Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K Kat 9
1 POL 1296 Mikołaj Merkler 11 BAZA Mrągowo 669,00 1000 1000
2 POL 1799 Kamil Manowiecki 13 YKP GDYNIA 666,00 1000 1000
3 POL 1801 Gustaw Micinski 11 YKP GDYNIA 659,00 1000 1000
4 POL 1991 Klara Sobczak 11 MKS Dwójka Warszawa 653,00 1000 1000
5 POL 1667 Pola Dzik 11 YKP GDYNIA 650,00 1000 1000
6 POL 1863 Adam Sokołowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 644,00 1000 1000
7 POL 1775 Ivo Zacharias 11 YK Stal Gdynia 642,00 1000 1000
8 POL 1596 Kacper Worek 11 YK Stal Gdynia 638,00 1000 1000
9 POL 1029 Fabian Chodak 13 UKŻ 7 Białystok 637,00 1000 1000
10 POL 1889 Mateusz Gigielewicz 10 Baza Mrągowo 636,00 1000 1000
11 POL 1988 Przemysław Machowski 10 MKS DWÓJKA WARSZAWA 636,00 1000 1000
12 POL 1551 Maciej Ilinski 11 YKP GDYNIA 632,00 1000 1000
13 POL 1657 Dawid Gdaniec 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 632,00 1000 1000
14 POL 1587 Maciej Panaś 11 YKP Kraków 628,00 1000 1000
15 POL 170 Jakub Wiedeheft 12 MKŻ ARKA Gdynia 627,00 1000 1000
16 POL 888 Emila Roszkowska 11 KS Spójnia Warszawa 626,00 1000 1000
17 POL 1708 Amelia Dziąba 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 626,00 1 1000
18 POL 1661 Jan Gierzynski 11 KS Zatoka Puck 625,00 1000 1000
19 POL 1290 Alan Kocięda 11 OPTI CWM Gdynia 621,00 1000 1000
20 POL 176 Jacek Muszyński 12 KS Spójnia Warszawa 613,00 1000 1000
21 POL 1077 Tomasz Procek 12 KW LOK Garland Gliwice 613,00 1000 1000
22 POL 1852 Mateusz Szweda 13 KS Spójnia Warszawa 612,00 1000 1000
23 POL 1855 Bogusz Tłok 11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 605,00 1000 1000
24 POL 1800 Marcelina Korszon 10 UKS FIR Warszawa 601,00 1000 1000
25 POL 910 Stanisław Konarzewski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 598,00 1000 1000
26 POL 2906 Maciej Karsznia 12 KS Zatoka Puck 593,00 1000 1000
27 POL 1753 Mateusz Gwóżdz 10 YKP GDYNIA 589,00 1000 1000
28 POL 966 Patryk Chełkowski 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 588,00 1000 1
29 POL 1714 Maja Niemira 12 YKP GDYNIA 587,00 1000 1000
30 POL 1667 Marcel Bisiewski 10 YKP GDYNIA 585,00 1000 1000
31 POL 1427 Maria Prus-Głowacka 11 AZS Poznań 582,00 1000 1000
32 POL 11391 Igor Barcikowski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 582,00 1000 1000
33 POL 11389 Urszula Andrian 12 YKP Warszawa 577,00 1000 1000
34 POL 1660 Zuzanna Figel 12 OPTI CWM Gdynia 576,00 1000 1000
35 POL 1600 Laura Banach 11 BAZA Mrągowo 574,00 2 1000
36 POL 1424 Paulina Placzke 13 UKS FIR Warszawa 574,00 1000 1000
37 POL 1644 Dawid Grajewski 12 MKŻ ARKA Gdynia 560,00 1000 1000
38 POL 1378 Marcel Skaza 13 KS Spójnia Warszawa 559,00 1000 1000
39 POL 90 Marcel Montrymowicz 11 KST Elektryk Grudziądz 558,00 1000 1000
40 POL 1655 Bartosz Andrzejak 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 556,00 1000 1000
41 POL 1016 Dominik Popielarz 12 MKŻ Żnin 550,00 1000 1000
42 POL 1592 Julia Schmidt 12 OPTI CWM Gdynia 548,00 1000 1000
43 POL 1818 Paweł Gerłachowski 11 YK Stal Gdynia 545,00 1000 1000
44 POL 1414 Bartosz Bojarski 12 KŻ VI-King Człuchów 543,00 1000 1000
45 POL 1455 Eliza Milewska 14 UKŻ 7 Białystok 541,00 1000 1000
46 POL 1447 Paweł Kuszewski 11 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 540,00 1000 1000
47 POL 976 Igor Labocha 13 TS Kuźnia Rybnik 539,00 1000 1000
48 POL 1981 Joanna Fabisiak 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 538,00 1000 1000
49 POL 1444 Oskar Ponto 11 OPTI CWM Gdynia 535,00 1000 1000
50 POL 10231 Hanna Kaczor 12 TS Kuźnia Rybnik 534,00 1000 1000
51 POL 1919 Pola Szadziul 12 YKP GDYNIA 532,00 1000 1000
52 POL 1706 Maja Sadowska 13 KN Lider Kraków 528,00 1000 1000
53 POL 1548 Szymon Cierzan 11 OPTI CWM Gdynia 523,00 1000 1000
54 POL 1270 Krystyna Kiersnowska 12 UKŻ 7 Białystok 522,00 1000 1000
55 POL 1930 Aleksandra Mindak 11 LKS Charzykowy 509,00 1000 1000
56 POL 1408 Jan Strużkiewicz 12 KS Spójnia Warszawa 507,00 1000 1000
57 POL 1888 Dominik Ignaczewski 12 KS Spójnia Warszawa 505,00 1000 1000
58 POL 1787 Przemysław Okonski 12 UKS FIR Warszawa 505,00 1000 1000
59 POL 1118 Wiktor Robaczewski 12 JUNGA Olsztyn 504,00 1000 1000
60 POL 1848 Bartosz Miziewicz 13 SKŻ SŁAWA 504,00 1000 1000
61 POL 1494 Szymon Oleksiuk 11 WTW WARSZAWA 503,00 1000 1000
62 POL 11 Leon Gniadek 12 KŻ Horn Kraków 501,00 1000 1000
63 POL 1165 Jakub Chodak 12 UKŻ 7 Białystok 495,00 1000 1000
64 POL 1883 Adrianna Skrzecz 13 UKS BARNIM GOLENIÓW 490,00 1000 1000
65 POL 1812 Piotr Śmieja 11 YKP GDYNIA 489,00 1000 1000
66 POL 1716 Michał Tokarczyk 11 KW LOK Garland Gliwice 488,00 1000 1000
67 POL 1628 Franciszek Borys 12 YKP GDYNIA 486,00 1000 1000
68 POL 1602 Stanisław Wierczyński 11 YKP GDYNIA 485,00 1000 1000
