendziak 10 TS Kuźnia Rybnik 99,00 1000 1000
386 POL 58 Maksymilian Luto 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 98,00 1000 33
387 POL 1523 Olga Wietek 9 YK Stal Gdynia 98,00 1000 34
388 POL 1310 Kazimierz Kubiak 9 CHKŻ Chojnice 98,00 1000 35
389 POL 304 Alicja Kolman 14 KS AZS UWM Olsztyn 98,00 28 1000
390 POL 0 Jan Lemański 10 TKŻ TORUŃ 97,00 1000 1000
391 POL 1438 Dobromir Sokołowski 13 JKW Poznań 97,00 1000 1000
392 POL 0 Bartosz Peczka 10 Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie 97,00 1000 1000
393 POL 980 Igor Mazurkiewicz 9 KŻ Horn Kraków 97,00 1000 36
394 POL 15981 Weronika Grala 7 MOS Pisz 95,00 1000 37
395 POL 0 Mikołaj Cieślak 10 UKS Żegluj Lublin 95,00 1000 1000
396 POL 0 Kamil Chojecki 12 MKS Szkuner Myślibórz 95,00 1000 1000
397 POL 978 Artur Zakrzewski 13 JKW Poznań 94,00 1000 1000
398 POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 Gdański Klub Żeglarski 93,00 1000 1000
399 POL 18 Magdalena Luśnia 10 KSCŻ Szczecin 92,00 1000 1000
400 POL 174 Aleksandra Czajkowska 11 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 91,00 29 1000
401 POL 0 Jakub Porębski 10 OPTI CWM Gdynia 90,00 1000 1000
402 POL 2063 Barbara Wożniak 12 KŻ Horn Kraków 90,00 30 1000
403 POL 970 Mikołaj Musioł 11 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 89,00 1000 1000
404 POL 1004 Zuzanna Sobuńko 10 UKS Żeglarz Wrocław 88,00 1000 1000
405 POL 2222 Karol Stachowski 8 Gdański Klub Żeglarski 88,00 1000 38
406 POL 1273 Maja Reszka 11 MKŻ ARKA Gdynia 87,00 1000 1000
407 POL 1549 Michał Urbaniak 8 CHKŻ Chojnice 87,00 1000 39
408 POL 1780 Szymon Kolka 9 UKS Navigo Sopot 87,00 1000 40
409 POL 907 Aleksandra Sikorska 12 UKS Żegluj Lublin 86,00 31 1000
410 POL 349 Filip Bil 8 YK Stal Gdynia 86,00 1000 41
411 POL 749 Dante Luciani 11 UKS Żegluj Lublin 86,00 1000 1000
412 POL 8455 Bogna Tłok 9 Uks Hals 85,00 1000 42
413 POL 1449 Łucja Gorzoch 10 UKS MOS EŁK 85,00 1000 1000
414 POL 922 Jakub Podgórny 9 KSCŻ Szczecin 85,00 1000 43
415 POL 437 Michał Rasiński 2 UKS SZKWAŁ Legionowo 85,00 1000 1000
416 POL 2610 Maciej Pryk 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 84,00 1000 1000
417 POL 1 Jan Pachla 12 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 83,00 1000 1000
418 POL 0 Julia Żmudzinska 12 Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie 83,00 32 1000
419 POL 1548 Andrzej Thomas 11 UKS Navigo Sopot 83,00 1000 1000
420 POL 1297 Maciej Szawkowski 9 Baza Mragowo 82,00 1000 44
421 POL 0 Zofia Wierzbowska 10 KS Spójnia Warszawa 81,00 1000 1000
422 POL 0 Bartosz Żmudzinski 10 Bydgoskie Towarzystwo Zeglarskie 81,00 1000 1000
423 POL 397 Ida Kozła 11 UKS Żeglarz Wrocław 80,00 33 1000
