Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat 9
1 POL 0 Alexander Ponto 14 OPTI CWM Gdynia 664,00 1000
2 POL 0 Mateusz Gwóźdź 13 YKP GDYNIA 663,00 1000
3 POL 0 Paweł Trella 14 MKŻ ARKA Gdynia 662,00 1000
4 POL 2119 Amelia Potejko 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 662,00 1000
5 POL 1017 Mateusz Gigielewicz 13 BAZA Mrągowo 662,00 1000
6 POL 1106 Jakub Kluk 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 657,00 1000
7 POL 0 Gustaw Kwiek 12 WTW WARSZAWA 653,00 1000
8 POL 0 Ludwik Grzelak 15 WTW WARSZAWA 651,00 1000
9 POL 111 Ewa Lewandowska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 648,00 1000
10 POL 1768 Lilly May Niezabitowska 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 647,00 1000
11 POL 893 Marceli Mierzwicki 15 YKP GDYNIA 643,00 1000
12 POL 423 Patryk Chełkowski 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 640,00 1000
13 POL 0 Aleksandra Bobula 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 639,00 1000
14 POL 901 Dominika Fajdasz 13 KS Spójnia Warszawa 630,00 1000
15 POL 791 Hanna Burdziej 14 MKŻ OPTI 630,00 1000
16 POL 1500 Mikołaj Łangowski 13 MKS Dwójka Warszawa 628,00 1000
17 POL 0 Wiktor Wojtas 15 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 627,00 1000
18 POL 4 Leon Gniadek 14 KŻ Horn Kraków 624,00 1000
19 POL 1328 Antoni Lipinski 12 LKS Charzykowy 622,00 1000
20 POL 0 Szymon Oleksiuk 14 WTW WARSZAWA 622,00 1000
21 POL 0 Szymon Gąsiorowski 13 YK Stal Gdynia 621,00 1000
22 POL 1766 Alicja Tutkowska 11 YK Stal Gdynia 620,00 1
23 POL 2019 Dominika Ołowiak 14 YKP GDYNIA 620,00 1000
24 POL 0 Janka Dmochowska 12 MKŻ ARKA Gdynia 618,00 1000
25 POL 15861 Tytus Czajkowski 14 KST Elektryk Grudziądz 613,00 1000
26 POL 1928 Karolina Gała 13 WTW WARSZAWA 611,00 1000
27 POL 0 Korneliusz Dębiak 15 TKŻ TORUŃ 610,00 1000
28 POL 0 Jeremi Szczukowski 12 CHKŻ Chojnice 609,00 1000
29 POL 1023 Mateusz Narloch 13 MKŻ ARKA Gdynia 608,00 1000
30 POL 1670 Jacek Kalinowski 12 UKS Żeglarz Wrocław 607,00 1000
31 POL 0 Marcin Pietrzak 14 WTW WARSZAWA 607,00 1000
32 POL 1826 Stanisław Wierczyński 14 YKP GDYNIA 605,00 1000
33 POL 2002 Bianka Śledzińska 13 KS Spójnia Warszawa 593,00 1000
34 POL 1273 Jakub Pawlak 14 OPTI CWM Gdynia 590,00 1000
35 POL 0 Igor Wierzbowski 11 KŻ Horn Kraków 587,00 2
36 POL 0 Maria Suchocka 12 MKŻ ARKA Gdynia 580,00 1000
37 POL 308 Michał Jaroszek 12 MKŻ OPTI 578,00 1000
38 POL 0 Bartosz Bojarski 15 KŻ VI-King Człuchów 573,00 1000
39 POL 937 Patryk Furmanek 13 SSW MOS IŁAWA 572,00 1000
40 POL 1535 Mateusz Dobrzyński 14 KS Spójnia Warszawa 571,00 1000
41 POL 2207 Joanna Lichwa 16 KN Lider Kraków 569,00 1000
42 POL 0 Jakub Tomczyński 14 KS Spójnia Warszawa 566,00 1000
43 POL 0 Michał Terpiłowski 14 WTW WARSZAWA 563,00 1000
44 POL 1597 Kacper Walęga 13 KS Spójnia Warszawa 556,00 1000
45 POL 226 Małgorzata Figel 12 OPTI CWM Gdynia 555,00 1000
46 POL 844 Stanisław Janowicz 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 553,00 1000
47 POL 1 Borys Jarnot-Bałuszek 13 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 552,00 1000
48 POL 0 Michał Skawinski-Kornik 11 WTW WARSZAWA 547,00 3
49 POL 2906 Jakub Dąbek 14 SSW MOS IŁAWA 547,00 1000
50 POL 1 Maria Konarzewska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 546,00 1000
51 POL 0 Lena Sobiech 15 UKS Żegluj Lublin 546,00 1000
52 POL 0 Oliwia Krajewska 13 YKP GDYNIA 545,00 1000
53 POL 0 Igor Rudek 12 MKŻ ARKA Gdynia 541,00 1000
54 POL 1365 Piotr Flieger 13 MKŻ ARKA Gdynia 531,00 1000
55 POL 1998 Magdalena Skórnóg 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 520,00 1000
56 POL 1051 Lidia Łukasik 11 UKS Żegluj Lublin 520,00 4
57 POL 2041 Filip Jarosiewicz 12 OPTI CWM Gdynia 512,00 1000
58 POL 1037 Michał Koczorowski 13 AZS POZNAŃ 510,00 1000
59 POL 953 Danuta Grudzień 12 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 510,00 1000
60 POL 346 Michał Gonciarz 14 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 510,00 1000
61 POL 58 Aleksandra Mac 14 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 508,00 1000
62 POL 1288 Alek Kuderski 14 WTW WARSZAWA 503,00 1000
63 POL 1636 Alexander Wentzel 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 501,00 1000
64 POL 1805 Mikołaj Bazyli 13 Jacht Klub Koszalin 500,00 1000
65 POL 146 Marcel Bisewski 13 YKP GDYNIA 500,00 1000
66 POL 0 Wiktor Ciołkowski 16 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 498,00 1000
67 POL 1765 Igor Wójcik 12 YK Stal Gdynia 498,00 1000
68 POL 1932 Kaja Śledzińska 11 KS Spójnia Warszawa 488,00 5
69 POL 187 Maciej Wójcik 14 TS Kuźnia Rybnik 487,00 1000
70 POL 0 Magdalena Guszcza 13 WTW WARSZAWA 487,00 1000
71 POL 1862 Maja Krawczyńska 15 OPTI CWM Gdynia 486,00 1000
72 POL 0 Pola Schmidt 13 OPTI CWM Gdynia 477,00 1000
73 POL 1902 Kamil Stemplewski 13 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 475,00 1000