69 POL 1752 Jakub Korga 11 MKŻ Żnin 484,00 1000 1000
70 POL 344 Joanna Kaniewska 12 KS Spójnia Warszawa 483,00 1000 1000
71 POL 907 Magdalena Chyła 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 483,00 1000 1000
72 POL 1594 Filip Kapała 11 OPTI CWM Gdynia 482,00 1000 1000
73 POL 1629 Żaneta Bonin 13 KŻ VI-King Człuchów 476,00 1000 1000
74 POL 1816 Wiktor Ciołkowski 13 Opteam Sailing Rzeszów 474,00 1000 1000
75 POL 1971 Aleksandra Bobula 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 472,00 1000 1000
76 POL 1129 Marceli Mierzwicki 12 YKP GDYNIA 459,00 1000 1000
77 POL 1619 Szymon Gąsiorowski 10 YK Stal Gdynia 449,00 1000 1000
78 POL 1260 Wojciech Kikmunter 12 CHKŻ Chojnice 448,00 1000 1000
79 POL 1435 Paweł Trella 11 MKŻ ARKA Gdynia 445,00 1000 1000
80 POL 1340 Olga Hanslik 12 KW LOK Garland Gliwice 445,00 1000 1000
81 POL 1853 Patryk Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA 440,00 1000 1000
82 POL 623 Stefan Marciniak 12 AZS Poznań 438,00 1000 1000
83 POL 1879 Ludwik Grzelak 12 WTW WARSZAWA 435,00 1000 1000
84 POL 1031 Alexander Ponto 11 OPTI CWM Gdynia 435,00 1000 1000
85 POL 1090 Joanna Cymerman 11 MOSW CHOSZCZNO 431,00 1000 1000
86 POL 285 Lena Sobiech 12 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 425,00 1000 1000
87 POL 1363 Konrad Dziąba 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 425,00 1000 1000
88 POL 1410 Tomasz Trajnowicz 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 421,00 1000 1000
89 POL 1302 Jan Krawczyk 11 CHKŻ Chojnice 418,00 1000 1000
90 POL 1004 Aleksandra Misztal 13 KŻ Horn Kraków 418,00 1000 1000
91 POL 1114 Szymon Szczech 12 MOS SSW IŁAWA 412,00 1000 1000
92 POL 11216 Jakub Kaminski 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 406,00 1000 1000
93 POL 1974 Lilly May Niezabitowska 11 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 404,00 1000 1000
94 POL 1126 Oliwia Osadcow 11 KN Lider Kraków 401,00 1000 1000
95 POL 66 Jakub Kluk 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 399,00 1000 2
96 POL 1570 Aleksander Poterański 12 MOS SSW IŁAWA 399,00 1000 1000
97 POL 1274 Elżbieta Smyczek 13 TS Kuźnia Rybnik 397,00 1000 1000
98 POL 1532 Hanna Okularczyk 12 KW LOK Garland Gliwice 394,00 1000 1000
99 POL 2222 Natalia Deja 12 KS Spójnia Warszawa 393,00 1000 1000
100 POL 791 Marcin Pietrzak 11 WTW WARSZAWA 393,00 1000 1000
101 POL 1106 Magdalena Jagiełło 13 MKS Dwójka Warszawa 393,00 1000 1000
102 POL 698 Ewa Mazur 13 UKS Opti Odra Wrocław 392,00 1000 1000
103 POL 999 Joanna Kiełczewska 12 JKW Poznań 391,00 1000 1000
104 POL 1417 Bartłomiej Mierzwa 12 KW LOK Garland Gliwice 391,00 1000 1000
105 POL 1985 Korneliusz Dębiak 12 TKŻ TORUŃ 386,00 1000 1000
106 POL 1389 Marianna Sienkiewicz 12 YKP Warszawa 386,00 1000 1000
107 POL 1764 Dominika Ołowiak 11 YKP GDYNIA 386,00 1000 1000
108 POL 1244 Jan Turczynowicz 12 KS Spójnia Warszawa 382,00 1000 1000
109 POL 959 Mikołaj Grzybowski 12 UKS FIR Warszawa 380,00 1000 1000
110 POL 1878 Mateusz Narloch 10 MKŻ ARKA Gdynia 378,00 1000 1000
111 POL 1703 Janka Dmochowska 9 MKŻ ARKA Gdynia 372,00 1000 3
112 POL 1854 Jakub Bruski 13 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 370,00 1000 1000
113 POL 659 Rafał Pogorzelski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 368,00 1000 1000
114 POL 1454 Gilbert Guszcza 13 UKŻ 7 Białystok 368,00 1000 1000
115 POL 1999 Sebastian Ignaczewski 12 KS Spójnia Warszawa 364,00 1000 1000
116 POL 1802 Zuzanna Rodzeń 11 MKŻ ARKA Gdynia 360,00 3 1000
117 POL 1664 Antoni Pasich 11 UKS BARNIM GOLENIÓW 359,00 1000 1000
118 POL 118 Ewa Lewandowska 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 358,00 1000 4
119 POL 9781 Emila Chmiel 12 WTW WARSZAWA 358,00 1000 1000
120 POL 1391 Julia Jędrasik 11 JUNGA Olsztyn 357,00 1000 1000
121 POL 1903 Tomasz Bendlewski 10 JKW Poznań 357,00 1000 1000
122 POL 859 Maksymilian Praga 12 UKS FIR Warszawa 355,00 1000 1000
123 POL 1670 Patryk Kukowski 11 KS Zatoka Puck 355,00 1000 1000
124 POL 1248 Jan Witkowiak 10 JKW Poznań 349,00 1000 1000
125 POL 1291 Kacper Walęga 10 YKP Warszawa 346,00 1000 1000
126 POL 139 Pola Wawrzyniak 11 AZS Poznań 344,00 1000 1000
127 POL 1533 Zuzanna Kaplita 13 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 344,00 1000 1000
128 POL 1760 Krzysztof Olejnik 10 JKW Poznań 344,00 1000 1000
129 POL 1333 Marta Kozieł 13 Jacht Klub Koszalin 339,00 1000 1000
130 POL 1 Jakub Pawlak 11 OPTI CWM Gdynia 339,00 1000 1000
131 POL 1448 Natalia Ciszek 13 MKS Dwójka Warszawa 338,00 1000 1000
132 POL 1877 Barbara Malarz 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 335,00 1000 1000
133 POL 95 Dawid Goetz 12 AZS Poznań 335,00 1000 1000
134 POL 1387 Mikołaj Górecki 13 KN Lider Kraków 335,00 1000 1000
