Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt
1 POL 0 Patryk Kosmalski 16 CHKŻ Chojnice 1390,00
2 POL 0 Filip Miłoszewski 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 1379,50
3 POL 845 Kamil Manowiecki 16 YKP GDYNIA 1368,50
4 POL 1217 Mateusz Grzempa 16 CHKŻ Chojnice 1367,00
5 POL 7 Igor Kuczys 15 MKŻ ARKA Gdynia 1364,00
6 POL 0 Gabriela Czapska 16 KS Spójnia Warszawa 1350,50
7 POL 0 Gustaw Micinski 14 YKP GDYNIA 1314,00
8 POL 11 Tomasz Lewandowski 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1313,50
9 POL 157 Pola Dzik 14 YKP GDYNIA 1289,50
10 POL 95 Maksymilian Cymerman 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 1270,50
11 POL 1284 Juliusz Hebel 15 BAZA Mrągowo 1245,50
12 POL 105 Laura Szulc 14 CHKŻ Chojnice 1204,50
13 POL 0 Klara Sobczak 14 MKS Dwójka Warszawa 1199,00
14 POL 0 Jakub Ławicki 16 OPTI CWM Gdynia 1176,00
15 POL 1069 Szczepan Damasiewicz 15 JKW Poznań 1159,00
16 POL 0 Rafał Pogorzelski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1153,50
17 POL 0 Antoni Sapijaszko 16 KS Spójnia Warszawa 1150,00
18 POL 1322 Weronika Jaroszek 16 MKŻ OPTI 1120,50
19 POL 0 Oliwier Urbański 15 JKW Poznań 1111,50
20 POL 0 Agnieszka Pawłowska 15 CHKŻ Chojnice 1085,00
21 POL 0 Gracjan Grzech 15 YKP GDYNIA 1059,50
22 POL 0 Maciej Panaś 14 YKP GDYNIA 1053,50
23 POL 1587 Emila Roszkowska 14 KS Spójnia Warszawa 1031,50
24 POL 8931 Antoni Sopata 15 AZS Poznań 1019,00
25 POL 0 Rafał Szubert 16 ŻMKS Poznań 1018,50
26 POL 0 Jan Gierzynski 14 KS Zatoka Puck 1007,00
27 POL 0 Stanisław Konarzewski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1004,00
28 POL 35 Mikołaj Merkler 14 BAZA Mrągowo 998,00
29 POL 0 Kacper Worek 14 YK Stal Gdynia 983,50
30 POL 14821 Jakub Wiedeheft 15 MKŻ ARKA Gdynia 952,50
31 POL 0 Mateusz Szweda 16 KS Spójnia Warszawa 950,50
32 POL 188 Maciej Ilinski 14 YKP GDYNIA 945,50
33 POL 1 Iwo Filipowicz 15 MKŻ ARKA Gdynia 940,50
34 POL 0 Gustaw Ostojewski 16 KS Zatoka Puck 936,00
35 POL 0 Kacper Żywiczka 15 CHKŻ Chojnice 927,50
36 POL 1190 Adam Sokołowski 15 Nauticus Yacht Club Olsztyn 905,00
37 POL 0 Dominik Śliwinski 15 YKP GDYNIA 903,00
38 POL 0 Wiktor Robaczewski 15 SSW MOS IŁAWA 885,00
39 POL 4707 Anna Januszewska 16 YK Stal Gdynia 884,00
40 POL 0 Jan Turczynowicz 15 KS Spójnia Warszawa 862,50
41 POL 954 Ignacy Oźminkowski 14 K S Spójnia Warszawa 861,50
42 POL 0 Maciej Karsznia 15 KS Zatoka Puck 829,50
43 POL 0 Antoni Siwek 15 KS Spójnia Warszawa 806,50
44 POL 272 Paulina Rakowska 16 OPTI CWM Gdynia 796,00
45 POL 357 Zuzanna Dominikowska 15 MKŻ OPTI 791,00
46 POL 0 Oskar Ponto 14 OPTI CWM Gdynia 790,50
47 POL 0 Jan Krawczyk 14 CHKŻ Chojnice 777,00
48 POL 15971 Sławomir Kapałka 17 YKP GDYNIA 768,00
49 POL 0 Zuzanna Figel 15 OPTI CWM Gdynia 767,50
50 POL 928 Marcin Popłonyk 16 AZS Poznań 755,50
51 POL 0 Filip Szmit 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 754,50
52 POL 0 Joanna Fabisiak 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 752,50
53 POL 976 Joanna Cymerman 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 745,00
54 POL 399 Filip Kapała 14 OPTI CWM Gdynia 740,00