424 POL 1255 Szymon Warecha 8 UKS MOS EŁK 79,00 1000 45
425 POL 1434 Filip Mendyk 10 KN Lider Krakow 79,00 1000 1000
426 POL 0 Kajetan Marszałek 13 MKS Szkuner Myślibórz 79,00 1000 1000
427 POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 9 UKS BARNIM GOLENIÓW 78,00 1000 46
428 POL 1506 Mateusz Hrymajło 12 KSCŻ Szczecin 78,00 1000 1000
429 POL 0 Maciej Malitowski 10 KW LOK Garland Gliwice 77,00 1000 1000
430 POL 1488 Patryk Molski 14 UKŻ Michałowo 77,00 1000 1000
431 POL 158 Igor Pawłowski 8 CHKŻ Chojnice 77,00 1000 47
432 POL 892 Maja Glinka 11 UKS FIR Warszawa 77,00 1000 1000
433 POL 71 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 77,00 1000 1000
434 POL 0 Oliver Kużma 10 MKŻR Marina Hotele 76,00 1000 1000
435 POL 1187 Nadia Onichimowska 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 75,00 1000 1000
436 POL 1535 Wiktoria Warzych 10 MKŻ Opti 75,00 1000 1000
437 POL 147 Agata Koropecka 8 YK Stal Gdynia 75,00 1000 48
438 POL 1468 Daniel Łachacz 9 Baza Mragowo 74,00 1000 49
439 POL 11 Alicja Bujas 14 KN Lider Kraków 74,00 1000 1000
440 POL 1418 Katarzyna Niemczyk 14 KN Lider Kraków 74,00 1000 1000
441 POL 0 Tomasz Sobota 10 YC Zefir Drakkar Poraj 74,00 1000 1000
442 POL 3010 Jakub Bućkowski 11 UKS NAVIGO SOPOT 74,00 1000 1000
443 POL 150 Tomasz Obecny 11 KSCŻ Szczecin 73,00 1000 1000
444 POL 13 Amelia Woszczyna 9 JK Pogoria 73,00 1000 50
445 POL 2096 Liwia Liszkiewicz 10 OKŻ Olsztyn 73,00 1000 1000
446 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA 72,00 1000 51
447 POL 1513 Szymon Ząbek 12 KSCŻ Szczecin 72,00 1000 1000
448 POL 1320 Kondrat Kunc 11 KLUB PORT MECHELINKI 72,00 1000 1000
449 POL 0 Aleksandra Błońska 9 UKS Żegluj Lublin 72,00 34 52
450 POL 1849 Jacek Lewandowski 11 ŻLKS Poznań 71,00 1000 1000
451 POL 738 Kacper Stęplowski 8 KW LOK Garland Gliwice 71,00 1000 53
452 POL 168 Jędrzej Gabrysa 10 KS AZS UWM Olsztyn 70,00 1000 1000
453 POL 1192 Nikolas Głowacki 11 Wolsztyński klub zeglarski 69,00 1000 1000
454 POL 1912 Hanna Liro 12 KŻ Horn Kraków 68,00 1000 1000
455 POL 0 Ewa Trochimczyk 10 UKŻ Michałowo 68,00 1000 1000
456 POL 1972 Hanna Michaleczko 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 68,00 1000 1000
457 POL 1704 Franciszek Wołyniec 11 UKS Navigo Sopot 67,00 1000 1000
458 POL 0 Jan Styś 10 KW LOK Garland Gliwice 67,00 1000 1000
459 POL 444 Tymon Szkołut 8 UKS Żegluj Lublin 67,00 1000 54
460 POL 1238 Łukasz Kuik 12 Jacht Klub Koszalin 66,00 1000 1000
461 POL 0 Daniel Śmiałowski 10 66,00 1000 1000
462 POL 1004 Wiktor Książynski 10 KŻ Horn Kraków 65,00 1000 1000
463 POL 1873 Zofia Michaleczko 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 65,00 35 1000
464 POL 863 Aleksander Kolman 9 KS AZS UWM Olsztyn 65,00 1000 55