135 POL 1735 Filip Kurczewski 12 MKŻ Żnin 335,00 1000 1000
136 POL 1474 Maksymilian Szponer 12 KS Zatoka Puck 332,00 1000 1000
137 POL 1811 Oliwia Krajewska 10 YKP GDYNIA 326,00 1000 1000
138 POL 1471 Zofia Kucharska 9 OPTI CWM Gdynia 323,00 1000 5
139 POL 1353 Maria Konarzewska 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 323,00 1000 1000
140 POL 1546 Borys Jarnot-Bałuszek 10 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 322,00 1000 1000
141 POL 1659 Kordian Kreft 12 KS Zatoka Puck 320,00 1000 1000
142 POL 297 Aleksander Hlebowicz 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 319,00 1000 1000
143 POL 1776 Kacper Gwóżdz 12 YKP GDYNIA 316,00 1000 1000
144 POL 800 Karolina Gała 10 WTW WARSZAWA 316,00 1000 1000
145 POL 497 Kacper Młodzianowski 10 AZS Poznań 314,00 1000 1000
146 POL 1584 Piotr Flieger 10 MKŻ ARKA Gdynia 313,00 1000 1000
147 POL 1887 Oliwer Przybylak 11 BAZA Mrągowo 313,00 1000 1000
148 POL 1723 Łucja Węglowska 12 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 311,00 1000 1000
149 POL 1269 Zuzanna Zasada 9 KS Zatoka Puck 308,00 1000 6
150 POL 1473 Maja Krawczyńska 12 OPTI CWM Gdynia 307,00 1000 1000
151 POL 1438 Bartłomiej Nowak 12 JKW Poznań 307,00 1000 1000
152 POL 1769 Brunon Herman 10 YKP Warszawa 306,00 1000 1000
153 POL 20 Iwona Wysocka 10 SKŻ SŁAWA 304,00 1000 1000
154 POL 1019 Michał Gonciarz 11 JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza 302,00 1000 1000
155 POL 2000 Ignacy Oźminkowski 11 KS Spójnia Warszawa 299,00 1000 1000
156 POL 1049 Gabriela Zawal 13 ŻMKS Poznań 298,00 1000 1000
157 POL 873 Gustaw Kwiek 9 WTW WARSZAWA 296,00 1000 7
158 POL 6 Amelia Potejko 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 295,00 1000 8
159 POL 1224 Anna Zroślak 12 ŻMKS Poznań 294,00 1000 1000
160 POL 1443 Hubert Łobaczewski 10 YKP GDYNIA 293,00 1000 1000
161 POL 1384 Amelia Sławińska OPTI CWM Gdynia 286,00 1000 1000
162 POL 1329 Jan Pagacz 12 KŻ Horn Kraków 283,00 1000 1000
163 POL 1599 Mateusz Brokoniecki 11 UKŻ PISZ 279,00 1000 1000
164 POL 19 Zofia Derwich 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 278,00 1000 1000
165 POL 1522 Lilianna Lemke 11 OPTI CWM Gdynia 277,00 1000 1000
166 POL 1586 Tytus Czajkowski 10 KST Elektryk Grudziądz 276,00 1000 1000
167 POL 1258 Adrianna Krystochowicz 13 Uks Mos Ełk 274,00 1000 1000
168 POL 927 Jedrzej Marciniak 11 JKW Poznań 272,00 1000 1000
169 POL 1229 Mikołaj Ksobich 13 AZS Poznań 263,00 1000 1000
170 POL 1524 Lidia Kalinowska 13 Uks Mos Ełk 263,00 1000 1000
171 POL 1288 Fabian Kocięda 8 OPTI CWM Gdynia 260,00 1000 9
172 POL 2025 Mikołaj Łangowski 10 UKS FIR Warszawa 259,00 1000 1000
173 POL 1580 Nawojka Ślusarska 12 KŻ Mewa Poznań 257,00 1000 1000
174 POL 1746 Konrad Kurzak 12 Klub Sportowy Wiaterni 257,00 1000 1000
175 POL 1265 Maciej Dobrowolski 14 UKS Żegluj Lublin 256,00 1000 1000
176 POL 1611 Antoni Nazimek 10 JKW Poznań 256,00 1000 1000
177 POL 1207 Maciej Reck 11 JKW Poznań 252,00 1000 1000
178 POL 52 Urszula Szymanowska 14 Uks Mos Ełk 251,00 1000 1000
179 POL 1593 Michał Terpiłowski 11 WTW WARSZAWA 249,00 1000 1000
180 POL 1911 Kacper Bąk 10 KŻ Horn Kraków 249,00 1000 1000
181 POL 244 Jan Mocugowski 10 KŻ VI-King Człuchów 247,00 1000 1000
182 POL 1349 Ernest Rojek 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 240,00 1000 1000
183 POL 120 Nina Łypaczewska 12 KW LOK Garland Gliwice 239,00 1000 1000
184 POL 1590 Bartosz Kalicki 12 Uks Mos Ełk 238,00 1000 1000
185 POL 1701 Salma Mede 11 YKP GDYNIA 237,00 1000 1000
186 POL 1441 Małgorzata Figel 9 OPTI CWM Gdynia 235,00 1000 10
187 POL 1202 Jerzy Sienkiewicz 12 YKP Warszawa 234,00 1000 1000
188 POL 1575 Aleksandra Raukuć 11 NAUTICUS Olsztyn 234,00 1000 1000
189 POL 950 Krystyna Szpor 9 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 232,00 1000 11
190 POL 1187 Marcel Wolętek 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 232,00 1000 1000
191 POL 1558 Aleksander Szczygielski 13 KW LOK Garland Gliwice 232,00 1000 1000
192 POL 1185 Miłosz Michalak 10 YKP GDYNIA 226,00 1000 1000
193 POL 959 Michał Koczorowski 10 AZS Poznań 226,00 1000 1000
194 POL 1 Tomasz Gajda 10 UKS BARNIM GOLENIÓW 223,00 1000 1000
195 POL 1403 Pola Schmidt 10 OPTI CWM Gdynia 219,00 1000 1000
196 POL 1662 Kacper Urzędowski 12 Klub Sportowy Wiaterni 215,00 1000 1000
197 POL 1578 Natalia Kwiatkowska 12 MKŻ ARKA Gdynia 214,00 1000 1000
198 POL 994 Dagmara Gil 11 YKP Warszawa 214,00 1000 1000
199 POL 970 Wiktor Wojtas 12 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 214,00 1000 1000
200 POL 1225 Hanna Sadecka 11 TKŻ TORUŃ 214,00 1000 1000
201 POL 1300 Filip Kawałko 10 OPTI CWM Gdynia 212,00 1000 1000