74 POL 1422 Franciszek Borys 15 YKP GDYNIA 471,00 1000
75 POL 777 Hanna Ługowska 13 WTW WARSZAWA 470,00 1000
76 POL 0 Antonina Ołowiak 12 YKP GDYNIA 468,00 1000
77 POL 528 Lilianna Lemke 14 OPTI CWM Gdynia 467,00 1000
78 POL 1638 Maja Kwiek 11 WTW WARSZAWA 465,00 6
79 POL 1977 Zuzanna Rodzeń 14 MKŻ ARKA Gdynia 464,00 1000
80 POL 1254 Bartosz Dąbrowski 14 UKŻ 7 Białystok 461,00 1000
81 POL 954 Jakub Miszczak 14 KS Spójnia Warszawa 461,00 1000
82 POL 1332 Alicja Michalewska 11 SSW MOS IŁAWA 460,00 7
83 POL 1574 Kacper Bąk 13 KŻ Horn Kraków 460,00 1000
84 POL 0 Zuzanna Ołowiak 13 YKP GDYNIA 458,00 1000
85 POL 0 Jakub Pietrzak 13 OPTI CWM Gdynia 457,00 1000
86 POL 1515 Piotr Grabski 13 YC Zefir Drakkar Poraj 452,00 1000
87 POL 1767 Miłosz Michalak 13 YKP GDYNIA 448,00 1000
88 POL 7721 Rafał Górski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 447,00 1000
89 POL 1891 Piotr Hofman 15 KW LOK Garland Gliwice 445,00 1000
90 POL 1238 Karolina Tomczyk 14 TS Kuźnia Rybnik 442,00 1000
91 POL 0 Oliwia Osadcow 14 KW LOK Garland Gliwice 442,00 1000
92 POL 1325 Adam Turczynowicz 13 KS Spójnia Warszawa 440,00 1000
93 POL 1701 Filip Olszewski 12 KS Spójnia Warszawa 440,00 1000
94 POL 2555 Jakub Szczepanski 12 LKS Charzykowy 438,00 1000
95 POL 1499 Krystyna Szpor 12 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 437,00 1000
96 POL 0 Aleksander Szczygielski 16 KW LOK Garland Gliwice 436,00 1000
97 POL 950 Paulina Rutkowska 13 YKP GDYNIA 435,00 1000
98 POL 1660 Lena Cituk 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 432,00 8
99 POL 1444 Malina Pietrzak 11 WTW WARSZAWA 430,00 9
100 POL 0 Zofia Kucharska 12 OPTI CWM Gdynia 426,00 1000
101 POL 0 Fabian Kocięda 11 OPTI CWM Gdynia 426,00 10
102 POL 2003 Patryk Kukowski 14 KS Zatoka Puck 424,00 1000
103 POL 1071 Maja Cituk 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 420,00 11
104 POL 1194 Jan Witkowiak 13 JKW Poznań 418,00 1000
105 POL 125 Maksymilian Kruczyński 12 AZS POZNAŃ 417,00 1000
106 POL 1865 Tymon Wiatrowski 12 CHKŻ Chojnice 416,00 1000
107 POL 0 Piotr Raszczyk 13 UKŻ Pisz 412,00 1000
108 POL 0 Sara Wiśniewska 13 TKŻ TORUŃ 412,00 1000
109 POL 932 Barbara Malarz 16 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 412,00 1000
110 POL 2020 Jan Klinicki 11 SSW MOS IŁAWA 404,00 12
111 POL 0 Andrzej Nowakowski 14 MKS Dwójka Warszawa 403,00 1000
112 POL 139 Mileny Materny 14 UKS Zalew Kielce 400,00 1000
113 POL 1428 Miłosz Samek 13 KSCŻ Szczecin 397,00 1000
114 POL 0 Filip Lenart 13 UKS Opti Odra Wrocław 395,00 1000
115 POL 670 Robert Szymański 15 TS Kuźnia Rybnik 393,00 1000
116 POL 0 Krzysztof Olejnik 13 JKW Poznań 393,00 1000
117 POL 1566 Antoni Nazimek 13 JKW Poznań 392,00 1000
118 POL 238 Dominika Raszka 14 MKS Dwójka Warszawa 388,00 1000
119 POL 1516 Antoni Kużminski 12 BAZA Mrągowo 386,00 1000
120 POL 0 Aleksandra Szulska 13 OPTI CWM Gdynia 385,00 1000
121 POL 0 Łucja Węglowska 15 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 383,00 1000
122 POL 88 Jeremi Dąbrowski 13 KSCŻ Szczecin 378,00 1000
123 POL 1262 Michał Biedalak 13 JKW Poznań 377,00 1000
124 POL 0 Nina Łypaczewska 15 KW LOK Garland Gliwice 377,00 1000
125 POL 124 Karolina Gajdzinska 13 AZS POZNAŃ 376,00 1000
126 POL 0 Kornelia Dobaczewska 13 MKŻ Żnin 376,00 1000
127 POL 412 Apolonia Malańska 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 375,00 1000
128 POL 9781 Natalia Nadrzewia 13 UKS Zalew Kielce 373,00 1000
129 POL 927 Franciszek Mikulski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 372,00 1000
130 POL 1260 Michał Maziarka 13 UKS Navigo Sopot 372,00 1000
131 POL 0 Michalina Pawelczyk 12 MKS Dwójka Warszawa 371,00 1000
132 POL 4000 Oliwia Dróżyńska 14 TKŻ TORUŃ 366,00 1000
133 POL 1849 Iga Marcisz 14 TS Kuźnia Rybnik 366,00 1000
134 POL 1249 Mateusz Buło 14 BAZA Mrągowo 365,00 1000
135 POL 244 Hanna Wiszniowska 13 JKW Poznań 363,00 1000
136 POL 257 Hugo Marciniak 14 JKW Poznań 359,00 1000
137 POL 0 Miłosz Gabryszewski 12 UKS Żeglarz Wrocław 359,00 1000
138 POL 822 Jakub Marciniak 13 MKŻ OPTI 355,00 1000
139 POL 3007 Teresa Masztalerz 12 TKŻ TORUŃ 355,00 1000
140 POL 1482 Iga Wielczyk 13 SSW MOS IŁAWA 348,00 1000
141 POL 0 Aleksander Bury 13 YC Bergline Wrocław 348,00 1000
142 POL 830 Marta Richert 12 MKŻ ARKA Gdynia 347,00 1000
143 POL 0 Jakub Korga 14 MKŻ Żnin 346,00 1000
144 POL 1759 Jan Paciorek 14 UKS SZKWAŁ Legionowo 344,00 1000
145 POL 1350 Natalia Ziółkowska 11 YKP GDYNIA 344,00 13
146 POL 188 Zofia Czerniawska 14 YK Stal Gdynia 342,00 1000
147 POL 1593 Sylwia Fryziak 14 UKS SZKWAŁ Legionowo 341,00 1000
148 POL 1228 Maksymilian Kabat 12 CHKŻ Chojnice 339,00 1000
149 POL 0 Karol Głąbik 15 KW LOK Garland Gliwice 337,00 1000
150 POL 1388 Kamil Lenczowski 13 KŻ Horn Kraków 335,00 1000
151 POL 19141 Karolina Jałoszyńska 12 Klub Żeglarski Nysa 333,00 1000