55 POL 163 Jakub Gołębiowski 16 SSW MOS IŁAWA 733,50
56 POL 14881 Igor Barcikowski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 725,50
57 POL 0 Marcel Misiaszek 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 717,00
58 POL 0 Zofia Korsak 16 MKS Dwójka Warszawa 715,50
59 POL 0 Barbara Mindak 16 LKS Charzykowy 701,50
60 POL 1708 Przemysław Machowski 15 MKS Dwójka Warszawa 649,50
61 POL 0 Amelia Dziąba 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 646,00
62 POL 0 Kacper Fabian 16 MKS Szkuner Myślibórz 643,50
63 POL 0 Natalia Kuczys 16 MKŻ ARKA Gdynia 631,50
64 POL 0 Konrad Dziąba 14 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 631,00
65 POL 1091 Marcel Montrymowicz 14 KST Elektryk Grudziądz 630,50
66 POL 0 Filip Fajfer 15 KŻ Horn Kraków 630,00
67 POL 0 Kacper Jaskuła 15 SKŻ SŁAWA 627,50
68 POL 1011 Bartosz Miziewicz 16 SKŻ SŁAWA 626,50
69 POL 0 Hanna Jarząbek 16 KS Spójnia Warszawa 616,50
70 POL 0 Jakub Kaminski 15 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 614,50
71 POL 11716 Bartosz Andrzejak 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 597,00
72 POL 1513 Wojciech Kikmunter 15 CHKŻ Chojnice 594,00
73 POL 7 Maria Prus-Głowacka 14 AZS Poznań 575,50
74 POL 1405 Gerard Polaczyk 15 KŻ Mewa Poznań 549,00
75 POL 0 Aleksandra Soczyńska 17 YKP GDYNIA 540,00
76 POL 1465 Julia Schmidt 15 OPTI CWM Gdynia 529,50
77 POL 0 Bartosz Danowski 17 YK Stal Gdynia 528,00
78 POL 1111 Bogusz Tłok 14 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 511,50
79 POL 0 Zuzanna Tarnawska 16 OPTI CWM Gdynia 511,50
80 POL 0 Tomasz Bendlewski 14 JKW Poznań 497,50
81 POL 0 Sara Florczyńska 12 YKP GDYNIA 486,00
82 POL 978 Adrianna Skrzecz 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 477,00
83 POL 22 Jakub Kazukiewicz 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 424,50
84 POL 22 Dawid Gdaniec 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 409,50
85 POL 1627 Antoni Pasich 14 UKS BARNIM GOLENIÓW 408,00
86 POL 1927 Maksymilian Kalupa 14 JKW Poznań 392,00
87 POL 0 Ida Stachura 16 KŻ Horn Kraków 382,50
88 POL 1268 Michał Mazurowski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 382,00
89 POL 0 Maksymilian Burdziej 15 MKŻ OPTI 373,50
90 POL 0 Jacek Muszyński 15 KS Spójnia Warszawa 370,50
91 POL 451 Alicja Smolińska 15 SSW MOS IŁAWA 365,00
92 POL 0 Ivo Zacharias 14 YK Stal Gdynia 364,50
93 POL 0 Joanna Kaniewska 15 KS Spójnia Warszawa 363,00
94 POL 0 Urszula Andrian 15 UKS FIR Warszawa 345,00
95 POL 0 Maciej Popłonyk 13 AZS Poznań 340,50
96 POL 0 Alan Kocięda 14 OPTI CWM Gdynia 339,00
97 POL 158 Cezary Sternicki 17 BAZA Mrągowo 327,00
98 POL 0 Bartosz Kowalski 16 KS Zatoka Puck 322,50
99 POL 0 Maciej Reck 14 JKW Poznań 319,50
100 POL 1606 Julia Jędrasik 14 BAZA Mrągowo 318,00
101 POL 1312 Natalia Deja 15 KS Spójnia Warszawa 306,00
102 POL 0 Przemysław Okonski 15 UKS FIR Warszawa 295,50
103 POL 0 Gabriela Kulka 16 KS Spójnia Warszawa 289,50
104 POL 0 Maciej Lutynski 16 YKP GDYNIA 283,50
105 POL 1893 Aleksander Hlebowicz 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 270,50
