Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt
1 POL 1827 Filip Szmit 16 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 1312,00
2 POL 1669 Jakub Gołębiowski 16 MOS SSW IŁAWA 1301,50
3 POL 1865 Sławomir Kapałka 17 YKP GDYNIA 1220,00
4 POL 1713 Marek Rospond 18 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 1192,00
5 POL 1828 Patryk Kosmalski 16 CHKŻ Chojnice 1189,50
6 POL 1881 Filip Miłoszewski 15 UKS BARNIM GOLENIÓW 1154,50
7 POL 0 Kacper Paszek 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1147,00
8 POL 1745 Marcel Misiaszek 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 1138,50
9 POL 1700 Igor Kuczys 15 MKŻ ARKA Gdynia 1137,00
10 POL 0 Bartosz Reiter 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1095,00
11 POL 1585 Seweryn Łangowski 18 LKS Charzykowy 1067,50
12 POL 1663 Anna Januszewska 16 YK Stal Gdynia 1030,00
13 POL 1459 Oliwier Urbański 15 JKW Poznań 1003,50
14 POL 1089 Tomasz Misiak 17 JKW Poznań 989,50
15 POL 1674 Szczepan Damasiewicz 15 JKW Poznań 932,00
16 POL 1791 Gabriela Czapska 16 KS Spójnia Warszawa 904,00
17 POL 1658 Tomasz Lewandowski 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 897,00
18 POL 1747 Juliusz Hebel 15 BAZA Mrągowo 889,00
19 POL 1901 Kacper Fabian 16 MKS Szkuner Myślibórz 885,50
20 POL 1835 Laura Szulc 14 CHKŻ Chojnice 865,00
21 POL 1578 Natalia Kuczys 16 MKŻ ARKA Gdynia 851,50
22 POL 2048 Gabriela Kulka 16 KS Spójnia Warszawa 845,50
23 POL 1868 Maksymilian Cymerman 16 MOSW CHOSZCZNO 825,00
24 POL 1861 Aleksandra Soczyńska 17 YKP GDYNIA 815,00
25 POL 1807 Weronika Jaroszek 16 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 801,00
26 POL 2206 Zofia Korsak 16 MKS Dwójka Warszawa 796,00
27 POL 1825 Sara Florczyńska 15 JKW Poznań 795,00
28 POL 1091 Jakub Cymerman 18 MOSW CHOSZCZNO 789,50
29 POL 1830 Wiktor Kaminski 18 YKP GDYNIA 772,50
30 POL 1676 Gerard Polaczyk 15 KŻ Mewa Poznań 754,00
31 POL 1584 Iwo Filipowicz 15 MKŻ ARKA Gdynia 751,00
32 POL 1993 Paweł Abramowicz 16 MKŻ ARKA Gdynia 742,50
33 POL 2002 Kinga Brzóska 16 MKŻ ARKA Gdynia 734,50
34 POL 1864 Maciej Lutynski 16 YKP GDYNIA 724,00
35 POL 1813 Mikołaj Chłopek 18 YKP GDYNIA 721,50
36 POL 1460 Rafał Szubert 16 ŻMKS Poznań 720,00
37 POL 1489 Agnieszka Pawłowska 15 LKS Charzykowy 718,50
38 POL 1870 Dominik Śliwinski 15 YKP GDYNIA 709,00
39 POL 1780 Antoni Sapijaszko 16 KS Spójnia Warszawa 696,00
40 POL 1869 Tytus Butowski 17 YKP GDYNIA 685,50
41 POL 1866 Michał Krasodomski 15 YKP GDYNIA 666,00
42 POL 1672 Gracjan Grzech 15 YKP GDYNIA 655,50
43 POL 1479 Zuzanna Szadziul 17 OPTI CWM Gdynia 643,50
44 POL 1762 Aleksandra Jasinska 17 UKS BARNIM GOLENIÓW 635,50
45 POL 1806 Zuzanna Dominikowska 15 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 629,00
46 POL 1297 Cezary Sternicki 17 BAZA Mrągowo 627,50
47 POL 88 Jakub Kutarba 16 KS Zatoka Puck 622,50
48 POL 1549 Mateusz Grzempa 16 CHKŻ Chojnice 613,50
49 POL 1586 Bartosz Danowski 17 YK Stal Gdynia 607,50
50 POL 1373 Kacper Żywiczka 15 CHKŻ Chojnice 604,50
51 POL 1788 Łukasz Machowski 17 MKS Dwójka Warszawa 595,50
52 POL 963 Gustaw Ostojewski 16 KS Zatoka Puck 585,00
53 POL 951 Wojciech Łepkowski 15 KS Spójnia Warszawa 568,50
54 POL 1448 Mateusz Krasowski 18 MKS Dwójka Warszawa 562,50
55 POL 0 Karolina Żurek 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 553,50
56 POL 1245 Hanna Jarząbek 16 KS Spójnia Warszawa 537,50
57 POL 2206 Alicja Spruch 17 MKS DWÓJKA WARSZAWA 534,00
58 POL 1822 Maksymilian Burdziej 15 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 530,00
59 POL 1804 Mikołaj Silny 16 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 502,50
60 POL 1759 Jakub Ławicki 16 OPTI CWM Gdynia 495,50