152 POL 1209 Filip Kurczewski 15 MKŻ Żnin 328,00 1000
153 POL 1525 Rafał Małota 10 KN Lider Kraków 325,00 14
154 POL 222 Hubert Łobaczewski 13 YKP GDYNIA 325,00 1000
155 POL 1450 Konrad Wlazłowski 13 YKP GDYNIA 321,00 1000
156 POL 0 Jan Macugowski 13 KŻ VI-KING Człuchów 321,00 1000
157 POL 0 Julia Wróblewska 12 MKŻ ARKA Gdynia 319,00 1000
158 POL 1333 Michał Kuchtyn 11 UKS Bryg Wrocław 315,00 15
159 POL 1361 Iwo Reński 13 YKP GDYNIA 315,00 1000
160 POL 1800 Jan Karnowski 12 KS Spójnia Warszawa 313,00 1000
161 POL 0 Michał Paciorek 14 UKS SZKWAŁ Legionowo 313,00 1000
162 POL 2200 Wiktor Pawłowski 11 CHKŻ Chojnice 310,00 16
163 POL 411 Krzysztof Szczodrowska 13 CHKŻ Chojnice 309,00 1000
164 POL 1669 Michał Krzemiński 14 UKS SZKWAŁ Legionowo 307,00 1000
165 POL 0 Maciej Żmijewski 13 MKŻ ARKA Gdynia 306,00 1000
166 POL 0 Krzysztof Bruski 13 OPTI CWM Gdynia 305,00 1000
167 POL 1778 Mateusz Kluczka 12 UKS OPTI ODRA WROCŁAW 305,00 1000
168 POL 0 Magdalena Śnieżek 15 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 302,00 1000
169 POL 2605 Patrycja Kurpiewska 13 MKS Dwójka Warszawa 302,00 1000
170 POL 0 Franciszek Niwicki 13 KŻ Horn Kraków 302,00 1000
171 POL 1756 Iwona Wysocka 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 301,00 1000
172 POL 0 Igor Kawałko 11 OPTI CWM Gdynia 299,00 17
173 POL 0 Alicja Łowicka 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 299,00 1000
174 POL 1201 Mateusz Gąsiorowski 11 YK Stal Gdynia 299,00 18
175 POL 1 Oskar Hawliczek 13 KS Spójnia Warszawa 299,00 1000
176 POL 1306 Żaneta Bonin 16 KŻ VI-King Człuchów 297,00 1000
177 POL 0 Jan Doniec 14 KŻ Horn Kraków 296,00 1000
178 POL 1261 Maciej Ilnicki 14 CHKŻ Chojnice 296,00 1000
179 POL 0 Julia Kozubowicz 14 TS Kuźnia Rybnik 295,00 1000
180 POL 1835 Stanisław Wojda 12 JKW Poznań 293,00 1000
181 POL 1285 Natalia Burczyńska 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 293,00 1000
182 POL 411 Zuzanna Zielinska 12 MKŻ Żnin 292,00 1000
183 POL 1776 Antoni Kiliszek 12 MKS Dwójka Warszawa 291,00 1000
184 POL 1812 Bolesław Nesterowicz 12 UKŻ Pisz 290,00 1000
185 POL 1348 Jakub Jabłonski 12 MKŻ ARKA Gdynia 289,00 1000
186 POL 1620 Artur Zakrzewski 14 JKW Poznań 287,00 1000
187 POL 0 Zachary Tylkowski 14 ŻMKS Poznań 282,00 1000
188 POL 29 Blanka Bobula 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 280,00 19
189 POL 1600 Nawojka Ślusarska 15 KŻ Mewa Poznań 280,00 1000
190 POL 0 Filip Kawałko 13 OPTI CWM Gdynia 280,00 1000
191 POL 925 Maksymilian Kowalczyk 13 KŻ Horn Kraków 278,00 1000
192 POL 5119 Jakub Oblonk 12 TS Kuźnia Rybnik 277,00 1000
193 POL 102 Jan Suchocki 11 MKŻ ARKA Gdynia 274,00 20
194 POL 1014 Mikołaj Strupinski 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 273,00 21
195 POL 486 Julia Kaczmarska 10 YC Bergline Wrocław 270,00 22
196 POL 0 Kuba Matysik 13 YKP Kraków 263,00 1000
197 POL 0 Maciej Cękała 14 SEJK Pogoń Szczecin 262,00 1000
198 POL 1873 Rafał Balicki 10 UKS Żeglarz Wrocław 261,00 23
199 POL 0 Zofia Derwich 16 Wolsztyński Klub Żeglarski 260,00 1000
200 POL 1244 Marcel Skubański 13 Klub Żeglarski Nysa 258,00 1000
201 POL 1448 Nikola Materny 16 UKS Zalew Kielce 258,00 1000
202 POL 1497 Zofia Suszko 11 UKS FIR Warszawa 256,00 24
203 POL 0 Konrad Ciernia 12 KŻ Horn Kraków 256,00 1000
204 POL 744 Alicja Koczorowski 11 AZS POZNAŃ 255,00 25
205 POL 0 Piotr Śmieja 14 YKP GDYNIA 254,00 1000
206 POL 800 Piotr Rodziewicz 12 UKS Navigo Sopot 253,00 1000
207 POL 1016 Mikołaj Grudzień 12 UKS Żegluj Lublin 253,00 1000
208 POL 1528 Gabriela Fajdasz 13 KS Spójnia Warszawa 251,00 1000
209 POL 105 Jan Fuk 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 248,00 1000
210 POL 1763 Julian Podwalski 13 SSW MOS IŁAWA 246,00 1000
211 POL 1941 August Sobczak 10 MKS Dwójka Warszawa 245,00 26
212 POL 170 Aleksander Daniszewsk 12 UKS Navigo Sopot 245,00 1000
213 POL 1830 Wiktor Polaczek 12 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 244,00 1000
214 POL 1692 Antoni Rachuła 13 ŻLKS Poznań 243,00 1000
215 POL 1561 Adam Rutkowski 12 KS Spójnia Warszawa 242,00 1000
216 POL 2040 Bartłomiej Wrzosek 11 KŻ Horn Kraków 241,00 27
217 POL 1391 Franciszek Siwek 11 KS Spójnia Warszawa 240,00 28
218 POL 1077 Maria Majchrzycka 14 ŻLKS Poznań 238,00 1000
219 POL 1759 Joanna Dyja 13 WTW WARSZAWA 238,00 1000
220 POL 270 Julia Walus 13 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 238,00 1000
221 POL 0 Krzysztof Ciborowski 11 K.S. Spójnia Warszawa 237,00 29
222 POL 2030 Maria Rytecka 13 SKŻ 234,00 1000
223 POL 0 Natalia Krawczyńska 12 OPTI CWM Gdynia 234,00 1000
224 POL 1136 Matylda Brelinska 12 MKŻ Żnin 233,00 1000
225 POL 71 Marek Mazur 14 UKS Opti Odra Wrocław 233,00 1000
226 POL 413 Wiktor Gmys 13 CHKŻ Chojnice 232,00 1000
227 POL 1230 Bartosz Luśnia 14 KSCŻ Szczecin 230,00 1000
228 POL 1319 Magdalena Rejniak 14 UKS SZKWAŁ Legionowo 230,00 1000