202 POL 1351 Apolonia Malańska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 211,00 1000 1000
203 POL 978 Michał Łysiak 12 WTW WARSZAWA 210,00 1000 1000
204 POL 1336 Grzegorz Bartoniek 11 TS Kuźnia Rybnik 205,00 1000 1000
205 POL 1876 Zuzanna Reszka 10 MKŻ ARKA Gdynia 204,00 4 1000
206 POL 1648 Maksymilian Kalupa 11 JKW Poznań 202,00 1000 1000
207 POL 1480 Jan Pasiuk 13 BAZA Mrągowo 202,00 1000 1000
208 POL 1422 Dominika Krukowska 13 UKS FIR Warszawa 200,00 1000 1000
209 POL 1246 Dominika Raszka 11 MKS Dwójka Warszawa 198,00 1000 1000
210 POL 1772 Kornelia Dobaczewska 10 MKŻ Żnin 197,00 1000 1000
211 POL 1645 Michał Biedalak 10 JKW Poznań 196,00 1000 1000
212 POL 1856 Dominika Werra 13 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 194,00 1000 1000
213 POL 1871 Zachary Tylkowski 11 ŻMKS Poznań 192,00 1000 1000
214 POL 884 Wiktoria Giec 9 YKP Warszawa 192,00 1000 12
215 POL 1139 Hanna Rajchert 11 MKS Dwójka Warszawa 190,00 1000 1000
216 POL 1 Jakub Reslerowski 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 188,00 1000 1000
217 POL 1758 Jeremi Szczukowski 9 CHKŻ Chojnice 187,00 1000 13
218 POL 1267 Robert Szymański 12 TS Kuźnia Rybnik 185,00 1000 1000
219 POL 860 Miłosz Małek 13 UKS SZKWAŁ Legionowo 184,00 1000 1000
220 POL 1563 Jakub Jabłonski 9 MKŻ ARKA Gdynia 184,00 1000 14
221 POL 1226 Teresa Masztalerz 9 TKŻ TORUŃ 183,00 1000 15
222 POL 1140 Stanisław Grocholewski 10 AZS Poznań 183,00 1000 1000
223 POL 1292 Jakub Pietrzak 11 OPTI CWM Gdynia 183,00 1000 1000
224 POL 168 Joanna Lewicka 14 AZS UWM Olsztyn 181,00 1000 1000
225 POL 984 Wiktor Matwiejuk 12 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 180,00 1000 1000
226 POL 1349 Rafał Górski 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 179,00 1000 1000
227 POL 189 Jakub Jodłowski 13 KŻ VI-King Człuchów 179,00 1000 1000
228 POL 648 Katarzyna Wajdowska 11 KŻ Horn Kraków 179,00 1000 1000
229 POL 1666 Magdalena Śnieżek 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 178,00 1000 1000
230 POL 1439 Katarzyna Derwich 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 178,00 1000 1000
231 POL 1159 Zuzanna Ołowiak 10 YKP GDYNIA 178,00 1000 1000
232 POL 5 Wojciech Zalewski 12 YKP Kraków 176,00 1000 1000
233 POL 1562 Igor Rudek 9 MKŻ ARKA Gdynia 175,00 1000 16
234 POL 1345 Alexander Wentzel 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 174,00 1000 1000
235 POL 382 Marek Mazur 11 UKS Opti Odra Wrocław 172,00 1000 1000
236 POL 1892 Jakub Miszczak 11 KS Spójnia Warszawa 172,00 1000 1000
237 POL 1342 Franciszek Mikulski 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 171,00 1000 1000
238 POL 0 Karolina Tomczyk 10 TS Kuźnia Rybnik 171,00 1000 1000
239 POL 1817 Ignacy Rojek 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 169,00 1000 1000
240 POL 1470 Maciej Placzke 9 UKS FIR Warszawa 168,00 1000 17
241 POL 1467 Mateusz Buło 11 BAZA Mrągowo 168,00 1000 1000
242 POL 1556 Maciej Popłonyk 10 AZS Poznań 165,00 1000 1000
243 POL 1292 Filip Jarosiewicz 9 Lamekla Kartuzy 163,00 1000 18
244 POL 1833 Jakub Bojczuk 12 UKŻ 7 Białystok 162,00 1000 1000
245 POL 1630 Adam Grala 9 UKŻ Pisz 162,00 1000 19
246 POL 1220 Maciej Ilnicki 11 CHKŻ Chojnice 160,00 1000 1000
247 POL 1434 Helena Grubba 10 KS Zatoka Puck 158,00 1000 1000
248 POL 1525 Hanna Wiszniowska 10 JKW Poznań 157,00 1000 1000
249 POL 91 Stanisław Janowicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 154,00 1000 1000
250 POL 1011 Mateusz Słowik 13 KŻ Horn Kraków 153,00 1000 1000
251 POL 4 Oskar Sawicki 9 UKS BARNIM GOLENIÓW 153,00 1000 20
252 POL 276 Igor Kawałko 8 OPTI CWM Gdynia 153,00 1000 21
253 POL 1704 Maria Suchocka 9 MKŻ ARKA Gdynia 152,00 1000 22
254 POL 11349 Martyna Grycuk 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 152,00 1000 1000
255 POL 1204 Olek Mistur 11 TS Kuźnia Rybnik 151,00 1000 1000
256 POL 1367 Maciej Cęgała 11 KSCŻ Szczecin 150,00 1000 1000
257 POL 713 Danuta Grudzień 10 Jacht Klub POGORIA 3 Dąbrowa Górnicza 148,00 1000 1000
258 POL 1624 Piotr Grabski 10 YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 147,00 1000 1000
259 POL 980 Kamil Lenczowski 10 KŻ Horn Kraków 146,00 1000 1000
260 POL 1998 Aleksandra Szulska 10 OPTI CWM Gdynia 146,00 1000 1000
261 POL 345 Filip Baran 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 146,00 1000 1000
262 POL 479 Maciej Żmijewski 10 MKŻ ARKA Gdynia 145,00 1000 1000
263 POL 0 Michał Dobrowolski 10 KSCŻ Szczecin 143,00 1000 1000
264 POL 1141 Antonina Kurasz 9 TKŻ TORUŃ 143,00 1000 23
265 POL 1611 Jakub Kaplita 11 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 140,00 1000 1000
266 POL 1131 Tymon Bieniecki 12 KS AQUA Włocławek 139,00 1000 1000
267 POL 11874 Piotr Tymula 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 138,00 1000 1000