61 POL 1897 Tobiasz Szymanek 16 MOS SSW IŁAWA 495,00
62 POL 1625 Bartosz Kowalski 16 KS Zatoka Puck 460,00
63 POL 1653 Paulina Rakowska 16 OPTI CWM Gdynia 452,50
64 POL 1365 Jakub Kazukiewicz 16 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 452,00
65 POL 1867 Barbara Dzik 17 YKP GDYNIA 448,50
66 POL 1550 Konstanty Masłoch 16 LKS Charzykowy 446,50
67 POL 1651 Jakub Palanis 13 Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka 430,50
68 POL 1300 Zuzanna Tarnawska 16 OPTI CWM Gdynia 424,00
69 POL 709 Anna Marciniak 17 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 371,50
70 POL 1437 Mateusz Jankowski 17 KS Spójnia Warszawa 370,50
71 POL 144 Maciej Graczykowski 18 CHKŻ Chojnice 342,00
72 POL 1629 Krzysztof Gurdak 17 KŻ Vi-King Człuchów 336,50
73 POL 1916 Ida Stachura 16 KŻ Horn Kraków 335,00
74 POL 1020 Michalina Jankowska 16 MOS SSW IŁAWA 321,00
75 POL 1710 Sebastian Czyż 13 Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka 312,00
76 RUS 1149 Daniel Fenko 17 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 310,50
77 POL 1465 Antoni Siwek 15 KS Spójnia Warszawa 298,50
78 POL 1709 Krzysztof Bykowski 18 MKŻ OPTI Kamień Pomorski 294,00
79 POL 1281 Karolina Ignaciuk 17 KS Zatoka Puck 292,50
80 POL 1930 Barbara Mindak 16 LKS Charzykowy 283,50
81 POL 1777 Wojciech Antoniak 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 255,00
82 POL 1915 Filip Fajfer 15 KŻ Horn Kraków 249,50
83 POL 927 Marianna Damasiewicz 17 JKW Poznań 249,00
84 POL 1286 Patryk Sulkowski 16 MOS SSW IŁAWA 238,00
85 POL 1779 Wiktoria Kaczor 16 LKS Charzykowy 225,00
86 POL 1862 Julia Grabowska 17 YKP GDYNIA 219,00
87 POL 966 Patryk Chełkowski 12 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 172,00
88 POL 1574 Matylda Kujawińska 18 AZS Poznań 160,50
89 POL 1883 Stanisław Suchecki 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 159,00
90 POL 2106 Igor Sadziński 16 KS Spójnia Warszawa 147,00
91 POL 1518 Bartłomiej Kuligowski 16 KS Spójnia Warszawa 136,50
92 POL 1790 Borys Bielecki 18 YKP GDYNIA 136,50
93 POL 1483 Hubert Polaczyk 17 KŻ Mewa Poznań 129,00
94 POL 1997 Kaja Siwa 16 KŻ Horn Kraków 111,50
95 POL 1284 Daria Ziółkowska 16 MOS SSW IŁAWA 109,50
96 POL 172 Kacper Jaskuła 15 SKŻ SŁAWA 107,50
97 POL 1547 Nancy Highfield 18 JKW Poznań 106,50
98 POL 1834 Mieszko Mejsner 17 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 105,00
99 POL 969 Alicja Smolińska 15 MOS SSW IŁAWA 103,50
100 POL 1788 Marcin Jarczewski 16 MKS Dwójka Warszawa 102,00
101 POL 1601 Jakub Mazurek 17 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 100,50
102 POL 1763 Jakub Gołaś 16 MOS SSW IŁAWA 99,00
103 POL 1608 Jakub Jurczak 15 MOS SSW IŁAWA 82,50
104 POL 1283 Arkadiusz Kubiak 17 ŻMKS Poznań 82,50
105 POL 1671 Tomasz Kowalski 16 TKŻ TORUŃ 81,00
106 POL 1445 Mateusz Sychowski 16 KS Zatoka Puck 73,50
107 POL 1469 Anna Stanaszek 18 UKS WIKING Zarzecze 70,50
108 POL 1566 Piotr Błoński 16 UKS Żegluj Lublin 49,50
109 POL 1307 Agata Dróżyńska 17 TKŻ TORUŃ 40,50
110 POL 1560 Nina Machowicz 17 UKS Żegluj Lublin 37,50
111 POL 1413 Jan Okularczyk 18 KW LOK Garland Gliwice 30,00
112 POL 1098 Piotr Śledziński 17 KST Elektryk Grudziądz 27,00
113 POL 1706 Filip Kowalski 17 CHKŻ Chojnice 25,00
114 POL 1678 Wiktor Orzeszko 16 Klub Żeglarski Nysa 19,00
115 POL 1420 Nikola Herman 17 Klub Żeglarski Nysa 19,00
116 POL 957 Maria Grabska 17 YC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 18,00
117 POL 416 Maja Tokarczyk 18 KW LOK Garland Gliwice 15,00
118 POL 1240 Jan Rogóż 18 KN Lider Kraków 12,00
119 POL 1884 Maksymilian Pasich 16 UKS BARNIM GOLENIÓW 10,00
120 POL 1880 Natan Hapanowicz 13 Ks Centrum Żeglarskie Szczecin 7,00

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.