465 POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 12 MKŻ ARKA Gdynia 65,00 1000 1000
466 POL 308 Mikołaj Łukasik 7 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 65,00 1000 56
467 POL 0 Bartosz Dworakowski 10 UKŻ Michałowo 64,00 1000 1000
468 POL 0 Jakub Kusiak 12 UKS Szkwał Złocieniec 64,00 1000 1000
469 POL 959 Jakub Jaworski 9 JK Pogoria 64,00 1000 57
470 POL 1011 Aleksandra Szczepara 8 KŻ Horn Kraków 64,00 1000 58
471 POL 1501 Szymon Barański 10 KS CŻ Szczecin 64,00 1000 1000
472 POL 1066 Franciszek Kosecki 9 CHKŻ Chojnice 63,00 1000 59
473 POL 0 Wiktoria Gobiec 10 UKŻ Michałowo 63,00 1000 1000
474 POL 1044 Leon Kwiatkowski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 63,00 1000 1000
475 POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM Gdynia 63,00 1000 1000
476 POL 522 Jan Rohde 9 SSW MOS IŁAWA 63,00 1000 60
477 POL 704 Krzysztof Łucyk 10 MKŻ ARKA Gdynia 61,00 1000 1000
478 POL 0 Zofia Brdulak 8 KS Spójnia Warszawa 61,00 1000 61
479 POL 1592 Paweł Łoboda 9 OPTI CWM Gdynia 61,00 1000 62
480 POL 0 Piotr Porwoł 10 TS Kuźnia Rybnik 60,00 1000 1000
481 POL 0 Wawrzyniec Gonet 10 KS YACHT CLUB BERGLINE WROCŁAW 60,00 1000 1000
482 POL 0 Patrycja Chiniewicz 10 Klub Żeglarski MUKŻ Bałtyk Mielno 59,00 1000 1000
483 POL 8 Maja Wójcik 9 Wolsztyński klub zeglarski 59,00 1000 63
484 POL 5 Filip Pańczyszyn 10 Wolsztyński klub zeglarski 58,00 1000 1000
485 POL 1493 Marta Sochacka 9 UKS Żeglarz Wrocław 58,00 1000 64
486 POL 1709 Hanna Kusztejko 9 KŻ Horn Kraków 57,00 1000 65
487 POL 3007 Jakub Rozwadowski 11 SKŻ 57,00 1000 1000
488 POL 4 Zofia Jaśniewicz 10 Wolsztyński klub zeglarski 57,00 1000 1000
489 POL 969 Hubert Szulczewski 9 SSW MOS IŁAWA 57,00 1000 66
490 POL 0 Kamila Maziarz 8 KS Energetyk 56,00 36 67
491 POL 0 Michał Godlewski 9 KW LOK Garland Gliwice 56,00 1000 68
492 POL 1158 Karolina Mendyk 8 KN Lider Krakow 55,00 1000 69
493 POL 0 Wiktor Przeździecki 9 KS Spójnia Warszawa 54,00 1000 70
494 POL 1498 Kacper Kryszewski 10 Gdański Klub Żeglarski 54,00 1000 1000
495 POL 630 Maja Szyca 8 LKS Charzykowy 54,00 1000 71
496 POL 1305 Kajetan Stein 10 UKS Yacht Club Sława 54,00 1000 1000
497 POL 0 Mikołaj Kanabus 10 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 54,00 1000 1000
498 POL 1672 Kacper Barszczyk 10 UKS Navigo Sopot 53,00 1000 1000
499 POL 836 Antonina Skóra 8 YKP Kraków 53,00 1000 72
500 POL 0 Zofia Matyszkiewicz 9 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 53,00 1000 73
501 POL 0 Jan Muszynski 10 KS Spójnia Warszawa 52,00 1000 1000
502 POL 1284 Kacper Wojczunalis 9 PSKO 52,00 1000 74
503 POL 4707 Franciszek Zając 9 Gdański Klub Żeglarski 51,00 1000 75
504 POL 1574 Sarah Goetz 12 AZS Poznań 51,00 1000 1000