229 POL 0 Hanna Sadecka 14 TKŻ TORUŃ 228,00 1000
230 POL 3 Hanna Michaleczko 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 227,00 1000
231 POL 1626 Anna Witczak 14 ŻLKS Poznań 224,00 1000
232 POL 0 Radosław Gałecki 12 KS Energetyk 224,00 1000
233 POL 1550 Angelina Zubel 12 MKŻ Żnin 223,00 1000
234 POL 1053 Kacper Warywoda 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 221,00 1000
235 POL 1876 Maciej Małachowski 15 UKŻ 7 Białystok 221,00 1000
236 POL 1599 Pola Petrykowska 12 UKS SZKWAŁ Legionowo 221,00 1000
237 POL 1897 Natasha Anolik 12 OPTI CWM Gdynia 221,00 1000
238 POL 0 Piotr Węgrzynski 16 YC Zefir Drakkar Poraj 220,00 1000
239 POL 0 Gustaw Zalewski 11 TKŻ TORUŃ 218,00 30
240 POL 0 Michał Kuczmarski 2 MKS Dwójka Warszawa 217,00 31
241 POL 2022 Natasza Urbaniak 13 AZS POZNAŃ 217,00 1000
242 POL 1848 Hubert Bałdyga 13 BAZA Mrągowo 217,00 1000
243 POL 1659 Julia Maziarz 12 KS Energetyk 216,00 1000
244 POL 479 Szymon Małachowski 12 UKŻ 7 Białystok 215,00 1000
245 POL 0 Agnieszka Zadora 14 UKS Żegluj Lublin 213,00 1000
246 POL 1290 Maciej Placzke 12 UKS FIR Warszawa 212,00 1000
247 POL 1757 Zuzanna Widomska 10 TS Kuźnia Rybnik 212,00 32
248 POL 919 Alicja Wróblewska 11 MKŻ ARKA Gdynia 212,00 33
249 POL 0 Aleksandra Mańkowska 13 TKŻ TORUŃ 210,00 1000
250 POL 1907 Jakub Wegiera 12 UKS FIR Warszawa 210,00 1000
251 POL 1708 Weronika Maciejczuk 12 UKŻ 7 Białystok 209,00 1000
252 POL 998 Klara Matysik 13 YKP Kraków 207,00 1000
253 POL 1364 Hanna Korsak 12 MKS Dwójka Warszawa 207,00 1000
254 POL 175 Maciej Dudek 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 206,00 34
255 POL 1390 Szymon Szykowny 14 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 205,00 1000
256 POL 0 Antoni Szyca 13 LKS Charzykowy 204,00 1000
257 POL 1348 Antoni Osiński 12 TKŻ TORUŃ 204,00 1000
258 POL 1334 Michał Błotniak 15 MKS Szkuner Myślibórz 203,00 1000
259 POL 1185 Radosław Parzych 13 BAZA Mrągowo 201,00 1000
260 POL 1879 Witold Onisk 12 UKS FIR Warszawa 199,00 1000
261 POL 2010 Natalia Chojnowska 11 SSW MOS IŁAWA 198,00 35
262 POL 991 Mateusz Balicki 12 UKS Żeglarz Wrocław 197,00 1000
263 POL 0 Remigiusz Dzierbun 15 SKŻ DRAWA Drawno 196,00 1000
264 POL 1349 Michał Jankowski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 196,00 1000
265 POL 0 Zuzanna Zasada 12 KS Zatoka Puck 196,00 1000
266 POL 2634 Ola Szczepanska 15 KN Lider Kraków 196,00 1000
267 POL 0 Anastazja Pastuszka 12 UKŻ Pisz 193,00 1000
268 POL 1591 Katarzyna Wajdowska 14 KŻ Horn Kraków 192,00 1000
269 POL 1140 Karol Rusin 12 KW LOK Garland Gliwice 192,00 1000
270 POL 1114 Max Berliński 12 YKP GDYNIA 190,00 1000
271 POL 1276 Zuzanna Bącela 12 KS E nergetyk 190,00 1000
272 POL 1906 Jakub Kosowski 11 UKS FIR Warszawa 190,00 36
273 POL 1 Alicja Sobota 12 YC Zefir Drakkar Poraj 189,00 1000
274 POL 1653 Ewa Czapla 12 UKS Żegluj Lublin 188,00 1000
275 POL 673 Ignacy Rojek 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 188,00 1000
276 POL 0 Jan Kamieński 12 PKM LOK POZNAŃ 184,00 1000
277 POL 1873 Mateusz Grabowski 10 LKS Charzykowy 183,00 37
278 POL 1923 Hanna Gronek 15 Jacht Klub Koszalin 183,00 1000
279 POL 1655 Jan Sawicki 10 PKM LOK POZNAŃ 183,00 38
280 POL 1089 Michał Urbaniak 13 CHKŻ Chojnice 182,00 1000
281 POL 13 Damian Sobota 14 YC Zefir Drakkar Poraj 181,00 1000
282 POL 1935 Kordian Kreft 15 KS Zatoka Puck 179,00 1000
283 POL 1376 Szymon Rossa 12 ŻMKS Poznań 178,00 1000
284 POL 1834 Wanda Szylinska 13 KSCŻ Szczecin 177,00 1000
285 POL 966 Bartosz Marek 12 KS Energetyk 176,00 1000
286 POL 2008 Oscar Wielczyk 11 SSW MOS IŁAWA 175,00 39
287 POL 1028 Kinga Rękas 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 175,00 1000
288 POL 1981 Ola Zaporowska 12 KS Energetyk 175,00 1000
289 POL 1868 Maciej Cymerman 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 173,00 1000
290 POL 1185 Hanna Borkowska 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 171,00 40
291 POL 0 Filip Noszczynski 13 MKŻ ARKA Gdynia 170,00 1000
292 POL 1829 Igor Gruszczyński 11 UKS Yacht Club Sława 170,00 41
293 POL 1943 Kajetan Marszałek 14 MKS Szkuner Myślibórz 169,00 1000
294 POL 490 Michał Karnacewicz 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 168,00 42
295 POL 1245 Tymon Mika 12 KŻ Horn Kraków 168,00 1000
296 POL 1611 Michał Mac 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 168,00 43
297 POL 938 Dominika Grala 12 MOS Pisz 167,00 1000
298 POL 1528 Jakub Daniliuk 2 Nauticus Yacht Club Olsztyn 166,00 44
299 POL 0 Zofia Michaleczko 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 163,00 45
300 POL 0 Paweł Sikora 14 PKM LOK POZNAŃ 162,00 1000
301 POL 1 Michał Józwik 12 KS Energetyk 162,00 1000
302 POL 1819 Kacper Hodun 13 KS Spójnia Warszawa 162,00 1000
303 POL 0 Kajetan Kaska 13 KSCŻ Szczecin 162,00 1000
304 POL 0 Jakub Modzalewski 14 ŻMKS Poznań 162,00 1000
