Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt
1 POL 1943 Rafał Pogorzelski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1392,50
2 POL 1868 Maksymilian Cymerman 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 1375,50
3 POL 1650 Patryk Kosmalski 16 CHKŻ Chojnice 1365,50
4 POL 2442 Igor Kuczys 15 MKŻ ARKA Gdynia 1353,50
5 POL 1867 Pola Dzik 14 YKP GDYNIA 1332,00
6 POL 1658 Tomasz Lewandowski 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1305,50
7 POL 2072 Gracjan Grzech 15 YKP GDYNIA 1292,50
8 POL 2070 Gustaw Micinski 14 YKP GDYNIA 1290,50
9 POL 1965 Oliwier Urbański 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 1288,00
10 POL 1991 Klara Sobczak 14 CHKŻ Chojnice 1287,00
11 POL 2000 Ignacy Oźminkowski 14 KS Spójnia Warszawa 1287,00
12 POL 2071 Mateusz Gwóźdź 13 YKP GDYNIA 1260,50
13 POL 2552 Maciej Ilinski 14 YKP GDYNIA 1245,00
14 POL 210009 Adam Sokołowski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1228,00
15 POL 1879 Ludwik Grzelak 15 WTW WARSZAWA 1198,50
16 POL 1587 Maciej Panaś 14 YKP GDYNIA 1188,50
17 POL 1947 Agnieszka Pawłowska 15 CHKŻ Chojnice 1180,00
18 POL 1444 Oskar Ponto 14 OPTI CWM Gdynia 1173,50
19 POL 2020 Emila Roszkowska 14 KS Spójnia Warszawa 1165,00
20 POL 1626 Alexander Ponto 14 OPTI CWM Gdynia 1149,00
21 POL 1937 Mikołaj Merkler 14 BAZA Mrągowo 1139,50
22 POL 1827 Ewa Lewandowska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1111,00
23 POL 1915 Filip Fajfer 15 KŻ Horn Kraków 1095,50
24 POL 2030 Jan Turczynowicz 15 KS Spójnia Warszawa 1084,50
25 POL 1661 Jan Gierzynski 14 KS ZATOKA Puck 1031,00
26 POL 1700 Jakub Wiedeheft 15 MKŻ ARKA Gdynia 1013,50
27 POL 2010 Tytus Czajkowski 14 MKŻ ARKA Gdynia 1011,50
28 POL 1981 Joanna Fabisiak 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 999,00
29 POL 1 Jeremi Dąbrowski 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 996,50
30 POL 2044 Wiktor Robaczewski 15 SSW MOS IŁAWA 976,50
31 POL 1936 Mateusz Gigielewicz 13 BAZA Mrągowo 976,00
32 POL 1660 Zuzanna Figel 15 OPTI CWM Gdynia 972,00
33 POL 2082 Piotr Flieger 13 MKŻ ARKA Gdynia 950,50
34 POL 210007 Igor Barcikowski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 948,00
35 POL 1674 Szczepan Damasiewicz 15 JKW Poznań 932,50
36 POL 210008 Bartosz Andrzejak 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 921,50
37 POL 188 Joanna Cymerman 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 917,00
38 POL 1924 Amelia Dziąba 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 916,00
39 POL 1813 Marceli Mierzwicki 15 YKP GDYNIA 915,50
40 POL 1721 Antoni Siwek 15 KS Spójnia Warszawa 912,00
41 POL 1302 Jan Krawczyk 14 CHKŻ Chojnice 907,50
42 POL 2074 Karolina Gała 13 WTW WARSZAWA 896,00
43 POL 1974 Lilly May Niezabitowska 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 895,00
44 POL 8000 Michał Mazurowski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 891,00
45 POL 1923 Krzysztof Olejnik 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 882,00
46 POL 1167 Konrad Dziąba 14 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 880,50
47 POL 1625 Gustaw Ostojewski 16 KS ZATOKA Puck 879,00