268 POL 1163 Oliwia Drożynska 11 TKŻ TORUŃ 137,00 1000 1000
269 POL 1285 Wiktor Kwiecinski 14 MKŻ Żnin 137,00 1000 1000
270 POL 765 Magdalena Guszcza 10 YKP Warszawa 137,00 1000 1000
271 POL 15861 Mateusz Gawlik 13 MOSW CHOSZCZNO 136,00 1000 1000
272 POL 1964 Jacek Kalinowski 9 UKS Żeglarz Wrocław 136,00 1000 24
273 POL 9011 Michał Błotniak 12 MKS Szkuner Myślibórz 134,00 1000 1000
274 POL 1155 Jakub Piesiewicz 10 Gdański Klub Żeglarski 134,00 1000 1000
275 POL 142 Maksymilian Kruczyński 9 AZS Poznań 134,00 1000 25
276 POL 1018 Antoni Lipinski 9 LKS Charzykowy 134,00 1000 26
277 POL 1329 Mariusz Wiercioch 10 KŻ Horn Kraków 133,00 1000 1000
278 POL 1612 Filip Noszczynski 10 MKŻ ARKA Gdynia 132,00 1000 1000
279 POL 598 Maciej Syrzeń UKŻ Pisz 131,00 1000 1000
280 POL 987 Szymon Herman 10 MLKS KRSJNA Sępolno Krajeńskie 130,00 1000 1000
281 POL 1828 Jakub Michałowski 12 BAZA Mrągowo 130,00 1000 1000
282 POL 258 Marta Richert 9 MKŻ ARKA Gdynia 129,00 1000 27
283 POL 1555 Hanna Michaleczko 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 128,00 1000 1000
284 POL 73 Szymon Tymula 13 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 128,00 1000 1000
285 POL 326 Julia Kozubowicz 11 TS Kuźnia Rybnik 128,00 1000 1000
286 POL 1324 Hugo Skupnik 11 TS Kuźnia Rybnik 128,00 1000 1000
287 POL 381 Filip Lenart 10 UKS Opti Odra Wrocław 127,00 1000 1000
288 POL 1057 Jakub Jabłoński 14 KS AQUA Włocławek 126,00 1000 1000
289 POL 1219 Dominika Sawicka 12 UKS BARNIM GOLENIÓW 125,00 1000 1000
290 POL 416 Mateusz Smolakowski 10 UKS Opti Odra Wrocław 125,00 1000 1000
291 POL 1603 Krzysztof Bruski 10 OPTI CWM Gdynia 122,00 1000 1000
292 POL 1267 Iga Marcisz 10 TS Kuźnia 121,00 1000 1000
293 POL 248 Aleksandra Mac 11 RTS Opteam Sailing 121,00 1000 1000
294 POL 0 Mateusz Cogiel 12 UKS Szkwał Złocieniec 121,00 1000 1000
295 POL 1026 Antoni Osiński 9 TKŻ TORUŃ 121,00 1000 28
296 POL 333 Michał Skawinski-Kornik 8 YKP Warszawa 120,00 1000 29
297 POL 1449 Zuzanna Dawidowicz 11 UKS MOS EŁK 120,00 1000 1000
298 POL 847 Leon Dura 11 Wolsztyński Klub Żeglarski 119,00 1000 1000
299 POL 1665 Paulina Rutkowska 10 UKS Żeglarz Wrocław 119,00 1000 1000
300 POL 180 Hanna Burdziej 11 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 118,00 1000 1000
301 POL 1759 Maksym Kreft 10 OPTI CWM Gdynia 118,00 1000 1000
302 POL 22 Igor Wierzbowski 8 KŻ Horn Kraków 118,00 1000 30
303 POL 0 Piotr Węgrzynski 10 Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 117,00 1000 1000
304 POL 1808 Katarzyna Towiańska 12 KS AQUA Włocławek 116,00 1000 1000
305 POL 1610 Sara Wiśniewska 10 TKŻ TORUŃ 116,00 5 1000
306 POL 1751 Miłosz Gabryszewski 10 UKS Żeglarz Wrocław 116,00 1000 1000
307 POL 0 Jakub Macoch 10 Stowarzyszenie Yacht Klub Zefir 115,00 1000 1000
308 POL 1273 Edyta Jankowska 9 UKŻ Pisz 115,00 1000 31
309 POL 1373 Wiktor Pawłowski 8 CHKŻ Chojnice 115,00 1000 32
310 POL 1319 Anna Kazukiewicz 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 115,00 1000 1000
311 POL 1507 Franciszek Siwek 14 KSCŻ Szczecin 114,00 1000 1000
312 POL 1756 Konrad Ciernia 9 KŻ Horn Kraków 114,00 1000 33
313 POL 1051 Monika Kempińska 10 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 113,00 1000 1000
314 POL 1365 Magdalena Skórnóg 9 MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 113,00 1000 34
315 POL 1516 Aleksandra Kuczyńska 12 UKS Opti Odra Wrocław 113,00 1000 1000
316 POL 1509 Kamil Bordewicz 13 KST Elektryk Grudziądz 112,00 1000 1000
317 POL 602 Igor Szymczyk 10 MKS Szkuner Myślibórz 112,00 1000 1000
318 POL 1771 Aleksandra Mańkowska 10 TKŻ TORUŃ 112,00 6 1000
319 POL 1488 Natalia Burczyńska 10 NAUTICUS Olsztyn 112,00 1000 1000
320 POL 648 Maksymilian Kowalczyk 10 KŻ Horn Kraków 112,00 1000 1000
321 POL 0 Kacper Bilewicz 10 UKS Szkwał Złocieniec 111,00 1000 1000
322 POL 415 Łukasz Smolakowski 10 UKS Opti Odra Wrocław 111,00 1000 1000
323 POL 1514 Tomasz Maciejewicz 13 KSCŻ Szczecin 110,00 1000 1000
324 POL 341 Michalina Baran 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 110,00 1000 1000
325 POL 0 Karolina Siergiej 10 TS Kuźnia Rybnik 110,00 1000 1000
326 POL 149 Ignacy Sławiński 12 UKS Żeglarz Wrocław 108,00 1000 1000
327 POL 1550 Julia Kobus 10 LKS Charzykowy 108,00 1000 1000
328 POL 950 Nikodem Pytlik 9 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 107,00 1000 35
329 POL 2003 Hubert Bruggemann 10 KS ZATOKA PUCK 107,00 1000 1000
330 POL 0 Stanisław Chilewski 10 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 107,00 1000 1000
331 POL 1028 Bartosz Dąbrowski 11 UKŻ 7 Białystok 106,00 1000 1000
332 POL 11126 Franciszek Niwicki 10 KŻ Horn Kraków 105,00 1000 1000
333 POL 1497 Antoni Borkowski 10 AZS Poznań 104,00 1000 1000
