Kalendarz Sezon 2018

Puchar Lata

07.07.2018 - 08.07.2018 Charzykowy
LKS Krzysztof Deja
668445153
lks.charzykowy@wp.pl
pobierz

Klasy


Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B

Dodatkowe informacje


1

Wyniki regat


Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 6,00 2 (10) 3 1
2 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 6,00 (3) 1 2 3
3 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 10,00 4 (7) 1 5
4 POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 13,00 7 (9) 4 2
5 POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 16,00 1 4 (11) 11
6 POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 20,00 6 (16) 10 4
7 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 23,00 8 2 (14) 13
8 POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 23,00 5 12 6 (17)
9 POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 23,00 (9) 6 8 9
10 POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 24,00 14 5 5 (16)
11 POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIA 25,00 10 (15) 7 8
12 POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 29,00 (18) 11 12 6
13 POL 110 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 31,00 11 3 17 (18)
14 POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA 33,00 12 7 (16) 14
15 POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 34,00 (15) 14 13 7
16 POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 35,00 13 13 9 (15)
17 POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 41,00 16 (17) 15 10
18 POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 47,00 17 (18) 18 12

Liczba zgłoszeń 144


Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1370 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 07.07.2018 09:34:19
Logo OPTIMIST B POL 1176 Jędrzej Strzelczyk OPTY Ustka 07.07.2018 09:33:16
Logo OPTIMIST B POL 17101 Antoni Smagoń OPTY Ustka 07.07.2018 09:32:14
Logo OPTIMIST B POL 1178 Wojciech Słomka OPTY Ustka 07.07.2018 09:31:18
Logo OPTIMIST B POL 11 Tobiasz Zabiegałowski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:30:11
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:29:15
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:28:29
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:27:42
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:26:36
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:25:29
Logo OPTIMIST B POL 1767 Miłosz Królikowski UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:24:31
Logo OPTIMIST B POL 1290 Ida Kocięda UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:23:34
Logo OPTIMIST B POL 51 Zofia Glaza UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:22:30
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska UKŻ OPTI CWM Gdynia 07.07.2018 09:18:48
Logo OPTIMIST B POL 1710 Alek Ćwigioń-Słomkowski CSW OPTY ustka 07.07.2018 09:12:41
Logo OPTIMIST B POL 1815 Mateusz Graczyk CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:11:00
Logo OPTIMIST B POL 1651 Karol Radomski CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:09:51
Logo OPTIMIST B POL 1650 Artur Radomski CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:08:48
Logo OPTIMIST B POL 1917 Filip Sikorski CSW OPTY Ustka 07.07.2018 09:07:23
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz AZS AWFiS Gdańsk 06.07.2018 20:21:24
Logo OPTIMIST B POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Sódemka Białystok 06.07.2018 19:49:23
Logo OPTIMIST B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 06.07.2018 19:48:28
Logo OPTIMIST B POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 06.07.2018 19:47:34
Logo OPTIMIST B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 06.07.2018 19:46:16
Logo OPTIMIST B POL 516 Stanisław Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.07.2018 19:33:42
Logo OPTIMIST B POL 1750 Filip Nosol UKS Żeglarz Wrocław 06.07.2018 19:30:23
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 06.07.2018 19:09:26
Logo OPTIMIST A POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1018 August Sobczak CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST A POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 05.07.2018 21:47:14
Logo OPTIMIST B POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 1902 Igor Bogusz KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 04.07.2018 00:15:26
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski UKS Bryg Wrocław 02.07.2018 23:48:27
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1224 Alan Kurzawa ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1739 Adrian Johs Kurzawa ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS Poznań 29.06.2018 12:12:27
Logo OPTIMIST B POL 1141 Tola Szukaj TKŻ Toruń 21.06.2018 18:54:58
Logo OPTIMIST B POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1225 Jan Lemańśki TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 67 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 21.06.2018 13:23:24
Logo OPTIMIST B POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 2043 Liliana Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 21.06.2018 10:33:49
Logo OPTIMIST B POL 1549 Nina Kobus CHKZ CHOJNICE 20.06.2018 14:21:55
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1071 Adam Cieminski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 926 Zofia Prądzynska CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1549 Antoni Kniter CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST B POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 20.06.2018 14:12:05
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2018 00:25:49
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2117 Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST A POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 142 Filip Bil YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1187 Maja Filipska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1985 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 27 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 18.06.2018 21:46:46
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ Toruń 18.06.2018 13:55:18
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1288 Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1595 Jakub Targowski Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2083 Natasza Tarnawska Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST B POL 2003 Hubert Bruggemann Opti CWM 13.06.2018 13:39:47
Logo OPTIMIST A POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1603 Krzysztof Bruski MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1703 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 110 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST A POL 1776 Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIA 12.06.2018 08:47:09
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 11138 Przemysław Żukowski UKS Bryg Wrocław 11.06.2018 11:49:49
Logo OPTIMIST B POL 1489 Paweł Koliński LKS Carzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1550 Antoni Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 779 Karolina Wielewska LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1930 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 08.06.2018 23:31:32
Logo OPTIMIST B POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 08.06.2018 22:17:42
Logo Laser 4.7 POL 197815 Kamila Wietki YKP Kraków 08.06.2018 22:17:42
Logo OPTIMIST B POL 1587 Oskar Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:46:05
Logo OPTIMIST B POL 836 Antonina Skóra YKP Kraków 08.06.2018 16:46:05
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.