505 POL 943 Bartek Bilicki 10 SSW MOS IŁAWA 51,00 1000 1000
506 POL 0 Ewa Główka 8 KS Spójnia Warszawa 51,00 1000 76
507 POL 1194 Mikołaj Polarczyk 13 SKŻ DRAWA Drawno 51,00 1000 1000
508 POL 0 Franciszek Krakowczyk 10 KW LOK Garland Gliwice 50,00 1000 1000
509 POL 1528 Alicja Łowicka 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 50,00 1000 1000
510 POL 131 Hugo Skupnik 13 TS Kuznia Rybnik 50,00 1000 1000
511 POL 2038 Zuzanna Teleszyńska 11 SKŻ 50,00 1000 1000
512 POL 1136 Irma Mezei 11 MKS Dwójka Warszawa 49,00 1000 1000
513 POL 673 Martyna Mariak 12 ŻLKS Poznań 48,00 1000 1000
514 POL 1265 Milena Siczek 12 UKS Żegluj Lublin 48,00 37 1000
515 POL 15971 Wiktor Krakowski 10 47,00 1000 1000
516 POL 757 Tadeusz Wiatrowski 8 CHKŻ Chojnice 47,00 1000 77
517 POL 0 Wojciech Styś 10 KW LOK Garland Gliwice 47,00 1000 1000
518 POL 1659 Adam Tomczynski 13 KS ZATOKA Puck 47,00 1000 1000
519 POL 880 Marcel Haufa 8 ŻLKS Poznań 47,00 1000 78
520 POL 0 Franciszek Spakowski 8 KS Spójnia Warszawa 47,00 1000 79
521 POL 1380 Emilia Siekierczak 9 AZS Poznań 46,00 1000 80
522 POL 61 Lila Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46,00 1000 1000
523 POL 1923 Krzysztof Olejnik 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 46,00 1000 1000
524 POL 1319 Nikodem Różanski 9 SSW MOS IŁAWA 46,00 1000 81
525 POL 0 Wojciech Wójcik 10 TS Kuźnia Rybnik 46,00 1000 1000
526 POL 0 Igor Szymczyk 12 MKS Szkuner Myślibórz 45,00 1000 1000
527 POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina 44,00 1000 1000
528 POL 0 Jakub Kamiński 10 UKŻ Siódemka Białystok 44,00 1000 1000
529 POL 0 Zuzanna Gądzikiewicz 10 KSCŻ Szczecin 44,00 1000 1000
530 POL 0 Wojciech Komenda 9 KS Spójnia Warszawa 43,00 1000 82
531 POL 1075 Helena Moritz 8 UKS FIR Warszawa 43,00 1000 83
532 POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43,00 38 1000
533 POL 0 Maksymilian Włuka 10 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 43,00 1000 1000
534 POL 985 Jakub Darkowski 9 SSW MOS IŁAWA 43,00 1000 84
535 POL 2070 Jacek Dyguś 10 MKŻ ARKA Gdynia 42,00 1000 1000
536 POL 137 Gracjan Niczyj 12 UKS Żeglarz Wrocław 42,00 1000 1000
537 POL 1973 Michał Mac 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 41,00 1000 1000
538 POL 2156 Nikolas Urba 12 SEJK Pogoń Szczecin 41,00 1000 1000
539 POL 50 Jagoda Romel 11 MKŻ Żnin 40,00 1000 1000
540 POL 0 Łucja Wołkiewicz 10 KS Spójnia Warszawa 40,00 1000 1000
541 POL 0 Anna Kuczmarska 10 MKS Dwójka Warszawa 39,00 1000 1000
542 POL 1602 Jakub Szmaglinski 12 YKP GDYNIA 38,00 1000 1000
543 POL 1434 Marcin Małota 8 KN Lider Krakow 38,00 1000 85
544 POL 0 Mikołaj Kowalik 10 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 38,00 1000 1000