305 POL 1286 Krzysztof Ołowiak 10 YKP GDYNIA 160,00 46
306 POL 988 Jakub Piesiewicz 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 158,00 1000
307 POL 920 Maciej Banaszak 13 AZS Poznań 157,00 1000
308 POL 1272 Aleksandra Kuczyńska 15 UKS Bryg Wrocław 156,00 1000
309 POL 1284 Jakub Lipowski 11 KŻ Horn Kraków 156,00 47
310 POL 1752 Alicja Bujas 15 KN Lider Kraków 155,00 1000
311 POL 0 Wiktor Matwiejuk 15 UKS Żegluj Lublin 155,00 1000
312 POL 2000 Eliza Kołtak 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 155,00 1000
313 POL 2031 Igor Grzelak 11 WTW WARSZAWA 154,00 48
314 POL 0 Joanna Kiełczewska 15 JKW Poznań 154,00 1000
315 POL 0 Eryk Rózga 12 MKŻ ARKA Gdynia 153,00 1000
316 POL 0 Igor Tomczyk 13 TS Kuźnia Rybnik 153,00 1000
317 POL 1546 Marcin Staniewicz 16 Jacht Klub Koszalin 151,00 1000
318 POL 345 Miłosz Siekacz 13 MOSW CHOSZCZNO 149,00 1000
319 POL 1964 Stanisław Radojewski 12 JKW Poznań 148,00 1000
320 POL 1488 Aleksandra Borucka 12 AZS Poznań 147,00 1000
321 POL 1548 Oliwia Siedlewska 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 147,00 49
322 POL 1480 Stanisław Maik 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 147,00 1000
323 POL 1703 Jan Zaporowski 12 KS Energetyk 146,00 1000
324 POL 5 Stanisław Grocholewski 13 AZS POZNAŃ 146,00 1000
325 POL 1664 Paweł Szota 14 Klub Żeglarski Nysa 146,00 1000
326 POL 1220 Natalia Krysta 12 UKS Wiking Zarzecze 145,00 1000
327 POL 1251 Szymon Rozum 13 MKS Dwójka Warszawa 145,00 1000
328 POL 0 Alicja Żuber 12 KS AZS UWM Olsztyn 144,00 1000
329 POL 1945 Igor Szymczyk 13 MKS Szkuner Myślibórz 141,00 1000
330 POL 7521 Tymoteusz Wysocki 12 OKŻ Olsztyn 140,00 1000
331 POL 1423 Zofia Pospieszna 11 AZS POZNAŃ 140,00 50
332 POL 1874 Justyna Jurkowska 12 MKŻ Żnin 139,00 1000
333 POL 1601 Martyna Duch 12 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 138,00 1000
334 POL 1614 Roch Dmuchowski 12 SSW MOS IŁAWA 138,00 1000
335 POL 0 Joanna Michalska 11 UKS Yacht Club Sława 138,00 51
336 POL 1351 Andrzej Nycz 12 PKM LOK POZNAŃ 138,00 1000
337 POL 974 Maria Kisłowska 14 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 137,00 1000
338 POL 1070 Mikołaj Czałbowski 10 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 136,00 52
339 POL 237 Konstanty Podwojski 12 KS Energetyk 136,00 1000
340 POL 1673 Malwina Kowalczyk 12 JK Pogoria 135,00 1000
341 POL 1603 Maciej Chybiński 13 UKS Żeglarz Wrocław 135,00 1000
342 POL 395 Marta Chomik 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 132,00 1000
343 POL 0 Tomasz Gajda 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 132,00 1000
344 POL 62 Dominika Sawicka 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 131,00 1000
345 POL 1549 Filip Oleszczyk 12 MKŻR Marina Hotele 131,00 1000
346 POL 1769 Emil Siwko 15 UKS Żegluj Lublin 131,00 1000
347 POL 1498 Mateusz Smolakowski 13 UKS Opti Odra Wrocław 130,00 1000
348 POL 1506 Aleksandra Kolman 15 KS AZS UWM Olsztyn 129,00 1000
349 POL 2007 Róża Stolarska 13 UKS SZKWAŁ Legionowo 129,00 1000
350 POL 20 Anna Stanula 12 KŻ Horn Kraków 128,00 1000
351 POL 1267 Zuzanna Reszka 13 MKŻ ARKA Gdynia 127,00 1000
352 POL 0 Mariusz Wiercioch 13 KŻ Horn Kraków 127,00 1000
353 POL 6 Emilia Maziarz 12 KS Energetyk 126,00 1000
354 POL 1592 Szymon Maruszczak 12 OKŻ Olsztyn 126,00 1000
355 POL 1953 Amelia Kwiatkowska 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 125,00 1000
356 POL 1676 Filip Nowosad 12 Klub Narciarski Lider 125,00 1000
357 POL 1278 Jakub Rozwadowski 12 SKŻ 124,00 1000
358 POL 9 Sarah Goetz 13 AZS POZNAŃ 123,00 1000
359 POL 0 Aniela Graczyk 12 OKŻ Olsztyn 123,00 1000
360 POL 0 Stanisław Gałuszka 14 UKŻ Pisz 122,00 1000
361 POL 1594 Zuzanna Teleszyńska SKŻ 122,00 53
362 POL 0 Szymon Smyczek 14 TS Kuźnia Rybnik 122,00 1000
363 POL 1111 Robert Berliński 14 YKP GDYNIA 122,00 1000
364 POL 145 Oskar Sawicki 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 121,00 1000
365 POL 0 Nikolas Urba 13 SEJK Pogoń Szczecin 121,00 1000
366 POL 0 Aleksandra Zastawna 12 MKŻ ARKA Gdynia 121,00 1000
367 POL 1702 Franciszek Wołyniec 12 UKS Navigo Sopot 120,00 1000
368 POL 1884 Jermiasz Konieczny 11 ŻLKS Poznań 120,00 54
369 POL 1650 Zuzanna Zielińska 12 YKP GDYNIA 120,00 1000
370 POL 1373 Danuta Wilska 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120,00 55
371 POL 0 Jakub Kaplita 14 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 120,00 1000
372 POL 1226 Amelia Tram 13 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 120,00 1000
373 POL 969 Paweł Piankowski 12 YKP GDYNIA 120,00 1000
374 POL 57 Natan Gnutek 11 KŻ Horn Kraków 119,00 56
375 POL 1940 Fryderyk Julke 11 SKŻ 119,00 57
376 POL 1402 Jagoda Romel 12 MKŻ Żnin 118,00 1000
377 POL 186 Kacper Kibiersza 10 UKS Navigo Sopot 117,00 58
378 POL 1910 Klara Piotrowska 11 WTW WARSZAWA 117,00 59
379 POL 1345 Kacper Kryszewski 11 Gdański Klub Żeglarski 117,00 60