334 POL 1657 Mikołaj Łuczak 10 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 104,00 1000 1000
335 POL 1874 Blanka Bobula 8 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 104,00 1000 36
336 POL 270 Stanisław Maik 9 UKS BARNIM GOLENIÓW 104,00 1000 37
337 POL 1456 Tymoteusz Walicki 12 UKŻ 7 Białystok 103,00 1000 1000
338 POL 1138 Michał Kuchtyn 8 UKS Opti Odra Wrocław 102,00 1000 38
339 POL 147 Natalia Krawczyńska 9 OPTI CWM Gdynia 102,00 1000 39
340 POL 1143 Jerzy Welman 13 UKS Żegluj Lublin 102,00 1000 1000
341 POL 1155 Nikolas Urba 10 SEJK Pogoń Szczecin 100,00 1000 1000
342 POL 3291 Tymon Mika 9 KŻ Horn Kraków 100,00 1000 40
343 POL 0 Gustaw Zalewski 10 TKŻ Toruń 100,00 1000 1000
344 POL 1407 Jakub Matysik 10 YKP Kraków 99,00 1000 1000
345 POL 1873 Alicja Kolasa 9 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 99,00 1000 41
346 POL 428 Sarah Goetz 10 AZS Poznań 97,00 1000 1000
347 POL 257 Eryk Rózga 9 MKŻ ARKA Gdynia 96,00 1000 42
348 POL 146 Jakub Modzalewski 11 ŻMKS Poznań 93,00 1000 1000
349 POL 0 Wiktor Truchan 10 UKS MOS EŁK 93,00 1000 1000
350 POL 20 Ignacy Schleifer 12 UKS NAVIGO 93,00 1000 1000
351 POL 1186 Michał Paciorek 11 UKS SZKWAŁ Legionowo 93,00 1000 1000
352 POL 395 Julia Kaczmarska 7 UKS Żeglarz Wrocław 92,00 1000 43
353 POL 595 Natasha Anolik 9 OPTI CWM Gdynia 92,00 1000 44
354 POL 0 Bolesław Nesterowicz 10 MOS Pisz 92,00 1000 1000
355 POL 0 Malwina Kowalczyk 10 JK Pogoria 3 Dąbrowa Górnicza 92,00 1000 1000
356 POL 1423 Mateusz Kluczka 9 UKS Opti Odra Wrocław 92,00 1000 45
357 POL 0 Michał Iwanicki 10 UKS Szkwał Złocieniec 91,00 1000 1000
358 POL 1452 Antonina Ołowiak 9 YKP GDYNIA 91,00 1000 46
359 POL 1853 Gracjan Niczyj 10 UKS Żeglarz Wrocław 91,00 1000 1000
360 POL 1021 A Łowicka 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 91,00 1000 1000
361 POL 1798 Hanna Ługowska 10 YKP Warszawa 90,00 7 1000
362 POL 1272 Alicja Koczorowski 8 AZS Poznań 90,00 1000 47
363 POL 0 Witold Jarecki 10 TKŻ TORUŃ 90,00 1000 1000
364 POL 0 Jeremi Józefowicz 10 TKŻ TORUŃ 89,00 1000 1000
365 POL 259 Julia Wróblewska 9 MKŻ ARKA Gdynia 89,00 1000 48
366 POL 1224 Jakub Szczepanski 9 LKS Charzykowy 88,00 1000 49
367 POL 1022 Filip Kwietniak 10 SSW MOS IŁAWA 88,00 1000 1000
368 POL 1559 Jan Suchocki 8 MKŻ ARKA Gdynia 88,00 1000 50
369 POL 829 Jacek Guzik 9 KŻ Horn Kraków 87,00 1000 51
370 POL 0 Anna Stanula 10 KŻ Horn Kraków 87,00 1000 1000
371 POL 1112 A Milowski 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,00 1000 52
372 POL 15221 Roch Dmuchowski 10 SSW MOS IŁAWA 86,00 1000 1000
373 POL 0 Hieronim Norkiewicz 12 UKS Szkwał Złocieniec 85,00 1000 1000
374 POL 0 Karol Głąbik 10 LOK 84,00 1000 1000
375 POL 1278 Magdalena Leśniak 13 ŻMKS Poznań 84,00 1000 1000
376 POL 0 Jakub Kusiak 10 UKS Szkwał Złocieniec 84,00 1000 1000
377 POL 0 Sebastaian Lewandowski 10 MKS Szkuner Myślibórz 84,00 1000 1000
378 POL 11251 Iga Wielczyk 11 KŻ Horn Kraków 84,00 1000 1000
379 POL 0 Alicja Tutkowska 10 YK Stal Gdynia 84,00 1000 1000
380 POL 260 Alicja Wróblewska 8 MKŻ ARKA Gdynia 84,00 1000 53
381 POL 1686 Antoni Krężel 13 UKŻ MORiS PSZCZYNA 83,00 1000 1000
382 POL 14881 K Warywoda 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 83,00 1000 1000
383 POL 974 Kinga Rekas 9 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 83,00 1000 54
384 POL 1370 Mikołaj Pieczaba 12 UKS Żeglarz Wrocław 81,00 1000 1000
385 POL 791 Adam Turczynowicz 10 KS Spójnia Warszawa 81,00 1000 1000
386 POL 991 Jan Franzkowiak 11 AZS Poznań 78,00 1000 1000
387 POL 0 Krzysztof Mamcarz 10 KS Energetyk 78,00 1000 1000
388 POL 0 Grzegorz Rusecki 10 KS Energetyk 77,00 1000 1000
389 POL 974 Zofia Michałeczko 8 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 77,00 8 55
390 POL 77 Dominika Fajdasz 10 KS Spójnia Warszawa 76,00 1000 1000
391 POL 1328 Gracjan Kaczmarczyk 10 MKŻ ARKA Gdynia 75,00 1000 1000
392 POL 0 Igor Wielczyk 10 MOS SSW Iława 75,00 1000 1000
393 POL 13281 Jan Doniec 11 KŻ Horn Kraków 74,00 1000 1000
394 POL 985 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA 74,00 1000 1000
395 POL 1683 Zofia Zając 13 UKŻ MORiS PSZCZYNA 73,00 1000 1000
396 POL 3773 A Wyrzynkiewicz 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 73,00 1000 1000
397 POL 1137 Maciej Schiele 11 MKS Dwójka Warszawa 72,00 1000 1000
398 POL 0 Danuta Wilska 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 72,00 1000 1000
399 POL 1015 Michał Mazurowski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 72,00 1000 1000
400 POL 0 Edmunt Hałabuda 10 72,00 1000 1000
401 POL 0 Alicja Maciejewska 10 TKŻ TORUŃ 71,00 1000 1000
402 POL 7221 A Kwiatkowska 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 71,00 1000 1000