545 POL 166 Michał Kaczmarek 10 Klub Żeglarski Nysa 38,00 1000 1000
546 POL 2888 Wiktor Arian 13 Sailing Team Rzeszów 38,00 1000 1000
547 POL 0 Emilia Brdulak 6 KS Spójnia Warszawa 38,00 1000 86
548 POL 951 Jakub Kreft 10 KŻ VI-King Człuchów 37,00 1000 1000
549 POL 0 Mikołaj Qu 10 KLUB PORT MECHELINKI 37,00 1000 1000
550 POL 0 Maksymilian Malec 10 OPTI CWM Gdynia 37,00 1000 1000
551 POL 0 Igor Góralczuk 10 UKŻ Siódemka Białystok 37,00 1000 1000
552 POL 1874 Lena Kazan 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 37,00 1000 1000
553 POL 1977 Gabriel Małecki 13 KSCŻ Szczecin 37,00 1000 1000
554 POL 5 Maksymilian Koschel 10 ŻLKS Poznań 37,00 1000 1000
555 POL 1041 Aleksander Milowski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 36,00 1000 1000
556 POL 1972 Katarzyna Płaza 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00 39 1000
557 POL 124 Hubert Staroń 9 KŻ Horn Kraków 36,00 1000 87
558 POL 1873 Jan Bobula 8 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00 1000 88
559 POL 11011 B Norecki 10 KŻ Horn Kraków 35,00 1000 1000
560 POL 0 Grzegorz Maksymowicz 8 KS Spójnia Warszawa 35,00 1000 89
561 POL 0 Borys Matysiak 10 CHKŻ Chojnice 35,00 1000 1000
562 POL 381 Aleksander Lenart 8 UkS Opti Odra Wrocłąw 35,00 1000 90
563 POL 0 Grzegorz Marek 10 KS Energetyk 35,00 1000 1000
564 POL 95 Matylda Młodzianowska 9 AZS Poznań 34,00 1000 91
565 POL 1666 Kinga Rękas 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 34,00 1000 1000
566 POL 585 Michał Trafalski 10 YK Stal Gdynia 34,00 1000 1000
567 POL 1916 Kasia Rusin 13 UKS Navigo Sopot 34,00 1000 1000
568 POL 1221 Julia Padzik 8 OPTI CWM Gdynia 33,00 1000 92
569 POL 0 Wojciech Jankowski 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 33,00 1000 1000
570 POL 648 Bartłomiej Konopka 10 KŻ Horn Kraków 32,00 1000 1000
571 POL 0 Marcel Cichosz 10 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 31,00 1000 1000
572 POL 0 Jakub Zybert 10 OKŻ Olsztyn 31,00 1000 1000
573 POL 272 Bartosz Pluta 10 SEJK Pogon Szczecin 31,00 1000 1000
574 POL 1804 Hanna Burdziej 13 KSW Baltic 31,00 1000 1000
575 POL 1945 Leon Malcher 10 SKŻ SŁAWA 31,00 1000 1000
576 POL 0 Monika Kempinska 10 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 31,00 1000 1000
577 POL 1702 Igor Rózga 8 MKŻ ARKA Gdynia 30,00 1000 93
578 POL 1403 Kacper Kibiersza 9 UKS Navigo Sopot 30,00 1000 94
579 POL 1322 Karol Rak 10 30,00 1000 1000
580 POL 0 Marcel Tyczyński 8 KS Spójnia Warszawa 30,00 1000 95
581 POL 92 Zofia Wołosz 9 SEJK Pogoń Szczecin 29,00 1000 96
582 POL 892 Tynoteusz Bajko 12 MKŻR Marina Hotele 29,00 1000 1000
583 POL 0 Antoni Brzozowski 8 KS Spójnia Warszawa 29,00 1000 97