48 POL 1891 Marcel Montrymowicz 14 CHKŻ Chojnice 877,50
49 POL 1608 Jakub Kaminski 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 871,50
50 POL 1982 Jan Witkowiak 13 JKW Poznań 869,00
51 POL 1993 Paweł Trella 14 MKŻ ARKA Gdynia 845,00
52 POL 1971 Aleksandra Bobula 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 838,50
53 POL 1712 Jakub Kluk 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 831,50
54 POL 1935 Maciej Mroczek 15 SKŻ SŁAWA 813,50
55 POL 1664 Antoni Pasich 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 813,50
56 POL 1963 Anna Januszewska 16 YK Stal Gdynia 811,50
57 POL 1806 Zuzanna Dominikowska 15 KSW Baltic 797,00
58 POL 1906 Gustaw Kwiek 12 WTW WARSZAWA 797,00
59 POL 1494 Szymon Oleksiuk 14 WTW WARSZAWA 772,00
60 SUI 1840 Maxime Thommen 14 YKP GDYNIA 765,50
61 POL 1807 Weronika Jaroszek 16 KSW Baltic 747,00
62 POL 1930 Barbara Mindak 16 LKS Charzykowy 709,00
63 POL 1999 Jakub Tomczyński 15 KS Spójnia Warszawa 707,50
64 POL 1804 Hanna Burdziej 14 KSW Baltic 696,00
65 POL 2177 Patryk Chełkowski 12 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 690,00
66 POL 2100 Bianka Śledzińska 13 KS Spójnia Warszawa 666,00
67 POL 1881 Filip Miłoszewski 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 640,50
68 POL 1611 Antoni Nazimek 13 JKW Poznań 631,50
69 POL 1978 Patryk Furmanek 13 SSW MOS IŁAWA 626,50
70 POL 2006 Amelia Potejko 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 619,50
71 POL 909 Kacper Walęga 13 KS Spójnia Warszawa 617,50
72 POL 1576 Antoni Sopata 15 AZS Poznań 603,00
73 POL 2062 Leon Gniadek 14 KŻ Horn Kraków 597,00
74 POL 2033 Julia Schmidt 15 OPTI CWM Gdynia 592,00
75 POL 1614 Iga Wielczyk 13 SSW MOS IŁAWA 589,50
76 POL 2075 Paweł Gerłachowski 14 YKP GDYNIA 587,50
77 POL 1348 Maria Konarzewska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 587,00
78 POL 1764 Dominika Ołowiak 14 YKP GDYNIA 586,50
79 POL 2 Bartosz Miziewicz 16 SKŻ SŁAWA 570,00
80 POL 411 Dominika Fajdasz 13 KS Spójnia Warszawa 553,50
81 POL 1747 Juliusz Hebel 15 BAZA Mrągowo 543,00
82 POL 1878 Mateusz Narloch 13 MKŻ ARKA Gdynia 542,00
83 POL 1929 Mateusz Dobrzyński 13 KS Spójnia Warszawa 530,50
84 POL 2068 Kacper Bąk 13 KŻ Horn Kraków 529,00
85 POL 910 Stanisław Konarzewski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 523,50
86 POL 1644 Stanisław Janowicz 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 511,00
87 POL 1949 Laura Szulc 14 CHKŻ Chojnice 502,50
88 POL 2060 Kamil Lenczowski 13 KŻ Horn Kraków 476,00
89 POL 1923 Jakub Dąbek 14 SSW MOS IŁAWA 474,00
90 POL 1903 Tomasz Bendlewski 14 JKW Poznań 469,50
91 POL 8030 Aleksander Hlebowicz 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 462,00
92 POL 1428 Stefan Marciniak 15 AZS POZNAŃ 443,00
93 POL 2025 Mikołaj Łangowski 13 MKS Dwójka Warszawa 421,50
94 POL 1390 Kacper Młodzianowski 13 AZS Poznań 410,00
95 POL 1049 Gabriela Zawal 16 ŻMKS Poznań 394,00
96 POL 1029 Fabian Chodak 16 UKŻ 7 Białystok 393,00
97 POL 1427 Maria Prus-Głowacka 14 AZS Poznań 370,00
98 POL 1908 Marcin Pietrzak 14 WTW WARSZAWA 355,50
99 POL 1759 Jakub Ławicki 16 OPTI CWM Gdynia 346,50
100 POL 1373 Kacper Żywiczka 15 CHKŻ Chojnice 319,50