403 POL 1312 Michalina Maciejak 7 UKS Opti Odra Wrocław 71,00 9 56
404 POL 0 Maciej Wolski 10 70,00 1000 1000
405 POL 646 Wiktoria Stachańska 10 MOSW CHOSZCZNO 70,00 1000 1000
406 POL 1301 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA 70,00 1000 1000
407 POL 1543 Jan Karnowski 9 KS Spójnia Warszawa 69,00 1000 57
408 POL 0 Oscar Wielczyk 10 MOS SSW Iława 69,00 1000 1000
409 POL 226 Marcel Skubański 10 Klub Żeglarski Nysa 69,00 1000 1000
410 POL 1390 Natalia Andrzejewska 13 AZS Poznań 68,00 1000 1000
411 POL 1359 Natalia Ziółkowska 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68,00 1000 58
412 POL 1206 Małgorzata Strzeszewska 11 AZS Poznań 67,00 1000 1000
413 POL 1358 Nina Kowalska 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67,00 1000 1000
414 POL 1133 Joanna Balcerzak 14 UKŻ Michałowo 66,00 1000 1000
415 POL 1549 Jakub Tomczyński 11 KS Spójnia Warszawa 66,00 1000 1000
416 POL 741 Rorian Grenda 10 MKS Szkuner Myślibórz 66,00 1000 1000
417 POL 0 Paulina Cichowska 10 MOS SSW Iława 64,00 1000 1000
418 POL 1857 Szymon Szykowny 11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 64,00 1000 1000
419 POL 128 Maciej Kasprzak 10 SSW MOS IŁAWA 64,00 1000 1000
420 POL 128 Olgiert Nastaj 10 SSW MOS IŁAWA 63,00 1000 1000
421 POL 1136 Alek Kuderski 11 MKS Dwójka Warszawa 63,00 1000 1000
422 POL 488 Michał Karnacewicz 8 Nauticus Yacht club Olsztyn 62,00 1000 59
423 POL 0 Gabriel Kubacki 10 KŻ Horn Kraków 62,00 1000 1000
424 POL 1786 Kacper Dutkalski 11 KS Spójnia Warszawa 62,00 1000 1000
425 POL 1765 Mateusz Dobrzyński 8 KS Spójnia Warszawa 61,00 1000 60
426 POL 306 Agnieszka Zadora 11 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 60,00 1000 1000
427 POL 261 Aleksandra Zastawna 9 MKŻ ARKA Gdynia 59,00 1000 61
428 POL 868 Anatol Novicki 10 KS Spójnia Warszawa 59,00 1000 1000
429 POL 1111 L Kwiatkowski 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 59,00 1000 62
430 POL 930 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA 59,00 1000 1000
431 POL 491 Luiza Lewandowska 9 MKŻ ARKA Gdynia 59,00 1000 63
432 POL 601 Kamil Chojecki 10 MKS Szkuner Myślibórz 59,00 1000 1000
433 POL 1680 Paweł Zając 11 UKŻ MORiS PSZCZYNA 58,00 1000 1000
434 POL 1249 Karolina Jałoszyńska 9 Klub Żeglarski Nysa 58,00 10 64
435 POL 0 Radosław Gałecki 10 KS Energetyk 58,00 1000 1000
436 POL 11141 Julian Podwalski 10 SSW MOS IŁAWA 57,00 1000 1000
437 POL 1830 Lidia Łukasik 8 UKS Żegluj Lublin 57,00 1000 65
438 POL 200 Eryk Jabłoński 8 OPTI CWM Gdynia 56,00 1000 66
439 POL 201 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 56,00 1000 1000
440 POL 0 Jakub Wolski 10 56,00 1000 1000
441 POL 1839 Patryk Molski 12 UKŻ Michałowo 54,00 1000 1000
442 POL 32 Iwo Reński 10 UKS NAVIGO 51,00 1000 1000
443 POL 0 Karol Maciejewski 10 TKŻ TORUŃ 51,00 1000 1000
444 POL 925 Michalina Pawelczyk 9 MKS Dwójka Warszawa 50,00 1000 67
445 POL 2004 J Daniliuk Nauticus Yacht Club Olsztyn 50,00 1000 1000
446 POL 1522 Natalia Chojnowska 8 SSW MOS IŁAWA 49,00 1000 68
447 POL 1307 Agata Dróżyńska 14 TKŻ TORUŃ 48,00 11 1000
448 POL 738 Jan Bartłomiej Hartel 13 KW LOK Garland Gliwice 48,00 1000 1000
449 POL 1201 Krzysztof Ciborowski 8 KS Spójnia Warszawa 47,00 1000 69
450 POL 18271 Oliwia Siedlewska 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 47,00 1000 1000
451 POL 1671 Tomasz Kowalski 13 TKŻ TORUŃ 47,00 1000 1000
452 POL 1851 Patrycja Kurpiewska 9 MKS Dwójka Warszawa 46,00 1000 70
453 POL 16 Kaja Śledzińska 8 KS Spójnia Warszawa 46,00 1000 71
454 POL 1840 Dawid Sikorski 12 UKŻ Michałowo 46,00 1000 1000
455 POL 951 Jakub Kreft 8 KŻ VI-King Człuchów 45,00 1000 72
456 POL 1436 Sylwia Fryziak 11 UKS SZKWAŁ Legionowo 44,00 12 1000
457 POL 0 Kacper Gellner 10 UKS Wiking Zarzecze 43,00 1000 1000
458 POL 1517 Pola Petrykowska 9 UKS SZKWAŁ Legionowo 43,00 13 73
459 POL 888 Sebastian Midor 12 UKS WIKING ZARZECZE 43,00 1000 1000
460 POL 27 Zuzanna Tomaszewska 9 UKS NAVIGO 42,00 1000 74
461 POL 1768 Antoni Kiliszek 9 MKS Dwójka Warszawa 42,00 1000 75
462 POL 1759 Jaromir Nowak 11 KŻ Horn Kraków 41,00 1000 1000
463 POL 11133 Klaudia Sikorska 14 UKŻ MIchałowo 41,00 1000 1000
464 POL 397 Iga Kozło 9 UKS Żeglarz Wrocław 40,00 14 76
465 POL 0 Zuzanna Dobrzyniak 10 Jacht Klub Koszalin 40,00 1000 1000
466 POL 1919 M Lewandowski 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 40,00 1000 1000
467 POL 1849 Leon Malcher 8 SKŻ SŁAWA 39,00 1000 77
468 POL 0 Natan Gnutek 10 KŻ Horn Kraków 39,00 1000 1000
469 POL 0 Jan Fuk 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 39,00 1000 1000
470 POL 0 Oskar Skóra 10 KŻ Horn Kraków 38,00 1000 1000
471 POL 1108 Amelia Ciszek 9 MKS Dwójka Warszawa 38,00 1000 78