380 POL 203 Wojciech Szydło 12 UKS Zalew Kielce 116,00 1000
381 POL 1887 Maciej Syrzeń 14 UKŻ Pisz 116,00 1000
382 POL 198 Jakub Hippler 12 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 115,00 1000
383 POL 1127 Piotr Kosowski 10 UKS OPTI ODRA Wrocław 115,00 61
384 POL 1735 Igor Bogusz 13 KN Lider Kraków 115,00 1000
385 POL 1041 Kacper Gellner 12 UKS Wiking Zarzecze 114,00 1000
386 POL 4701 Mateusz Gawlik 16 MOSW CHOSZCZNO 114,00 1000
387 POL 950 January Szczukowski 12 CHKŻ Chojnice 112,00 1000
388 POL 922 Ziemowit Chursan 16 UKS Żegluj Lublin 112,00 1000
389 POL 1490 Andrzej Thomas 12 UKS Navigo Sopot 111,00 1000
390 POL 1560 Wiktoria Hlawaty 13 MKŻ Opti 111,00 1000
391 POL 2 Wojciech Bąk 12 KŻ VI-KING Człuchów 111,00 1000
392 POL 349 Paweł Zając 14 UKŻ MORiS PSZCZYNA 111,00 1000
393 POL 1479 Aleksandra Piątkowska 13 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 111,00 1000
394 POL 1671 Jagoda Perejczuk 12 KSCŻ Szczecin 109,00 1000
395 POL 2625 Katarzyna Niemczyk 15 KN Lider Kraków 109,00 1000
396 POL 1050 Nikola Krzosek 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 108,00 1000
397 POL 0 Maciej Karpinski 12 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 107,00 1000
398 POL 984 Wiktoria Warzych 11 MKŻ Opti 107,00 62
399 POL 0 Amelia Wolska 13 UKS Żegluj Lublin 107,00 1000
400 POL 345 Marcel Rumiński 10 MKŻ Żnin 106,00 63
401 POL 1138 Maria Kowalska 13 Baza Mrągowo 106,00 1000
402 POL 1686 Szymon Ząbek 13 KSCŻ Szczecin 105,00 1000
403 POL 2052 Marta Piotrowska 11 WTW WARSZAWA 105,00 64
404 POL 978 Łukasz Smolakowski 13 UKS Opti Odra Wrocław 104,00 1000
405 POL 1584 Maksymilian Pastuszka 11 Ukż Pisz 104,00 65
406 POL 1820 Maciej Pryk 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 104,00 1000
407 POL 1908 Krzysztof Junczyk 10 UKS FIR Warszawa 104,00 66
408 POL 91 Hugo Skupnik 14 TS Kuźnia Rybnik 103,00 1000
409 POL 1704 Wiktoria Stachańska 13 MOSW CHOSZCZNO 102,00 1000
410 POL 1864 Maria Nycz 12 PKM LOK POZNAŃ 101,00 1000
411 POL 1716 Adrian Manista 12 OKŻ Olsztyn 101,00 1000
412 POL 1556 Jerzy Sukow 14 UKS TOLKMICKO 100,00 1000
413 POL 1981 Adam Jaskuła 11 UKŻ MORiS PSZCZYNA 100,00 67
414 POL 133 Gabriela Jakonczyk 12 OKŻ Olsztyn 99,00 1000
415 POL 1644 Piotr Vogel 13 PKM LOK POZNAŃ 99,00 1000
416 POL 893 Mateusz Wasilewski 13 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 98,00 1000
417 POL 1329 Aleksander Kosowski 12 UKS OPTI ODRA Wrocław 98,00 1000
418 POL 1801 Illya Zaradny 14 PKM LOK POZNAŃ 97,00 1000
419 POL 985 Michał Rasiński 3 UKS SZKWAŁ Legionowo 97,00 68
420 POL 0 Ernest Rojek 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 96,00 1000
421 POL 1608 Aleksandra Kamińska 13 UKŻ 7 Białystok 96,00 1000
422 POL 1911 Jacek Lewandowski 12 ŻLKS Poznań 96,00 1000
423 POL 1460 Mateusz Hrymajło 13 KSCŻ Szczecin 95,00 1000
424 POL 1245 Franceska Gałka 13 UKS Navigo Sopot 95,00 1000
425 POL 1769 Michalina Maciejak 10 UKS OPTI ODRA Wrocław 94,00 69
426 POL 1296 Brunon Herman 13 YKP Warszawa 94,00 1000
427 POL 1271 Gabriel Małecki 14 KSCŻ Szczecin 94,00 1000
428 POL 470 Stanisław Chilewski 11 KS Zjednoczeni 94,00 70
429 POL 0 Aleksander Milowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 93,00 1000
430 POL 1001 Maciej Kasprzak 10 SSW MOS IŁAWA 92,00 71
431 POL 1373 Maciej Maćkowiak 11 Gdański Klub Żeglarski 92,00 72
432 POL 1562 Franciszek Thomas 12 UKS Navigo Sopot 92,00 1000
433 Pol 8281 Leon Malcher 11 SKŻ SŁAWA 92,00 73
434 POL 0 Leon Dura 14 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 91,00 1000
435 POL 2442 Zofia Szcześniak 12 KS Zjednoczeni 91,00 1000
436 POL 1665 Sebastian Midor 15 UKS WIKING ZARZECZE 91,00 1000
437 POL 1619 Pola Wojtaszek 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 91,00 1000
438 POL 1745 Martyna Mariak 13 ŻLKS Poznań 90,00 1000
439 POL 120 Mikołaj Majchrzycki 11 ŻLKS Poznań 89,00 74
440 POL 1187 Leon Kwiatkowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 89,00 1000
441 POL 20 Olimpia Sałapata 12 Yacht Club Bergline 89,00 1000
442 POL 1739 Jakub Szafarczyk 13 TS Kuźnia Rybnik 89,00 1000
443 POL 11664 Jan Winkler 10 ŻLKS Poznań 88,00 75
444 POL 1485 Maria Niklaus 12 KŻ Mewa Poznań 88,00 1000
445 POL 0 Zofia Jachymska 12 TS Kuźnia Rybnik 87,00 1000
446 POL 142 M Bujalski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,00 1000
447 POL 9 Maja Kreft 12 KS Zatoka Puck 86,00 1000
448 POL 1448 Maksym Kreft 13 OPTI CWM Gdynia 86,00 1000
449 POL 922 Hanna Węsierska 11 OPTI CWM Gdynia 85,00 76
450 POL 1167 Magdalena Luśnia 11 KSCŻ Szczecin 85,00 77
451 POL 18 Paweł Maciejewicz 13 KSCŻ Szczecin 84,00 1000
452 POL 0 Michał Ciechanowicz 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 84,00 1000
453 POL 0 Tomasz Obecny 12 KSCŻ Szczecin 84,00 1000
454 POL 1930 Łukasz Kuik 13 Jacht Klub Koszalin 83,00 1000