101 POL 1260 Wojciech Kikmunter 15 CHKŻ Chojnice 318,00
102 POL 1556 Maciej Popłonyk 13 AZS Poznań 298,50
103 POL 1763 Julian Podwalski 13 SSW MOS IŁAWA 297,00
104 POL 1716 Michał Tokarczyk 14 KW LOK Garland Gliwice 292,50
105 POL 1871 Kacper Korcz 16 ŻMKS Poznań 276,00
106 POL 1114 Szymon Szczech 15 SSW MOS IŁAWA 268,50
107 POL 8045 Marcel Woletek 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 257,50
108 POL 1628 Franciszek Borys 15 YKP GDYNIA 253,50
109 POL 1985 Korneliusz Dębiak 15 TKŻ TORUŃ 253,50
110 POL 1834 Lena Sobiech 15 UKS Żegluj Lublin 243,00
111 POL 2206 Urszula Andrian 15 MKS Dwójka Warszawa 238,50
112 POL 1619 Szymon Gąsiorowski 13 YK Stal Gdynia 237,00
113 POL 1884 Dominika Sawicka 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 237,00
114 POL 1739 Jakub Modzalewski 14 ŻMKS Poznań 227,00
115 POL 1959 Michał Koczorowski 13 AZS Poznań 223,50
116 POL 1973 Aleksandra Mac 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 223,00
117 POL 2906 Maciej Karsznia 15 KS ZATOKA Puck 217,50
118 POL 2207 Maciej Reck 14 JKW Poznań 213,00
119 POL 1979 Lilianna Lemke 14 OPTI CWM Gdynia 213,00
120 POL 1460 Aleksandra Jakubowska 14 ŻMKS Poznań 209,00
121 POL 1391 Julia Jędrasik 14 BAZA Mrągowo 204,00
122 POL 1670 Patryk Kukowski 14 KS ZATOKA Puck 183,00
123 POL 2073 Stanisław Wierczyński 14 YKP GDYNIA 169,50
124 POL 1276 Jakub Pawlak 14 OPTI CWM Gdynia 159,00
125 POL 1023 Hanna Koczar 15 Ts Kuznia Rybnik 159,00
126 POL 1525 Hanna Wiszniowska 13 JKW Poznań 158,00
127 POL 1106 Marianna Sienkiewicz 15 MKS Dwójka Warszawa 150,00
128 POL 1907 Michał Terpiłowski 14 WTW WARSZAWA 132,00
129 POL 1596 Kacper Worek 14 YK Stal Gdynia 112,50
130 POL 1970 Maja Krawczyńska 15 OPTI CWM Gdynia 106,50
131 POL 1862 Zuzanna Zielińska 12 YKP GDYNIA 102,00
132 POL 2052 Tomasz Procek 15 KW LOK Garland Gliwice 96,00
133 POL 1850 Ewa Mazur 16 UKS Opti Odra Wrocław 90,00
134 POL 1666 Barbara Malarz 16 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 87,00
135 POL 1165 Jakub Chodak 15 UKŻ 7 Białystok 82,50
136 POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek 13 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 79,50
137 POL 2634 Dominik Popielarz 15 MKŻ Żnin 73,50
138 POL 120 Nina Łypaczewska 15 KW LOK Garland Gliwice 69,00
139 POL 1964 Olga Hanslik 15 KW LOK Garland Gliwice 64,50
140 POL 1230 Pola Wawrzyniak 14 AZS Poznań 58,50
141 POL 1555 Blanka Bobula 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 42,00
142 POL 1965 Oliwia Osadcow 14 KW LOK Garland Gliwice 39,00
143 POL 1723 Łucja Węglowska 15 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 30,00
144 POL 2051 Aleksander Szczygielski 16 KW LOK Garland Gliwice 30,00
145 POL 2101 Mikołaj Bazyli 13 KSW BALTIC 27,00
146 POL 1745 Tomasz Gajda 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 27,00
147 POL 1825 Michał Gonciarz 14 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 22,00
148 POL 1106 Dominika Raszka 14 MKS Dwójka Warszawa 19,00
149 POL 999 Joanna Kiełczewska 15 JKW Poznań 19,00
150 POL 1805 Michał Jaroszek 12 KSW Baltic 7,00
151 POL 1532 Hanna Okularczyk 15 KW LOK Garland Gliwice 6,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.