472 POL 0 Julia Lisowiec 13 UKS Szkwał Złocieniec 37,00 15 1000
473 POL 1837 Bartosz Jaworski 12 UKŻ Michałowo 36,00 1000 1000
474 POL 1681 Adam Jaskuła 8 UKŻ MORiS PSZCZYNA 35,00 1000 79
475 POL 1353 Kajetan Nawrocki 10 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 35,00 1000 1000
476 POL 0 Miłosz Herzyk 10 UKS Wiking Zarzecze 35,00 1000 1000
477 POL 1356 Irma Mezei 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 34,00 1000 1000
478 POL 1446 Konrad Wlazłowski 10 YKP GDYNIA 33,00 1000 1000
479 POL 1682 Igor Mizera 11 UKŻ MORiS PSZCZYNA 33,00 1000 1000
480 POL 1288 Przemek Wojtasik 10 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 33,00 1000 1000
481 POL 0 Natalia Krysta 10 UKS Wiking Zarzecze 32,00 1000 1000
482 POL 0 Filip Oleszczyk 10 MKŻR MARINA HOTELE 32,00 1000 1000
483 POL 1265 Mikołaj Grudzień 9 UKS Żegluj Lublin 32,00 1000 80
484 POL 486 Agnieszka Paciorek 10 KŻ VI-KING Człuchów 32,00 1000 1000
485 POL 1325 Hanna Gronek 12 Jacht Klub Koszalin 32,00 16 1000
486 POL 15 Adam Rutkowski 9 KS Spójnia Warszawa 32,00 1000 81
487 POL 1636 Szymon Szafranski 11 PKM LOK POZNAŃ 32,00 1000 1000
488 POL 0 Michał Józwik 10 KS Energetyk 32,00 1000 1000
489 POL 0 Martyna Gruszczyńska 10 LOK 32,00 1000 1000
490 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 8 YK Stal Gdynia 31,00 1000 82
491 POL 0 Antonina Skóra 10 KŻ Horn Kraków 30,00 1000 1000
492 POL 0 Hanna Borkowska 10 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 30,00 1000 1000
493 POL 1890 Oskar Staszewski 12 KŻ VI-KING Człuchów 29,00 1000 1000
494 POL 14 Damian Majda 14 SKŻ SŁAWA 29,00 1000 1000
495 POL 2005 Maria Gajdowska 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 28,00 1000 1000
496 POL 950 Wojciech Bąk 9 KŻ VI-KING Człuchów 27,00 1000 83
497 POL 1241 M Chomik 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 27,00 1000 1000
498 POL 1238 Marcin Staniewicz 13 Jacht Klub Koszalin 27,00 1000 1000
499 POL 0 Adrian Majdasz 10 MKŻR MARINA HOTELE 27,00 1000 1000
500 POL 0 Maja Kreft 10 KS Zatoka Puck 25,00 1000 1000
501 POL 0 Igor Tomczyk 10 TS Kuźnia Rybnik 24,00 1000 1000
502 POL 0 Laura Sternal 10 UKS Wiking Zarzecze 24,00 1000 1000
503 POL 0 Olga Fijak 10 UKS Wiking Zarzecze 23,00 1000 1000
504 POL 0 Dominik Fijak 10 UKS Wiking Zarzecze 22,00 1000 1000
505 POL 0 Mateusz Grzelczyk 10 TKŻ TORUŃ 21,00 1000 1000
506 POL 0 Filip Mendyk 8 KŻ Horn Kraków 20,00 1000 84
507 POL 0 Weronika Kowalska 10 JKK Tarnobrzeg 20,00 1000 1000
508 POL 20 Oskar Hawliczek 10 KS Spójnia Warszawa 19,00 1000 1000
509 POL 1838 Damian Siekierko 8 UKŻ Michałowo 19,00 1000 85
510 POL 870 Michał Krzemiński 9 UKS SZKWAŁ Legionowo 18,00 1000 86
511 POL 0 Jakub Oblonk 9 TS Kuźnia Rybnik 18,00 1000 87
512 POL 17 Gabriela Fajdasz 8 KS Spójnia Warszawa 18,00 1000 88
513 POL 1050 Szymon Rosa 9 ŻMKS Poznań 16,00 1000 89
514 POL 349 Jakub Banach 11 LKS Charzykowy 16,00 1000 1000
515 POL 2 Emilia Rudnicka 8 KS Spójnia Warszawa 14,00 1000 90
516 POL 0 Mikołaj Dabrowski 10 UKS Żeglarz Wrocław 13,00 1000 1000
517 POL 0 Karolina Mendyk 6 KŻ Horn Kraków 13,00 1000 91
518 POL 0 Jan Borychowski 10 YKP Warszawa 13,00 1000 1000
519 POL 1474 Jan Wojciechowski 10 LKS Charzykowy 12,00 1000 1000
520 POL 1891 Piotr Stolorz 10 MBSW/UKŻR 10,00 1000 1000
521 POL 0 Jakub Szuchniewicz 10 MKS Dwójka Warszawa 10,00 1000 1000
522 POL 723 Oskar Kuczynski 9 LKS Charzykowy 10,00 1000 92
523 POL 1836 Robert Ostaszewski 10 UKŻ Michalowo 9,00 1000 1000
524 POL 0 Joanna Lichwa 10 KN Lider Kraków 8,00 1000 1000
525 POL 0 Amelia Buska 10 MKS Dwójka Warszawa 8,00 1000 1000
526 POL 59 Martyna Fedyk 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 8,00 1000 1000
527 POL 960 Róża Stolarska 10 UKS SZKWAŁ Legionowo 7,00 1000 1000
528 POL 65 Mikołaj Stryjek 10 UKS SZKWAŁ Legionowo 6,00 1000 1000
529 POL 0 Filip Midor 10 UKS Wiking Zarzecze 5,00 1000 1000
530 POL 1275 Andrzej Nowakowski 11 UKS SZKWAŁ Legionowo 4,00 1000 1000
531 POL 1819 Filip Sikorski 9 Opty Ustka 2,00 1000 93
532 POL 1838 Marta Drozdowska 9 UKŻ MIchałowo 2,00 1000 94
533 POL 0 Lidia Jakubowska 10 KS Zatoka Puck 1,00 1000 1000
534 POL 988 Stanisław Magier 9 MKS Dwójka Warszawa 1,00 1000 95
535 POL 0 Dawid Midor 10 UKS Wiking Zarzecze 1,00 1000 1000
536 POL 127 Stanisław Gałuszka 11 UKŻ Pisz 1,00 1000 1000
537 POL 1437 Michał Rasiński UKS SZKWAŁ Legionowo 1,00 1000 1000
538 POL 1399 Igor Haufa 12 PKM LOK POZNAŃ 1,00 1000 1000
539 POL 0 Michał Kuczmarski 10 YKP Warszawa 1,00 1000 1000
540 POL 0 Artur Szymański 10 TS Kuźnia Rybnik 1,00 1000 1000
541 POL 0 Zofia Jachymska 10 TS Kuźnia Rybnik 1,00 1000 1000
542 POL 1840 Ewa Balcerzak 12 UKŻ Michałowo 1,00 1000 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2019 sailingnet All rights reserved.