584 POL 0 Mikołaj Farana 8 UKŻ MORIS PSZCZYNA 29,00 1000 98
585 POL 0 Piotr Muchlado 10 OPTI CWM Gdynia 29,00 1000 1000
586 POL 3 Jagoda Ogiegło 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 29,00 1000 1000
587 POL 1024 Magda Winiarska 11 YKP Kraków 28,00 1000 1000
588 POL 1797 Alicja Maciąg 8 KŻ Horn Kraków 28,00 40 99
589 POL 4705 Filip Różycki 8 Gdański Klub Żeglarski 28,00 1000 100
590 POL 1312 Ignacy Pospieszny 8 AZS Poznań 28,00 1000 101
591 POL 2211 Krzysztof Rysz 9 KN Lider Kraków 27,00 1000 102
592 POL 413 Jan Winkler 9 ŻLKS Poznań 27,00 1000 103
593 POL 0 Martyna Żydzis 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27,00 1000 1000
594 POL 0 Krzysztof Suminski 10 UKS NAD Jieziorkiem 26,00 1000 1000
595 POL 937 Jan Pawłowicz 8 KN Lider Krakow 25,00 1000 104
596 POL 18 Borys Podumis 10 UKS Navigo Sopot 25,00 1000 1000
597 POL 0 Zuzanna Wojciechowska 10 UKS SZKWAŁ Legionowo 25,00 1000 1000
598 POL 1661 Sara Warpas 11 KS ZATOKA Puck 25,00 1000 1000
599 POL 671 Mateusz Krzak 11 ŻLKS Poznań 25,00 1000 1000
600 POL 91 Nikodem Bonk 9 Uks Hals 25,00 1000 105
601 POL 4708 Michał Roman 8 Gdański Klub Zeglarski 24,00 1000 106
602 POL 794 Aleksander Kania 10 ŻLKS Poznań 24,00 1000 1000
603 POL 1 Patrycja Marczak 9 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 24,00 1000 107
604 POL 0 Szymon Wrzosek 8 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 24,00 1000 108
605 POL 3009 Jan Latko 11 Sopocki Klub Żeglarski 24,00 1000 1000
606 POL 0 Mikołaj Niemiec 10 KŻ Horn Kraków 23,00 1000 1000
607 POL 1490 Szymon Góralski 9 SEJK Pogoń Szczecin 23,00 1000 109
608 POL 0 Nikola Wójcik 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23,00 1000 1000
609 POL 1637 Oskar Syłka 9 MKŻ ARKA Gdynia 23,00 1000 110
610 POL 1911 Kajetan Poziemski 10 KŻ Horn Kraków 22,00 1000 1000
611 POL 950 Wojciech Bąk 11 KŻ VI-KING Człuchów 22,00 1000 1000
612 POL 1 Aleksandra Geyer 9 KŻ Horn Kraków 22,00 1000 111
613 POL 4708 Marcin Kraspin 9 22,00 1000 112
614 POL 0 Liwia Lewakowska 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 22,00 1000 1000
615 POL 0 Wiktoria Komada 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 21,00 41 1000
616 POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA 21,00 1000 1000
617 POL 0 Franciszek Wodkowski 10 OPTI CWM Gdynia 20,00 1000 1000
618 POL 1127 Karol Petryniak 8 KŻ Horn Kraków 19,00 1000 113
619 POL 1330 Jakub Zdechlik 8 KŻ Horn Kraków 19,00 1000 114
620 POL 0 Julia Majewska 10 Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 18,00 1000 1000
621 POL 263 Bartosz Baczmaga 12 KS Dobra Marina 18,00 1000 1000
622 POL 3333 Maja Komorowska 8 OPTI CWM Gdynia 18,00 1000 115