106 POL 4704 Stefan Marciniak 15 AZS POZNAŃ 268,00
107 POL 1439 Dawid Goetz 15 AZS Poznań 261,50
108 POL 1630 Paweł Gerłachowski 14 YKP GDYNIA 260,00
109 POL 1344 Kacper Młodzianowski 13 AZS Poznań 253,50
110 POL 745 Fabian Chodak 16 UKŻ 7 Białystok 250,50
111 POL 11204 Maciej Mroczek 15 SKŻ SŁAWA 240,50
112 POL 1434 Maja Niemira 15 YKP GDYNIA 234,00
113 POL 0 Magdalena Jagiełło 16 MKS Dwójka Warszawa 217,50
114 POL 1914 Antoni Borkowski 15 AZS Poznan 213,00
115 POL 2306 Dominik Ignaczewski 15 KS Spójnia Warszawa 211,50
116 POL 0 Mieszko Mejsner 17 UKS Żegluj Lublin 205,50
117 POL 1917 Szymon Szczech 15 SSW MOS IŁAWA 201,00
118 POL 1200 Paweł Kuszewski 14 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 189,00
119 POL 0 Marcel Skaza 2 KS Spójnia Warszawa 181,50
120 POL 0 Marianna Sienkiewicz 15 UKS FIR Warszawa 163,50
121 POL 0 Sebastian Ignaczewski 15 KS Spójnia Warszawa 162,00
122 POL 11 Konstanty Masłoch 16 LKS Charzykowy 142,50
123 POL 1089 Kacper Korcz 16 ŻMKS Poznań 142,00
124 POL 243 Jakub Kutarba 16 KS Zatoka Puck 141,00
125 POL 102 Tomasz Procek 15 KW LOK Garland Gliwice 139,50
126 POL 0 Jakub Mazurek 17 UKS Żegluj Lublin 127,50
127 POL 0 Jan Strużkiewicz 2 KS Spójnia Warszawa 123,00
128 POL 427 Dominik Popielarz 15 MKŻ Żnin 121,50
129 POL 0 Jakub Chodak 15 UKŻ 7 Białystok 121,50
130 POL 0 Pola Wawrzyniak 14 AZS Poznań 118,50
131 POL 1413 Marcel Woletek 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 109,50
132 POL 0 Olga Hanslik 15 KW LOK Garland Gliwice 106,50
133 POL 0 Gabriela Zawal 16 ŻMKS Poznań 106,50
134 POL 0 Mikołaj Grzybowski 15 UKS FIR Warszawa 99,00
135 POL 0 Bartłomiej Nowak 15 JKW Poznań 97,50
136 POL 951 Kaja Siwa 16 KŻ Horn Kraków 97,50
137 POL 0 Krystyna Kiersnowska 15 UKŻ 7 Białystok 93,00
138 POL 1224 Hanna Koczar 15 TS Kuźnia Rybnik 91,50
139 POL 33 Patryk Sulkowski 16 SSW MOS IŁAWA 91,50
140 POL 1 Hanna Okularczyk 15 KW LOK Garland Gliwice 84,00
141 POL 0 Piotr Błoński 16 UKS Żegluj Lublin 84,00
142 POL 1916 Michał Tokarczyk 14 KW LOK Garland Gliwice 69,00
143 POL 0 Tomasz Kowalski 16 TKŻ TORUŃ 63,00
144 POL 1818 Zofia Burska 12 JKW Poznań 60,00
145 POL 0 Gilbert Guszcza 16 UKŻ 7 Białystok 51,00
146 POL 0 Eliza Milewska 17 UKŻ 7 Białystok 51,00
147 POL 0 Nina Machowicz 17 UKS Żegluj Lublin 49,50
148 POL 1193 Maciej Dobrowolski 17 UKS Żegluj Lublin 42,00
149 POL 0 Alicja Spruch 17 MKS Dwójka Warszawa 40,50
150 POL 1 Magdalena Leśniak 16 ŻMKS Poznań 39,00
151 POL 0 Natalia Ciszek 16 MKS Dwójka Warszawa 37,50
152 POL 1421 Agata Dróżyńska 17 TKŻ TORUŃ 36,00
153 POL 0 Ewa Mazur 16 UKS Opti Odra Wrocław 33,00
154 POL 61 Mikołaj Ksobich 16 AZS Poznań 30,00
155 POL 0 Anna Zroślak 15 ŻMKS Poznań 27,00
156 POL 2037 Jerzy Sienkiewicz 15 UKS FIR Warszawa 19,00
157 POL 104 Paweł Kajeta 12 UKŻ Lamelka 19,00
158 POL 0 Marta Kozieł 16 Jacht Klub Koszalin 16,00
159 POL 1448 Nikola Materny 16 UKS Zalew Kielce 9,00
160 POL 888 Antoni Krężel 16 UKŻ MORiS PSZCZYNA 3,00
161 POL 111 Wiktor Orzeszko 16 Klub Żeglarski Nysa 1,00
162 POL 984 Zofia Zając 16 UKŻ MORiS PSZCZYNA 1,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.