455 POL 1217 Wiktoria Grima 12 TS Kuźnia Rybnik 83,00 1000
456 POL 1949 Kacper Karbownik 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 81,00 1000
457 POL 1 Laura Sternal 12 UKS Wiking Zarzecze 81,00 1000
458 POL 581 Julia Jajko 12 TS Kuźnia Rybnik 79,00 1000
459 POL 1872 Jakub Rzeszotek 12 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 77,00 1000
460 POL 1700 Oliwia Żynda 13 UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI 77,00 1000
461 POL 1456 Alicja Kolasa 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 76,00 1000
462 POL 263 Hubert Bruggemann 11 OPTI CWM Gdynia 76,00 78
463 POL 2035 Kacper Wojczunalis 10 75,00 79
464 POL 31 Błażej Zarzecki 12 Ukż Pisz 75,00 1000
465 POL 1090 Teresa Zawal 14 ŻMKS Poznań 74,00 1000
466 POL 1772 Gracjan Karczmarczyk 13 MKŻ ARKA Gdynia 72,00 1000
467 POL 2033 Agnieszka Paciorek 13 KŻ VI-KING Człuchów 71,00 1000
468 POL 1916 Jakub Częczek 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 71,00 1000
469 POL 1251 Kuba Zakrzewski 12 JKW Poznań 71,00 1000
470 POL 1141 Wiktoria Harnasz 12 TS Kuźnia Rybnik 71,00 1000
471 POL 1558 Szymon Kędzierski 12 OKŻ Olsztyn 70,00 1000
472 POL 1877 Karol Stachowski 9 Gdański Klub Żeglarski 70,00 80
473 POL 0 Iganacy Redestowicz 14 UKŻ MORiS PSZCZYNA 68,00 1000
474 POL 270 Jakub Kreft 11 KŻ VI-King Człuchów 68,00 81
475 POL 1693 Mateusz Swałdek 14 UKS Yacht Club Sława 67,00 1000
476 POL 2010 Tymon Sochaj 11 UKS TOLKMICKO 67,00 82
477 POL 1118 Julia Bolda 13 OPTI CWM Gdynia 65,00 1000
478 POL 2918 Amelia Ciszek 12 MKS Dwójka Warszawa 65,00 1000
479 POL 0 Jacek Guzik 11 KŻ Horn Kraków 65,00 83
480 POL 2032 Jakub Kostrzewski 13 WTW WARSZAWA 65,00 1000
481 POL 1427 Nina Sibon 13 TS Kuźnia Rybnik 64,00 1000
482 POL 62 Gracjan Niczyj 13 UKS Żeglarz Wrocław 63,00 1000
483 POL 1777 Michał Patyk 14 UKŻ MORiS PSZCZYNA 61,00 1000
484 POL 1760 Marianna Gębicka 12 MKS Dwójka Warszawa 60,00 1000
485 POL 104 Damian Leśniewski 12 MKŻ Żnin 59,00 1000
486 POL 1580 Jakub Zybert 12 OKŻ Olsztyn 59,00 1000
487 POL 1378 Franciszek Zając 10 Gdański Klub Żeglarski 59,00 84
488 POL 1302 Iwo Dudek 9 Gdański Klub Żeglarski 58,00 85
489 POL 1004 Filip Midor 12 UKS Wiking Zarzecze 57,00 1000
490 POL 186 Jakub Kusiak 12 UKS Szkwał Złocieniec 57,00 1000
491 POL 1892 Wojciech Wójcik 12 TS Kuźnia Rybnik 55,00 1000
492 POL 1356 J Ptasiński 13 ŻMKS Poznań 55,00 1000
493 POL 1709 Dawid Midor 12 UKS Wiking Zarzecze 54,00 1000
494 POL 958 Alicja Przybyłek 13 AZS Poznań 54,00 1000
495 POL 0 Irma Mezei 12 MKS Dwójka Warszawa 53,00 1000
496 POL 1851 Jerzy Gałęza 12 PKM LOK POZNAŃ 53,00 1000
497 POL 1532 Liwia Liszkiewicz 12 OKŻ Olsztyn 52,00 1000
498 POL 1826 Michał Szczęsnowski 15 ŻMKS Poznań 52,00 1000
499 POL 0 Mikołaj Polarczyk 14 SKŻ DRAWA Drawno 51,00 1000
500 POL 1627 Antoni Pasich 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 51,00 1000
501 POL 1283 Anna Porwoł 12 TS Kuźnia Rybnik 49,00 1000
502 POL 0 Jan Krawczyk 14 CHKŻ Chojnice 49,00 1000
503 POL 1999 Michał Szklarz 13 KS Dobra Marina 49,00 1000
504 POL 976 Joanna Cymerman 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 49,00 1000
505 POL 246 Ida Kocięta 8 OPTI CWM Gdynia 48,00 86
506 POL 0 Katarzyna Derwich 16 Wolsztyński Klub Żeglarski 47,00 1000
507 POL 1513 Wojciech Kikmunter 15 CHKŻ Chojnice 46,00 1000
508 POL 1749 Martyna Żydzis 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45,00 1000
509 POL 1912 Dominik Fijak 12 UKS Wiking Zarzecze 44,00 1000
510 POL 1863 Kazimierz Borowiak 13 KS Dobra Marina 44,00 1000
511 POL 339 Maciej Muller 13 MKŻ ARKA Gdynia 43,00 1000
512 POL 1780 Nina Janowicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43,00 1000
513 POL 2100 Kamil Chojecki 13 MKS Szkuner Myślibórz 43,00 1000
514 POL 1484 Filip Tylenda 14 UKZ GROT OSiR SUWAŁKI 42,00 1000
515 POL 878 Maciej Wolski 12 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 42,00 1000
516 POL 1587 Filip Bil 9 YK Stal Gdynia 42,00 87
517 POL 0 Maciej Schiele 14 MKS Dwójka Warszawa 41,00 1000
518 POL 1816 Jakub Wolski 12 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 41,00 1000
519 POL 1269 Wojciech Kulawiak 12 40,00 1000
520 POL 3002 Antonina Kurasz 12 TKŻ TORUŃ 39,00 1000
521 POL 14 Michał Pytel 15 UKS Kotwica Gdynia 38,00 1000
522 POL 1666 Filip Różycki 9 Gdański Klub Żeglarski 37,00 88
523 POL 951 Kaja Siwa 16 KŻ Horn Kraków 37,00 1000
524 POL 1807 Katarzyna Plaza 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00 89
525 POL 1578 Borys Podumis 11 UKS Navigo Sopot 35,00 90
526 POL 1292 Piotr Muchlado 12 OPTI CWM Gdynia 35,00 1000
527 POL 0 Miłosz Herzyk 12 UKS Wiking Zarzecze 35,00 1000
528 POL 1806 Lena Kazan 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 34,00 91
529 POL 1265 Aleksy Herzyk 12 UKS Wiking Zarzecze 34,00 1000
530 POL 66 Karol Pazdan 12 KS Energetyk 34,00 1000
531 POL 0 Jaromir Nowak 14 KŻ Horn Kraków 34,00 1000