623 POL 1656 Lidia Jakubowska 12 KS ZATOKA Puck 17,00 1000 1000
624 POL 139 Maria Nycz 8 PKM LOK POZNAŃ 17,00 1000 116
625 POL 0 Małgorzata Kwaśniewska 10 Sopocki Klub Żeglarski 17,00 1000 1000
626 POL 3008 Tytus Szymborski 11 16,00 1000 1000
627 POL 1872 Oskar Niezabitowski 8 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 15,00 1000 117
628 POL 0 Hanna Duda 10 KLUB PORT MECHELINKI 15,00 1000 1000
629 POL 0 Wiktor Weselak 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14,00 1000 1000
630 POL 0 Bartosz Leżała 11 UKŻ ŚRODA Wielk. 14,00 1000 1000
631 POL 578 Nina Kulka 9 UKS Bryg Wrocław 13,00 1000 118
632 POL 535 Mikołaj Łoboda 7 OPTI CWM Gdynia 12,00 1000 119
633 POL 0 Wiktor Grajek 10 UKŻ ŚRODA Wielk. 11,00 1000 1000
634 POL 0 Patrycja Hebel 10 Baza Mragowo 11,00 1000 1000
635 POL 0 Zofia Glaza 10 OPTI CWM Gdynia 10,00 1000 1000
636 POL 1112 Kamila Gawlik 12 PKM LOK POZNAN 9,00 1000 1000
637 POL 10041 Jakub Trojnar 12 KŻ Horn Kraków 9,00 1000 1000
638 POL 5 Natalia Micewicz 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9,00 1000 120
639 POL 1001 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS IŁAWA 8,00 1000 121
640 POL 0 Anna Steiner 10 7,00 1000 1000
641 POL 1911 Aleksandra Konopka 8 KŻ Horn Kraków 7,00 1000 122
642 POL 1483 Kajetan Linow 10 KŻ Mewa Poznań 6,00 1000 1000
643 POL 1117 Magdalena Laskowska 10 PKM LOK POZNAN 6,00 1000 1000
644 POL 428 Lena Gaweł 9 AZS Poznań 6,00 1000 123
645 POL 0 Szymon Malitowski 10 KW LOK Garland Gliwice 6,00 1000 1000
646 POL 0 Jeremi Ślusarski 11 KŻ Mewa Poznań 5,00 1000 1000
647 POL 0 Adrian Koszewski 10 MKS Dwójka Warszawa 4,00 1000 1000
648 POL 1447 Zofia Kuszewska 7 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 4,00 1000 124
649 POL 1767 Nina Gaweł 7 AZS Poznań 3,00 1000 125
650 POL 0 Maurycy Kosmowski 10 KLUB PORT MECHELINKI 2,00 1000 1000
651 POL 1554 Tymon Przyjemczak 9 KS ZATOKA Puck 2,00 1000 126
652 POL 182 Antoni Grygiel 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2,00 1000 1000
653 POL 0 Martyna Duch 10 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 1,00 1000 1000
654 POL 14 Maksymilian Wierzbowski 12 KŻ Horn Kraków 1,00 1000 1000
655 POL 9 Jakub Bendowski 8 Wolsztyński klub zeglarski 1,00 1000 127
656 POL 0 Adam Szklarz 10 KS Dobra Marina 1,00 1000 1000
657 POL 1535 Jan Budkiewicz 12 UKŻ Trawers Ostrów 1,00 1000 1000
658 POL 0 Mateusz Pyzel 10 UKS Nad Jieziorkiem 1,00 1000 1000
659 GER 8864 Mateusz Chrobak 9 Klub Żeglarski Nysa 1,00 1000 128
660 POL 0 Aleksandra Bącela 10 KS Energetyk 1,00 1000 1000
661 POL 1822 Kinga Koniarek 13 UKŻ Trawers Ostrów 1,00 42 1000
662 POL 18 Magdalena Ziółkowska 7 YKP GDYNIA 1,00 1000 129

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.