Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt
1 POL 0 Patryk Kosmalski 16 CHKŻ Chojnice 82,00
2 POL 0 Filip Miłoszewski 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 78,00
3 POL 15971 Sławomir Kapałka 17 YKP GDYNIA 78,00
4 POL 0 Gabriela Czapska 16 KS Spójnia Warszawa 77,00
5 POL 163 Jakub Gołębiowski 16 SSW MOS IŁAWA 77,00
6 POL 0 Filip Szmit 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 74,00
7 POL 0 Gustaw Micinski 14 YKP GDYNIA 73,00
8 POL 845 Kamil Manowiecki 16 YKP GDYNIA 71,00
9 POL 7 Igor Kuczys 15 MKŻ ARKA Gdynia 68,00
10 POL 1217 Mateusz Grzempa 16 CHKŻ Chojnice 68,00
11 POL 0 Marcel Misiaszek 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 66,00
12 POL 11 Tomasz Lewandowski 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 66,00
13 POL 157 Pola Dzik 14 YKP GDYNIA 65,00
14 POL 0 Zofia Korsak 16 MKS Dwójka Warszawa 58,00
15 POL 105 Laura Szulc 14 CHKŻ Chojnice 56,00
16 POL 0 Kacper Fabian 16 MKS Szkuner Myślibórz 54,00
17 POL 95 Maksymilian Cymerman 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 52,00
18 POL 0 Klara Sobczak 14 MKS Dwójka Warszawa 52,00
19 POL 0 Rafał Pogorzelski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 44,00
20 POL 0 Antoni Sapijaszko 16 KS Spójnia Warszawa 44,00
21 POL 0 Natalia Kuczys 16 MKŻ ARKA Gdynia 42,00
22 POL 1284 Juliusz Hebel 15 BAZA Mrągowo 42,00
23 POL 35 Mikołaj Merkler 14 BAZA Mrągowo 41,00
24 POL 1322 Weronika Jaroszek 16 MKŻ OPTI 41,00
25 POL 0 Mateusz Szweda 16 KS Spójnia Warszawa 40,00
26 POL 1587 Emila Roszkowska 14 KS Spójnia Warszawa 38,00
27 POL 0 Oliwier Urbański 15 JKW Poznań 33,00
28 POL 0 Gracjan Grzech 15 YKP GDYNIA 33,00
29 POL 0 Jan Gierzynski 14 KS Zatoka Puck 30,00
30 POL 1708 Przemysław Machowski 15 MKS Dwójka Warszawa 30,00
31 POL 0 Jakub Ławicki 16 OPTI CWM Gdynia 30,00
32 POL 0 Agnieszka Pawłowska 15 CHKŻ Chojnice 29,00
33 POL 0 Hanna Jarząbek 16 KS Spójnia Warszawa 29,00
34 POL 0 Maciej Panaś 14 YKP GDYNIA 26,00
35 POL 4707 Anna Januszewska 16 YK Stal Gdynia 24,00
36 POL 1069 Szczepan Damasiewicz 15 JKW Poznań 24,00
37 POL 954 Ignacy Oźminkowski 14 K S Spójnia Warszawa 22,00
38 POL 8931 Antoni Sopata 15 AZS Poznań 20,00
39 POL 0 Maksymilian Burdziej 15 MKŻ OPTI 20,00
40 POL 188 Maciej Ilinski 14 YKP GDYNIA 19,00
41 POL 0 Oskar Ponto 14 OPTI CWM Gdynia 19,00
42 POL 14821 Jakub Wiedeheft 15 MKŻ ARKA Gdynia 14,00
43 POL 1190 Adam Sokołowski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 13,00
44 POL 928 Marcin Popłonyk 16 AZS Poznań 11,00
45 POL 0 Gabriela Kulka 16 KS Spójnia Warszawa 10,00
46 POL 0 Maciej Lutynski 16 YKP GDYNIA 9,00
47 POL 0 Dominik Śliwinski 15 YKP GDYNIA 6,00
48 POL 0 Rafał Szubert 16 ŻMKS Poznań 6,00
49 POL 0 Gustaw Ostojewski 16 KS Zatoka Puck 6,00
50 POL 0 Aleksandra Soczyńska 17 YKP GDYNIA 5,00
51 POL 0 Kacper Żywiczka 15 CHKŻ Chojnice 4,00
52 POL 0 Amelia Dziąba 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 3,00
53 POL 22 Dawid Gdaniec 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1,00
54 POL 1405 Gerard Polaczyk 15 KŻ Mewa Poznań 1,00
55 POL 1 Iwo Filipowicz 15 MKŻ ARKA Gdynia 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.