532 POL 90 Lila Sochaj 11 UKS TOLKMICKO 33,00 92
533 POL 0 Zuzanna Tomaszewska 12 UKS Navigo Sopot 33,00 1000
534 POL 1489 Tymon Muszynski 12 Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie 33,00 1000
535 POL 1645 Bartosz Pazur 2 MKS Szkuner Myślibórz 33,00 93
536 POL 345 Wojciech Reck 12 JKW Poznań 33,00 1000
537 POL 0 Martyna Siergiej 12 TS Kuźnia Rybnik 33,00 1000
538 POL 2222 Filip Kwietniak 11 SSW MOS IŁAWA 32,00 94
539 POL 306 Jakub Bućkowski 12 Sopocki Klub Żeglarski 31,00 1000
540 POL 1420 Dorian Grenda 13 MKS Szkuner Myślibórz 31,00 1000
541 POL 2048 Sara Warpas 12 KS Zatoka Puck 31,00 1000
542 POL 0 Hubert Pachocki 13 KŻ Horn Kraków 31,00 1000
543 POL 1881 Maksymilian Koschel 11 ŻLKS Poznań 31,00 95
544 POL 1758 Wiktoria Komada 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 30,00 1000
545 POL 416 Aleksander Stefanski 14 UKS Navigo Sopot 30,00 1000
546 POL 0 Jakub Micewski 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 30,00 1000
547 POL 1991 Damian Kawiński 15 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 30,00 1000
548 POL 2036 Piotr Kużniarski 11 KŻ Horn Kraków 30,00 96
549 POL 0 Cezary Popielski 13 AZS POZNAŃ 29,00 1000
550 POL 1888 Bartosz Baczmaga 13 KS Dobra Marina 28,00 1000
551 POL 1106 Dominik Pluto-Prądzyński 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 28,00 1000
552 POL 1629 Mateusz Pachela 12 KŻ Horn Kraków 28,00 1000
553 POL 1296 Tytus Szmborski 12 Sopocki Klub Żeglarski 28,00 1000
554 POL 1855 Jan Latko 12 Sopocki Klub Żeglarski 28,00 1000
555 POL 0 A Długołęcka 13 ŻMKS Poznań 27,00 1000
556 POL 1657 Rafał Krężelewski 15 Jacht Klub Koszalin 27,00 1000
557 POL 1817 Joanna Sieczkowska 12 ŻLKS Poznań 27,00 1000
558 POL 1903 Oskar Malewicki 12 UKS Tolkmicko 27,00 1000
559 POL 1396 Liwia Lewakowska 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 27,00 1000
560 POL 1204 Weronika Sadek 12 UKS Bryg 26,00 1000
561 POL 1049 Piotr Grendziak 12 TS Kuźnia Rybnik 25,00 1000
562 POL 2002 Karol Rak 12 SEJK Pogoń Szczecin 25,00 1000
563 POL 0 Pola Przyjemczak 15 KS Zatoka Puck 25,00 1000
564 POL 0 Alexander Ślusarczyk 14 JKW Poznań 25,00 1000
565 POL 1358 Małgorzata Kwaśniewska 12 Sopocki Klub Żeglarski 24,00 1000
566 POL 1672 Sebastian Bielanski 12 SEJK Pogoń Szczecin 23,00 1000
567 POL 1089 Kacper Korcz 16 ŻMKS Poznań 22,00 1000
568 POL 1870 Zofia Wołosz 10 SEJK Pogoń Szczecin 21,00 97
569 POL 1473 Maksymilian Malec 12 OPTI CWM Gdynia 21,00 1000
570 POL 2022 Jakub Porębski 12 21,00 1000
571 POL 304 Tatian Rotkiewicz 12 SEJK Pogoń Szczecin 21,00 1000
572 POL 416 Aleksandra Wojtowicz 11 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 20,00 98
573 POL 794 Mikołaj Dąbrowski 12 UKS Żeglarz Wrocław 19,00 1000
574 POL 1852 Kinga Furmanek 11 SSW MOS IŁAWA 19,00 99
575 POL 1971 Tomasz Łoziak 12 Gdanski Klub Żeglarski 18,00 1000
576 POL 1297 Aleksander Kania 11 ŻLKS Poznań 17,00 100
577 POL 1274 Julia Majewska 12 Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 17,00 1000
578 POL 0 Olga Kanikowska 11 AZS POZNAŃ 16,00 101
579 POL 1624 Stanisław Cholewicki 12 JKW Poznań 16,00 1000
580 POL 1284 Anastazja Kwiatkowska 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 12,00 1000
581 POL 1974 Matylda Młodzianowska 10 AZS Poznań 12,00 102
582 POL 1151 Martyna Grycuk 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10,00 1000
583 POL 1188 Wojciech Gronek 12 Jacht Klub Koszalin 10,00 1000
584 POL 1687 Piotr Porwoł 12 TS Kuźnia Rybnik 9,00 1000
585 POL 1224 Artur Szymański 12 TS Kuźnia Rybnik 8,00 1000
586 POL 1414 Michał Trafalski 11 YK Stal Gdynia 7,00 103
587 POL 1916 Alicja Maciejewska 14 TKŻ TORUŃ 6,00 1000
588 POL 999 Jakub Walczak 14 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 4,00 1000
589 POL 1324 Michał Surus 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 3,00 1000
590 POL 1019 Alicja Akulicz 12 Jacht Klub Orion Ostrzeszów 2,00 1000
591 POL 1713 Kajetan Stein 11 UKS Yacht Club Sława 2,00 104
592 POL 0 Natalia Rusinek 14 UŻKS Spinaker 2,00 1000
593 POL 1576 Mikołaj Widomski 11 KŻ Horn Kraków 2,00 105
594 POL 1385 Borys Kotlewski 12 OPTI CWM Gdynia 2,00 1000
595 POL 1447 Maria Szopa 12 KS Energetyk 1,00 1000
596 POL 1691 Jan Pachla 13 Uczniowski Klub Żeglarski ŚRODA 1,00 1000
597 POL 1860 M Grzesiek 13 ŻMKS Poznań 1,00 1000
598 POL 0 Jakub Reslerowski 16 Wolsztyński Klub Żeglarski 1,00 1000
599 POL 0 Gustaw Ostojewski 16 KS Zatoka Puck 1,00 1000
600 POL 415 Mikołaj Mataczyński 10 AZS Poznań 1,00 106
601 POL 1853 Adam Kowalski 13 YKP GDYNIA 1,00 1000
602 POL 1139 Maksymilian Wierzbowski 13 KŻ Horn Kraków 1,00 1000
603 POL 1721 Oskar Worek 12 YK Stal Gdynia 1,00 1000
604 POL 0 Filip Sikorski 12 Opty Ustka 1,00 1000
605 POL 2051 Jakub Wziątek 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1,00 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.