Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt
1 POL 1827 Filip Szmit 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 84,00
2 POL 1830 Wiktor Kaminski 18 YKP GDYNIA 82,00
3 POL 1669 Jakub Gołębiowski 16 MOS SSW IŁAWA 78,00
4 POL 1869 Tytus Butowski 17 YKP GDYNIA 78,00
5 POL 1866 Michał Krasodomski 15 YKP GDYNIA 74,00
6 POL 1881 Filip Miłoszewski 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 73,00
7 POL 1993 Paweł Abramowicz 16 MKŻ ARKA Gdynia 71,00
8 POL 1813 Mikołaj Chłopek 18 YKP GDYNIA 67,00
9 POL 1713 Marek Rospond 18 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 65,00
10 POL 1700 Igor Kuczys 15 MKŻ ARKA Gdynia 64,00
11 POL 1663 Anna Januszewska 16 YK Stal Gdynia 64,00
12 POL 1828 Patryk Kosmalski 16 CHKŻ Chojnice 64,00
13 POL 1865 Sławomir Kapałka 17 YKP GDYNIA 62,00
14 POL 1804 Mikołaj Silny 16 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 61,00
15 POL 0 Bartosz Reiter 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 60,00
16 POL 1745 Marcel Misiaszek 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 58,00
17 POL 1089 Tomasz Misiak 17 JKW Poznań 51,00
18 POL 0 Kacper Paszek 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 50,00
19 POL 1586 Bartosz Danowski 17 YK Stal Gdynia 45,00
20 POL 1585 Seweryn Łangowski 18 LKS Charzykowy 43,00
21 POL 2206 Alicja Spruch 17 MKS DWÓJKA WARSZAWA 43,00
22 POL 1459 Oliwier Urbański 15 JKW Poznań 42,00
23 POL 1549 Mateusz Grzempa 16 CHKŻ Chojnice 42,00
24 POL 951 Wojciech Łepkowski 15 KS Spójnia Warszawa 40,00
25 POL 1448 Mateusz Krasowski 18 MKS Dwójka Warszawa 38,00
26 POL 1897 Tobiasz Szymanek 16 MOS SSW IŁAWA 38,00
27 POL 1674 Szczepan Damasiewicz 15 JKW Poznań 37,00
28 POL 1901 Kacper Fabian 16 MKS Szkuner Myślibórz 34,00
29 RUS 1149 Daniel Fenko 17 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 31,00
30 POL 1658 Tomasz Lewandowski 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30,00
31 POL 1489 Agnieszka Pawłowska 15 LKS Charzykowy 29,00
32 POL 1709 Krzysztof Bykowski 18 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 26,00
33 POL 1578 Natalia Kuczys 16 MKŻ ARKA Gdynia 22,00
34 POL 1747 Juliusz Hebel 15 BAZA Mrągowo 20,00
35 POL 1870 Dominik Śliwinski 15 YKP GDYNIA 20,00
36 POL 1867 Barbara Dzik 17 YKP GDYNIA 20,00
37 POL 1281 Karolina Ignaciuk 17 KS Zatoka Puck 19,00
38 POL 1791 Gabriela Czapska 16 KS Spójnia Warszawa 19,00
39 POL 1651 Jakub Palanis 13 Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka 16,00
40 POL 1825 Sara Florczyńska 15 JKW Poznań 16,00
41 POL 1868 Maksymilian Cymerman 16 MOSW CHOSZCZNO 15,00
42 POL 88 Jakub Kutarba 16 KS Zatoka Puck 15,00
43 POL 1584 Iwo Filipowicz 15 MKŻ ARKA Gdynia 15,00
44 POL 1807 Weronika Jaroszek 16 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 13,00
45 POL 1710 Sebastian Czyż 13 Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka 13,00
46 POL 1790 Borys Bielecki 18 YKP GDYNIA 12,00
47 POL 1762 Aleksandra Jasinska 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 12,00
48 POL 1373 Kacper Żywiczka 15 CHKŻ Chojnice 11,00
49 POL 1835 Laura Szulc 14 CHKŻ Chojnice 11,00
50 POL 1861 Aleksandra Soczyńska 17 YKP GDYNIA 10,00
51 POL 1864 Maciej Lutynski 16 YKP GDYNIA 6,00
52 POL 1091 Jakub Cymerman 18 MOSW CHOSZCZNO 6,00
53 POL 1806 Zuzanna Dominikowska 15 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 5,00
54 POL 1788 Łukasz Machowski 17 MKS Dwójka Warszawa 5,00
55 POL 1672 Gracjan Grzech 15 YKP GDYNIA 4,00
56 POL 963 Gustaw Ostojewski 16 KS Zatoka Puck 4,00
57 POL 1780 Antoni Sapijaszko 16 KS Spójnia Warszawa 2,00
58 POL 144 Maciej Graczykowski 18 CHKŻ Chojnice 2,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.